Ogłoszenie


#9 2017-03-29 20:54:02

 Spazmbite

http://s10.ifotos.pl/img/am2png_anxrqeh.png

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-11-10
Posty: 2120
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: Jeff Hardy Finn Balor CM Punk
Ulubiona Diva: Paige, Becky Lynch
Ulubione PPV: Royal Rumble

Re: #15 WES Wednesday Night Ultrazine

Asylum Champion - Shaken, pokonuje z łatwością samego Eliasa Samsona, który do niedawna był Intercontinental Championem! Świetną karierę widać w młody zawodniku! Czas teraz jednak na segment Collinsa! Tak, po akcji, która wydarzyła się w ostatnią niedzielę, ciężko powiedzieć, by ten mógł w ogóle się pojawić, ale jak widać, jest to jednak możliwe! Zapraszamy!


Segment
W ringu
Collins
(czas na post - 5 minut)


http://s10.ifotos.pl/img/Spazmbite_asphapw.png
Spazmbite
Streak: 11/0/3

Offline

 

#10 2017-03-29 20:57:05

 Spazmbite

http://s10.ifotos.pl/img/am2png_anxrqeh.png

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-11-10
Posty: 2120
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: Jeff Hardy Finn Balor CM Punk
Ulubiona Diva: Paige, Becky Lynch
Ulubione PPV: Royal Rumble

Re: #15 WES Wednesday Night Ultrazine


W arenie rozbrzmiewa utwór pod tytułem "Under the Gun" w wykonaniu Ashtona. Halę rozświetlają biało-czerwone reflektory. Pod dłuższej chwili na stage'u pojawia się nikt inny, jak The Polish Ealge - Collins! Widać, że Polak nie czuje się najlepiej... Porusza się on o kulach. Ubrany jest w bluzę z kapturem, joggery i sportowe buty, czyli całkowicie inaczej, niż mieliśmy przyjemność oglądać go zazwyczaj - w garniturze lub swoim stroju ringowym. The Polish Eeagle po dłuższej chwili dochodzi do kwadratowego pierścienia. Przy pomocy stalowych schodów wchodzi na jego krawędź, a następnie na matę ringu. Muzyka cichnie, a Polak wyjmuje mikrofon z tylnej kieszeni swoich spodni.

Collins:
Nienawidzę tego momentu, w którym nie wiem jak rozpocząć. Na Wrestlefest stało się to, o czym nigdy bym nie pomyślał... Odniosłem największą porażkę w swoim życiu! Poniosłem klęskę! Dwie poprzednie edycje Wrestlefest należały do mnie... Wszystkie Hell in a Cell Matche w mojej karierze należały do mnie... WES World Championship należał do mnie! Po mojej niedzielnej walce z Romanem zostałem natychmiastowo przewieziony do centrum medycznego w Chicago. Obserwacje wykazały kilka otarć, dwa złamane żebra, skręconą kostkę... Jednak to są najmniej ważne kontuzje.  Lekarze zdiagnozowali u mnie uraz biodra. Zmuszony jestem poddać się operacji, którą mam zaplanowaną na dzień jutrzejszy. Jednakże tym przejmuję się najmniej! W tym wszystkim najgorsze jest to, że lekarze dają mi tylko procent... Jeden procent na to, że powrócę do walki w ringu. Wrestling jest tym co kocham! Ale niestety... Dziękuję wam, ze te wszystkie lata, w których miałem możliwość dawania wam rozrywki. Dziękuję, za każde wsparcie i za każde miłe słowa w moim kierunku.Tym samym jestem zmuszony ogłosić, że w dniu dzisiejszym kończę moją ringową karierę!

Collins odkłada mikrofon od ust i zaczyna rozglądać się po arenie. Fani zaczynają skandować "Thank you Collins!". Łzy napływają do oczu Polskiego Orła. Po chwili rusza on w kierunku lin, aby opuścić kwadratowy pierścień. Fani coraz to głośniej krzyczą "No! No! No!". Collins jedną nogą jest już na krawędzi kwadratowego pierścienia, druga natomiast jest jeszcze w jego środku. The Polish Eagle jednak wraca na matę!

