#1 2014-11-20 19:43:41

 Spazmbite

http://s10.ifotos.pl/img/am2png_anxrqeh.png

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-11-10
Posty: 2116
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: Jeff Hardy Finn Balor CM Punk
Ulubiona Diva: Paige, Becky Lynch
Ulubione PPV: Royal Rumble

Jak grać?

Jeżeli ciekawi cię, jak zacząć grać na WES to dobrze trafiłeś/aś! Poniżej podane są w punktach rzeczy, które musisz zrobić, by grać na WES! Tak więc:

1. Na początku należy się zarejestrować. Można to zrobić pod tym linkiem: Rejestracja.

2. Rejestracja zakończona? Także teraz powinieneś/aś zrobić postać! Należy wejść w forum Zapisy, a tam skopiować szablon Z POLA DO KOPIOWANIA, wypełnić i wkleić jako nowy temat. Jeżeli karta zostanie dobrze zrobiona, wtedy administrator zaakceptuje kartę postaci i zmieni twoją rangę na Zawodnika.

3. Jeżeli jesteś już Zawodnikiem, powinieneś się skupić na walkach. Jak dostać walkę na najbliższym show? Musisz wejść w forum odpowiedniej gali. U nas znajdują się 2 tygodniówki: Monday Night Warfare (LINK) i Thursday Night BreakOut (LINK). Po wejściu na forum danej gali, należy wejść w temat "Biuro...", a następnie tam napisać swoją chęć walki. PAMIĘTAJ, ABY ZACHOWAĆ STYL GRY ROLE PLAY - PISZ KAŻDĄ CZYNNOŚĆ TAK, JAKBYŚ MIAŁ(A) WSZYSTKO OPISYWAĆ.

4. Jesteś zarejestrowany, zapisany i dostałeś walkę na jakimś show? No cóż, czeka cie teraz walka, więc lepiej się przygotuj! Radzę byś przeczytał(a) rzeczy zapisane w tym temacie: System walki! To powinno nakreślić ci, jak ma wyglądać walka i z czym to się je!

5. Co jeszcze zostało? Teraz tylko to, co zechcesz robić! Prawda jest taka, cztery powyższe punkty są podstawami, szczegóły zależą od ciebie! Graj tak jak chcesz (lecz pamiętaj o regulaminie), no i przede wszystkim walcz za wszelką cenę o to, by wygrać każdy pas!

POWODZENIA!


http://s10.ifotos.pl/img/Spazmbite_asphapw.png
Spazmbite
Streak: 11/0/3

Offline

 
Administracja Ważne linki Partnerzy

Spazmbite
Prezes WES


Collins
GM Ultrazine


Crls
-

PBF - Toplista gier PBG


Play By Forum Games ToplistaStopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
counter strike cod mod 100k lvl szukam dziewczynę w wieku 13 14 lat www.sferia.pun.pl silnik 1.9 105 km bierze plyn kody do giete waj siti