Collins:
To się tak nie skończy! Dostałem od lekarzy jeden procent... jeden cholerny procent szansy na powrót do ringu i nie zamierzam go zmarnować! Dam z siebie wszystko! Dajcie mi kilka miesięcy, a wrócę... Wrócę silniejszy niż kiedykolwiek!

Polak wyrzuca mikrofon za ring! Euforia fanów jest nie do opisania! Muzyka Collinsa ponownie rozbrzmiała w arenie. The Polish Eagle opuścił kwadratowy pierścień, a następnie udał się na zaplecze. Teraz nasuwa się tylko jedno pytanie... Kiedy znów Collins stanie do walki?


http://s10.ifotos.pl/img/Spazmbite_asphapw.png
Spazmbite
Streak: 11/0/3

Offline

 

#11 2017-03-29 21:00:30

 Spazmbite

http://s10.ifotos.pl/img/am2png_anxrqeh.png

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-11-10
Posty: 2120
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: Jeff Hardy Finn Balor CM Punk
Ulubiona Diva: Paige, Becky Lynch
Ulubione PPV: Royal Rumble

Re: #15 WES Wednesday Night Ultrazine

Czyżby był to koniec "The Polish Eagle" Collinsa? Czy to oznacza, że kariera byłego WES World Championa jest zakończona? Trzymamy wszyscy kciuki, żeby tak nie było! #ThankYouCollins! Tymczasem przechodzimy do walki wieczoru dzisiejszego Ultrazine! Za chwilę odbędzie się Main Event, w którym aktualny posiadacz wcześniej wspomnianego mistrzostwa, zmierzy się byłym Asylum Championem, Jussim69! A to wszystko w Last Man Standing Matchu!


Main Event
Last Man Standing Match
Will Ospreay vs. Jussi69
(czas na posty - 10 minut)


http://s10.ifotos.pl/img/Spazmbite_asphapw.png
Spazmbite
Streak: 11/0/3

Offline

 

#12 2017-03-29 21:01:11

Misfit

http://s10.ifotos.pl/img/ultrazine_anxrsqr.png

Zarejestrowany: 2017-01-29
Posty: 11
Punktów :   

Re: #15 WES Wednesday Night Ultrazine


Całą hale spowiła granatowa mgła, zaś zamiast wiwatu publiczności słychać wyraźnie theme song nowego zawodnika WES. O wilku mowa! "Fiński Demon" Jussi69 wychodzi już z zaplecza i przy głosnej reakcji WES Universe, zmierza powolnym krokiem w stronę ringu. Będąc już przy kwadratowym pierścieniu, ogląda się dookoła i obserwuje ludzi, którzy dziś zasiedli na trybunach. Jednak po chwili wchodzi po stalowych stopniach, po czym między linami wchodzi do środka ringu. Tam staje i w znosi wysoko ręce do góry!

Will Ospreay również jest już w ringu. Obaj zawodnicy patrzą sobie w oczy i czekają na sygnał rozpoczynający walkę...


GONG

Walka się rozpoczęła i to z dużym impetem! Z wielką prędkościa Jussi wbija się w Willa, wciskając go w narożnik i zaczynając salwę punchów! Sędzia nawet nie może zabronić takiego ataku Finowi, ponieważ jest to walka bez dyskwalifikacji! Jedenasty... dwunasty.. każdy kolejny atak nie wpływa zbyt mocno na stan Ospreaya, dlatego też JussiSix przechwytuje rękę rywala i posyła go Irish Whipem w przeciwległy narożnik! Mało tego! Skandynaw biegnie tuż za nim i wbija oponenta w róg ringu przepotężnym Front Dropkickiem! Jussi wsaje na nogi, a sędzia zaczyna liczyć! Nie trzeba jednak długo czekać, ponieważ Intercontinental Champion podnosi się większych problemów. Jussi69 nie czeka "na oklaski", wychodzi pod dolną liną i podnosząc apron, szuka sprzętu, który może mu się przydać. Co tam Finnish Demon znajduje? Krzesło! Podstawowa i chyba najbardziej klasyczna broń! Wrzuca stalowy oręż do ringu, po czym wraca do niego tak samo jak wyszedł. Ku jego zaskoczeniu, Will był już na nogach, gotowy do ataku! Niedawny debiutant już biegnie w strone Jussiego, który w ostatniej chwili unika nadchodzącego ataku, czeka aż oponent odbije się od lin, po czym wykonuje on perfekcyjny Powerslam! Przepiękna akcja! Fin podnosi wcześniej pozostawione krzesło i jeszcze doprawia wszystko chairshotem w klatkę piersiową Ospreaya! Jednak jest to tylko pojedyńczy atak. Jussi idzie z krzesłem do narożnika gdzie wciska metalową broń prosto między drugą i trzecią liną. Po chwili wraca do swojego rywala, podnosi go bez większego problemu, ponieważ widać, że Will nadal ma siły by samemu stać na nogach. To jednak nie znaczyło, że był w stanie wykazać się większą siłą, ponieważ Jussi bezproblemowo posyła przeciwnika w stronę narożnika z "pułapką"! Ale co to! Anglik zatrzymuje się tuż przez pozostawioną bronią w rogu ringu! Jednak zachował jeszcze sporo asekuracyjnych sił! Fiński Demon szybko jednak zareagował na tą sytuację! Wyspiarz ledwo się odwrócił... i otrzymał przepotężny Body Splash od swojego rywala! Jussi uśmiechnięty odsuwa się na bo i pozwala swobodnie upaść Willowi, który ma wyraźny odcisk od krzesła na środku swoich pleców! Fin wyjmuje krzesło z między lin i powoli wchodzi na narożnik, wciąż mając na twarzy pewny siebie uśmiech! Mistrz Interkontynentalny leży na plecach! Jussi zaś wznosi ręce do góry wciąż trzymając w ręku krzesło! Niedługo trzeba czekać - J69 wyskakuje i wykonuje swój Black Eyes trzymając pod ręką stalowe krzesełko!!
http://i.imgur.com/3WhQL.gif
Co za akcja! Czy to już będzie koniec? Jussi wznosi ręce do góry, a sędzia zaczyna wyliczać przeciewnika! 1...2...3...4...5...6...7...8... Will Ospreay wstaje na nogi! Bardzo powoli i bardzo osłabiony, ale sędzia przerywa liczenie i daje znak do wznowienia pojedynku! Jussi zszokowany! Sądził, że akcja pokroju Black Eyes zakończy ten pojedynek, lecz jak się okazało, nie jest to tak proste jak mogło by być! Fin zachodzi oponenta od tyłu, łapie za głowę i chyba zamierza wykonać kolejną akcję dobrze znaną z jego asortymentu! Jednak nie! Will przerzuca Jussiego Snapmare'em i ponownie stoją twarzą w twarz! Hałas na arenie, ludzie czują jaką chemię między sobą ma ta dwójka! Podchodzą do siebie i mamy klincz! Siłują się, po czym okazuje się, że tym silniejszym staje się Will Ospreay! Silny Headlock poddusza trochę Fińskiego Demona, lecz nie trzeba długo czekać, aby Brytyjczyk wyszedł z jakąś akcją! Odbicie od lin i Bulldog wciskający Jussiego w matę ringową! Impakt był tak silny, że Fin od razu wstał oszołomiony, oraz pewno chwilę utrzymywał się na nogach, co badzo chętnie wykorzystać chciał Will! Ponownie odbija się od lin.. I mamy Sixty-Nine Clothesline!! Oh my God!! Istna dekapitacja! Sędzia liczy! 1...2...3...4...5...6...7...8...9...10..! Proszę państwa, Jussi po raz kolejny pokazuje swoją dominację i wygrywa z aktualnym Intercontinental Championem!

Natychmiast na arenie ponownie słychać theme song Fina, lecz gdy sędzia chce złapać jego rękę i wznieść do góry, ten olewa arbitra, idzie po mikrofon po czym wykrzykuje:

[i]"Shaken!! Widzimy się na WES Top Secret! Odbiorę, co moję!"[/b]

[mono]Po tych słowach, Jussi wyrzuca mikrofon i wychodzi z areny.[mono]



http://s10.ifotos.pl/img/jussisign_awpxqhx.png
5/3/2
Former Asylum Champion

Offline

 

#13 2017-03-29 21:01:22

Ryse

http://s10.ifotos.pl/img/ultrazine_anxrsqr.png

11468107
Zarejestrowany: 2017-03-23
Posty: 7
Punktów :   

Re: #15 WES Wednesday Night Ultrazine

WEJŚCIE


Na arenie zapada ciemność a po chwili wyłania się z niej Will Ospreay, który wraz ze swoim świeżo zdobytym tytułem Interkontynentalnym zmierza w stronę ringu. Młody zawodnik przed samym ringiem unosi tytuł do góry, a następnie prezentuje go w każdym z narożników. Po kilku chwilach nastolatek jest gotowy do walki.

WEJŚCIE RYWALA

GONG!

Obaj zawodnicy znajdują się w kwadratowym pierścieniu, czas na rozpoczęcie pojedynku, który w oczach wielu powinien odbyć się na PPV, a nie na zwykłej tygodniówce. Świeżo upieczony mistrz, jeszcze przez chwilę trzyma swoje trofeum w rękach, na jego twarzy zarysowuje się uśmiech, widać że ma jasny plan na to starcie. Jego przeciwnik również kiedyś dzierżył tytuł mistrza w WES, lecz teraz stał się zwykłym zawodnikiem. Zapaśnicy przez dłuższą chwilę patrzyli na siebie, w końcu Will postanowił przejąć inicjatywę, wykorzystując swój pas uderza rywala prosto w głowę! Ten pada na matę jak ścięty, a The Aerial Assasin całuje tytuł i spokojnie go odkłada, dostrzegając że rywal się podnosi, wykonuje Low Dropkick z miejsca! Sędzia momentalnie zaczyna liczenie, ale dolicza zaledwie do 2. Nastoletni zawodnik wychodzi poza ring i wyciąga spod niego kastet, który momentalnie zakłada na swoją dłoń, jego przeciwnik podążą za nim i akcja przenosi się poza ring. Tam Ospreay wykonuje potężne uderzenie na twarz rywala, jednak mija się z celem! Jussi chce się odwdzięczyć rywalowi, ten jednak wykonuje pół obrót i pięknym uderzeniem powala byłego Asylum Championa. Jussi pada prosto na schody, a mistrz podnosi jego głowę i kilkukrotnie uderza jego twarzą o metalową konstrukcję powodując solidne rozcięcie! Zaczynający swoje panowie na tronie wrestler ponowie zagląda pod ring spod którego wyciąga Kij do Kendo, wystarcza kilka uderzeń i drewno pęka na plecach, zawodnika który słynął z hardcorowych walk oraz był w nich niepokonany. W obrazie walki wyraźnie widać, że młoda krew buzuje w żyłach Brytyjczyka, jest on cały czas podekscytowany i wyraźnie bawi się całym pojedynkiem. The Aerial Assasin nie ma zamiaru dopuścić do tego, aby sędzia rozpoczął liczenie! Ta postawa powoduje ogromną aprobatę ze strony fanów, którzy raz za razem skandują imię swego nowego ulubieńca. Ten chce im się opłacić pięknym za nadobne staje na rękach i wykonuje Handsring Pele Kick! Will jest niesamowicie pewny, nadstawia ucho i nasłuchuje fali chantów  jakie spływa pod jego imieniem. Jussi powoli się podnosi, jednak czeka na niego Brytyjczyk z krzesłem w dłoniach, potężny Chair Shot!  A po nim jeszcze jeden!

Ta walka zapowiada się na czystą egzekucję byłego mistrza Asylum, w dodatku jego oponent kpi z jego postawy i wykonuje salto pod publikę. Nastolatek bawi się tym sportem bo i chyba o to w tym chodzi. Jest tak naładowany, że nic nie jest w stanie go powstrzymać, sędzia odlicza rywala, ale gdy dolicza do 5 Ospreay sam podnosi drugiego zapaśnika, patrzy się mu w twarz po czym wykonuje Headbutt, kopnięcie w brzuch i potężne DDT! To nie może się nie podobać, widać że ta walka znalazła się w odpowiednim miejscu oraz czasie. The Aerial Assasin, kontynuuje ofensywę ponownie podnosi rywala, przechodzi za jego plecy i popisuje się przepięknym German Suplexem! Zawodnik zmierza po swój tytuł mistrzowski, który odłożył jakiś czas temu podnosi go do góry i wykrzykuje I’m The Champion! W tym czasie jego oponent zdążył się pozbierać, jednak raz za razem sędzia dolicza do coraz to większej liczby tym razem było to 8. Były już Assylum Champion wyraźnie nie jest w stanie przeciwstawić się ogromnej mocy i ekspresji najmłodszego zawodnika w federacji jakim jest jego przeciwnik. W tym czasie William zdążył już odłożyć swój tytuł i znaleźć się na narożniku, Jussi szybko do niego doskakuje zdejmuje go z góry… Nie! Inkasuje przepiękną Hurricanranę! Od mistrza Interkontynentalnego. Osperay odbija się od lin i wykonuje Jumping High Knee, a następnie European Uppercut! Widząc, że rywal jest w głębokim amoku nastolatek wyskakuje i wykonuje Essex Destroyer! Sędzia rozpoczyna liczenie, a Brytyjczyk opuszcza ring spod którego wyciąga worek oraz kosz na śmieci, to nie wróży nic dobrego dla jego rywala. Były Assylum Champion powoli się podnosi, sędzia zdążył już doliczyć do 7. Will wrzuca wszystkie wyciągnięte gadżety do ringu i rozpoczyna kolejną rundę egzekucji, w jego oczach można dostrzec istne szaleństwo, teraz nikt nie chciałbym się z nim spotkać na ulicy. Niespodziewanie to Jussi popycha przeciwnika na liny ten wraca i wykonuje Stunner!. Momentalnie po tej akcji nakłada kosz na głowę przeciwnika, wskakuje na narożnik i mamy Double Foot Stomp! Prosto na kosz! TO musi być koniec, ale nie! The Aerial Assasin po raz kolejny podnosi ciało swego oponenta. Nakłada mocno zdeformowany kosz na jego głowę, czy on zrobi to znowu?! Nie! Tym razem popisuje się Dropkickiem! Którym dodatkowo posyła przeciwnika na liny. Jussi z metalowym przedmiotem na głowie odbija się od lin i trafai na szybki Arm Drag! Mistrz Interkontynentalny momentalnie podnosi półprzytomnego Jussiego, ustawia go w narożniku tylko po to aby sędzia nie rozpoczął liczenia! Momentalnie wychodzi poza ring i wyciąga spod niego stół! Będąc w ringu rozkłada konstrukcje po czym podchodzi do byłego Assylum Championa. Były mistrz jest właściwie nie przytomny, a Osperay nie ma litości i wykonuje One Armed Swinging Neckbreaker! Po czym chwyta przeciwnika i kładzie go na dopiero co rozłożonym stole. Will wskakuje na narożnik i wykrzykuje czas na loty! Następnie wyskakuje i oglądamy przepiękny 630 Senton  na stół! Pod ciężarem zawodników konstrukcja pęka i obaj Panowie leżą bezwładnie na resztkach stołu. Sędzia dolicza do 7 w tym momencie mistrz Interkontynentalny chwyta się pobliskich lin i powoli wstaje, czy mu się uda 9… I….. Mistrz stoi i to On zgarnia swoje drugie zwycięstwo w WES.

Po walce Will bierze swój tytuł po czym kieruje się w stronę wyjścia, w czasie opuszczania areny przybija piątki z najmłodszymi fanami.

Offline

 

#14 2017-03-29 21:20:28

 Spazmbite

http://s10.ifotos.pl/img/am2png_anxrqeh.png

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-11-10
Posty: 2120
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: Jeff Hardy Finn Balor CM Punk
Ulubiona Diva: Paige, Becky Lynch
Ulubione PPV: Royal Rumble

Re: #15 WES Wednesday Night Ultrazine

Na arenie zapada ciemność a po chwili wyłania się z niej Will Ospreay, który wraz ze swoim świeżo zdobytym tytułem Interkontynentalnym zmierza w stronę ringu. Młody zawodnik przed samym ringiem unosi tytuł do góry, a następnie prezentuje go w każdym z narożników. Po kilku chwilach nastolatek jest gotowy do walki.

Całą hale spowiła granatowa mgła, zaś zamiast wiwatu publiczności słychać wyraźnie theme song nowego zawodnika WES. O wilku mowa! "Fiński Demon" Jussi69 wychodzi już z zaplecza i przy głosnej reakcji WES Universe, zmierza powolnym krokiem w stronę ringu. Będąc już przy kwadratowym pierścieniu, ogląda się dookoła i obserwuje ludzi, którzy dziś zasiedli na trybunach. Jednak po chwili wchodzi po stalowych stopniach, po czym między linami wchodzi do środka ringu. Tam staje i w znosi wysoko ręce do góry!

Will Ospreay również jest już w ringu. Obaj zawodnicy patrzą sobie w oczy i czekają na sygnał rozpoczynający walkę...

GONG

Walka się rozpoczęła i to z dużym impetem! Z wielką prędkościa Jussi wbija się w Willa, wciskając go w narożnik i zaczynając salwę punchów! Sędzia nawet nie może zabronić takiego ataku Finowi, ponieważ jest to walka bez dyskwalifikacji! Jedenasty... dwunasty.. każdy kolejny atak nie wpływa zbyt mocno na stan Ospreaya, dlatego też JussiSix przechwytuje rękę rywala i posyła go Irish Whipem w przeciwległy narożnik! Mało tego! Skandynaw biegnie tuż za nim i wbija oponenta w róg ringu przepotężnym Front Dropkickiem!
.
.
.
Krzesło! Podstawowa i chyba najbardziej klasyczna broń! Wrzuca stalowy oręż do ringu, po czym wraca do niego tak samo jak wyszedł. Ku jego zaskoczeniu, Will był już na nogach, gotowy do ataku! Niedawny debiutant już biegnie w strone Jussiego, który w ostatniej chwili unika nadchodzącego ataku, czeka aż oponent odbije się od lin, po czym wykonuje on perfekcyjny Powerslam! Przepiękna akcja! Fin podnosi wcześniej pozostawione krzesło i jeszcze doprawia wszystko chairshotem w klatkę piersiową Ospreaya!
.
.
.
Zapaśnicy przez dłuższą chwilę patrzyli na siebie, w końcu Will postanowił przejąć inicjatywę, wykorzystując swój pas uderza rywala prosto w głowę! Ten pada na matę jak ścięty, a The Aerial Assasin całuje tytuł i spokojnie go odkłada, dostrzegając że rywal się podnosi, wykonuje Low Dropkick z miejsca! Sędzia momentalnie zaczyna liczenie, ale dolicza zaledwie do 2. Nastoletni zawodnik wychodzi poza ring i wyciąga spod niego kastet, który momentalnie zakłada na swoją dłoń, jego przeciwnik podążą za nim i akcja przenosi się poza ring. Tam Ospreay wykonuje potężne uderzenie na twarz rywala, jednak mija się z celem! Jussi chce się odwdzięczyć rywalowi, ten jednak wykonuje pół obrót i pięknym uderzeniem powala byłego Asylum Championa. Jussi pada prosto na schody, a mistrz podnosi jego głowę i kilkukrotnie uderza jego twarzą o metalową konstrukcję powodując solidne rozcięcie!
.
.
.
Ten chce im się opłacić pięknym za nadobne staje na rękach i wykonuje Handsring Pele Kick! Will jest niesamowicie pewny, nadstawia ucho i nasłuchuje fali chantów  jakie spływa pod jego imieniem. Jussi powoli się podnosi, jednak czeka na niego Brytyjczyk z krzesłem w dłoniach, potężny Chair Shot!  A po nim jeszcze jeden!
.
.
.
Nastolatek bawi się tym sportem bo i chyba o to w tym chodzi. Jest tak naładowany, że nic nie jest w stanie go powstrzymać, sędzia odlicza rywala, ale gdy dolicza do 5 Ospreay sam podnosi drugiego zapaśnika, patrzy się mu w twarz po czym wykonuje Headbutt, kopnięcie w brzuch i potężne DDT! To nie może się nie podobać, widać że ta walka znalazła się w odpowiednim miejscu oraz czasie. The Aerial Assasin, kontynuuje ofensywę ponownie podnosi rywala, przechodzi za jego plecy i popisuje się przepięknym German Suplexem! Zawodnik zmierza po swój tytuł mistrzowski, który odłożył jakiś czas temu podnosi go do góry i wykrzykuje I’m The Champion!
.
.
.
Jednak zachował jeszcze sporo asekuracyjnych sił! Fiński Demon szybko jednak zareagował na tą sytuację! Wyspiarz ledwo się odwrócił... i otrzymał przepotężny Body Splash od swojego rywala! Jussi uśmiechnięty odsuwa się na bo i pozwala swobodnie upaść Willowi, który ma wyraźny odcisk od krzesła na środku swoich pleców! Fin wyjmuje krzesło z między lin i powoli wchodzi na narożnik, wciąż mając na twarzy pewny siebie uśmiech! Mistrz Interkontynentalny leży na plecach! Jussi zaś wznosi ręce do góry wciąż trzymając w ręku krzesło! Niedługo trzeba czekać - J69 wyskakuje i wykonuje swój Black Eyes trzymając pod ręką stalowe krzesełko!! Co za akcja! Czy to już będzie koniec? Jussi wznosi ręce do góry, a sędzia zaczyna wyliczać przeciewnika! 1...2...3...4...5...6...7...8... Will Ospreay wstaje na nogi! Bardzo powoli i bardzo osłabiony, ale sędzia przerywa liczenie i daje znak do wznowienia pojedynku!
.
.
.
Od mistrza Interkontynentalnego. Osperay odbija się od lin i wykonuje Jumping High Knee, a następnie European Uppercut! Widząc, że rywal jest w głębokim amoku nastolatek wyskakuje i wykonuje Essex Destroyer! Sędzia rozpoczyna liczenie, a Brytyjczyk opuszcza ring spod którego wyciąga worek oraz kosz na śmieci, to nie wróży nic dobrego dla jego rywala. Były Assylum Champion powoli się podnosi, sędzia zdążył już doliczyć do 7. Will wrzuca wszystkie wyciągnięte gadżety do ringu i rozpoczyna kolejną rundę egzekucji, w jego oczach można dostrzec istne szaleństwo, teraz nikt nie chciałbym się z nim spotkać na ulicy. Niespodziewanie to Jussi popycha przeciwnika na liny ten wraca i wykonuje Stunner!. Momentalnie po tej akcji nakłada kosz na głowę przeciwnika, wskakuje na narożnik i mamy Double Foot Stomp!
.
.
.
Były mistrz jest właściwie nie przytomny, a Osperay nie ma litości i wykonuje One Armed Swinging Neckbreaker! Po czym chwyta przeciwnika i kładzie go na dopiero co rozłożonym stole. Will wskakuje na narożnik i wykrzykuje czas na loty! Następnie wyskakuje i oglądamy przepiękny 630 Senton  na stół! Pod ciężarem zawodników konstrukcja pęka i obaj Panowie leżą bezwładnie na resztkach stołu. Sędzia dolicza do 7 w tym momencie mistrz Interkontynentalny chwyta się pobliskich lin i powoli wstaje, czy mu się uda 9… I….. Mistrz stoi i to On zgarnia swoje drugie zwycięstwo w WES.

Po walce Will bierze swój tytuł po czym kieruje się w stronę wyjścia, w czasie opuszczania areny przybija piątki z najmłodszymi fanami.


http://s10.ifotos.pl/img/Spazmbite_asphapw.png
Spazmbite
Streak: 11/0/3

Offline

 

#15 2017-03-29 21:26:37

 Spazmbite

http://s10.ifotos.pl/img/am2png_anxrqeh.png

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-11-10
Posty: 2120
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: Jeff Hardy Finn Balor CM Punk
Ulubiona Diva: Paige, Becky Lynch
Ulubione PPV: Royal Rumble

Re: #15 WES Wednesday Night Ultrazine

A jednak to Intercontinental Champion Will Ospreay pokonuje byłego Asylum Championa! Świetne starcie, bardzo przyjemny Main Event, a dodatkowo udany debiut na Ultrazine zawodnika z Anglii! Tym akcentem jednak kończymy dzisiejszą galę! Dostaliśmy dużo wyjaśnień co do spraw z ostatniej gali, lecz pojawiły się kolejne, na które potrzebne są odpowiedzi! Na szczęście, wkrótce i je poznamy! Tymczasem dobrej nocy i do zobaczenia za tydzień!


http://s10.ifotos.pl/img/Spazmbite_asphapw.png
Spazmbite
Streak: 11/0/3

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi