Ogłoszenie


#9 2017-03-08 20:30:08

 Collins

http://s2.ifotos.pl/img/tpepng_anxxpha.png

Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 1060
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: CM Punk, AJ Styles i DZ
Ulubiona Diva: AJ Lee i Sasha Banks
Ulubione PPV: Royal Rumble i MITB

Re: #12 WES Wednesday Night Ultrazine

Jussi69 pokonuje Johna Cene i sukcesywnie broni swojego Asylum Championship! Czy jest na tej drodze ktoś, kto zdołałby go powstrzymać? Czy ktoś jest gotów, aby stanąć do walki z Jussim na Wrestlefest? Czas pokaże! Teraz natomiast powitajmy nowego WES World Championa - Romana Reignsa!

Segment
Via Satellite
Roman Reings
(10 minut na post)


Collins
Statystyki: 8 | 0 | 3

AJ Styles
Statystyki: 7 | 0 | 0

CM Punk
Statystyki: 0 | 0 | 0

Offline

 

#10 2017-03-08 20:31:01

 Spazmbite

http://s10.ifotos.pl/img/am2png_anxrqeh.png

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-11-10
Posty: 2120
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: Jeff Hardy Finn Balor CM Punk
Ulubiona Diva: Paige, Becky Lynch
Ulubione PPV: Royal Rumble

Re: #12 WES Wednesday Night Ultrazine

Na arenie gasną wszelkie światła, słychać tylko publiczność, a widać zaledwie kilka flashy aparatów.



Fani widzą titantron i już wiedzą co się dzieje! To WESthority! Po chwili wychodzi zapowiedziany Spazmbite, ubrany w świetny garnitur szyty na miarę, lecz wciąż mając na twarzy facepaint i bandane. The Violencer staje na środku stage'u, wsłuchuje się w theme song, przyglądając się reakcji publiczności. Cieszy go, że słyszy na arenie narastający cheer w jego stronę! Po chwili jednak zaczyna zmierzać w stronę ringu, pewnym krokiem, po drodze przybijając kilka piątek z fanami. Będąc przy ringu, kieruje się w stronę metalowych stopni, wchodzi po nich, a następnie wskakuje na drugą linę by tam wznieść rękę do góry! Fani coraz głośniej cheerują Spazmbite'a, który już zeskakuje z narożnika, lecz robi to na tyle ostrożnie, by nie uszkodzić swojego ubrania. Podchodzi do technicznego, bierze od niego mikrofon i niemal od razu postanawia zacząć mowę!

Spazmbite:
"WES Universe! Jak się dziś bawicie?!"

Fani swoim krzykiem zagłuszają wszystko co się dzieje na arenie!

Spazmbite:
"Cieszy mnie, że Nowy Orlean tak ciepło nas przyjął! Wiele osób spekulowało o tym, czy dziś będę czy nie. Poniekąd nie zostałem oficjalnie zapowiedziany na dzisiejszą galę, jednakże uważam, że to ja, Prezes WES, powinienem tu dziś się pojawić i wypowiedzieć o wydarzeniach z WES Anarchy. Nawet nie chce odnosi się do słów Jericho, no jego słowa całkowicie przeczą jakiekolwiek prawdzie, ale nie... może o tym następnym razem... Wróćmy do tematu! Jak wiemy, Roman Reigns powrócił i pokonał Collinsa, odbierając mu tym samym WES World Championship Title. Wielkie osiągnięcie wielkiego człowieka! Jednakże Collinsowi przysługuje rewanż - to prawda. Ale również mi przysługuje rewanż o pas, który trzymałem najdłużej w historii tej federacji! Czy to oznacza 3-Way Match na Wrestlefest III? Nieeee, to by było za piękne... A może..? Nieee..! Długo myślałem o kwestii walki o pas WES na Wrestlefest III i ostatecznie uznałem, zwłaszcza po ostatnich słowach Generalnego Managera Ultrazine, że walką wieczoru Wrestlefest III będzie... COLLINS vs. ROMAN REIGNS!! Nie ma innej możliwości, to jest to, czego ludzie oczekują, to jest to, czego ludzie chcą, to jest to... co jest najlepsze dla WES! Główny pas federacji nigdy nie dostał tak emocjonującej walki, jaka będzie ta! Aż nie mogę się doczekać! A wiecie kto z pewnością też nie może się doczekać? Roman Reigns! Tak jak było zapowiadane na dzisiejszą galę, przed wami Roman Reigns, na żywo prosto ze swojego domu!"

Kamera przenosi się na titantron, na którym tymczasowo widać ekran łączenia z Romanem Reignsem. Po chwili łączenie się udaje i już Reigns jest widocznym na dużym telebimie.


http://s10.ifotos.pl/img/Spazmbite_asphapw.png
Spazmbite
Streak: 11/0/3

Offline

 

#11 2017-03-08 20:31:53

 JakubPajdzik

http://s5.ifotos.pl/img/HoFpng_anxrahp.png

Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 29

Re: #12 WES Wednesday Night Ultrazine

Kamera przenosi się na titantron, na którym tymczasowo widać ekran łączenia z Romanem Reignsem. Po chwili łączenie się udaje i już Reigns jest widocznym na dużym telebimie.

http://i.imgur.com/kyEPpqO.png

Publiczność przywitała oklaskami nowego WES World Championa. Na arenie rozbrzmiewają chanty "YOU DESERVE IT". Na ekranie natomiast widać uśmiech nowego mistrza - po chwili zaczyna rozmawiać.


Dzięki wszystkim za te miłe słowa. Gdyby nie wy, prawdopodobnie nie byłoby mnie na miejscu, na którym jestem obecnie. Wiele lat treningów, dwa lata przerwy spowodowane kontuzją. Myślałem, że już nie wrócę. Wielu lekarzy zakazywało mi powrotu na ring. Po roku rehabilitacji sprawa się polepszyła - mogłem ponownie zacząć trenować. Po kolejnym roku dostałem w końcu zgodę od lekarzy. Dzień później byłem na Ultrazine, gdzie powróciłem stawiając czoło Collinsowi. I jeszcze w tym samym tygodniu zostałem mistrzem pokonując go na WES Anarchy. I o to jestem, wasz nowy WES World Champion. Collins. Collins, słuchaj mnie. Na WrestleFest znowu staniemy naprzeciw siebie w tym ringu. Mam ci do przekazania jedną rzecz. **Zbliżenie na twarz Romana** Skopię Ci dupę jak nigdy NIKOMU wcześniej. Przygotuj się na piekło! Raz jeszcze udowodnię, że jestem najlepszym zawodnikiem w całym WES i zachowam SWÓJ, tak, SWÓJ tytuł. Możesz już dzwonić po karetkę, uwierz mi - przyda Ci się po walce. BELIEVE THAT!


Roman Reigns
1x Te-Lie-Vision Champion (Najdłuższe panowanie)
23.11.14 - 07.01.15

1x WES World Champion
26.02.17 - teraz

Offline

 

#12 2017-03-08 20:32:45

 Collins

http://s2.ifotos.pl/img/tpepng_anxxpha.png

Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 1060
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: CM Punk, AJ Styles i DZ
Ulubiona Diva: AJ Lee i Sasha Banks
Ulubione PPV: Royal Rumble i MITB

Re: #12 WES Wednesday Night Ultrazine

Roman Reigns kończy swoją wypowiedź. Do opuszczenia ringu szykuje się już Spazmbite. Jednak nagle światła w arenie gasną! Mrok spowiewa całą arenę i przeszywa ciała każdego... W końcu rozbrzmiewa muzyka.

Światła jednak się nie zapalają. Nagle jasny promień światła pada w stronę publiczności! Wśród fanów zauważyć można postać... Postać Jokera! Zaraz potem jednak kolejny reflektor kieruje swoje światło w publiczność. Po raz kolejny w jego świetle stoi Joker! Co tu się dzieje?! Następny reflektor i następny Joker... I następny... Kolejny promień światła pada już na sam środek kwadratowego pierściena, gdzie stoi zaniepokojony prezes WES - Spazmbite. Jednak to nie koniec! Tym razem czerwone światło reflektora pada prosto na stage, na którym stoi Collins... A raczej Joker! Polak zaczyna się śmiać. Jego psychopatyczny śmiech rozlega się na całą arenę. Zaraz potem Collins wskazuje palcem na titantron, na którym wyłania się taki obraz,

http://s5.ifotos.pl/img/e8a69fb64_asrerrx.jpg

To już jest pewne! Historia coraz bardziej zaczyna się powtarzać! To co właśnie zobaczyliśmy, jest prawdopodobnie oficjalną zapowiedzią ze strony Collinsa, iż czeka on na swojego rywala - Romana Reignsa - w piekielnej klatce... Hell in a Cell! Dokładnie dwa lata temu w tej stypulacji mogliśmy oglądać starcie tej dwójki. Światła gasną! Ponownie arenę opiewa mrok... Po chwili jednak światła się zapalają, jednakże na arenie nie ma już ani jednego Jokera, jest tylko zaniepokojony Spazmbite, który po chwili również opuszcza kwadratowy pierścień i udaje się na zaplecze.


Collins
Statystyki: 8 | 0 | 3

AJ Styles
Statystyki: 7 | 0 | 0

CM Punk
Statystyki: 0 | 0 | 0

Offline

 

#13 2017-03-08 20:36:11

 Collins

http://s2.ifotos.pl/img/tpepng_anxxpha.png

Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 1060
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: CM Punk, AJ Styles i DZ
Ulubiona Diva: AJ Lee i Sasha Banks
Ulubione PPV: Royal Rumble i MITB

Re: #12 WES Wednesday Night Ultrazine

Collins, Roman Reigns a także Spazmbite! Spotkanie trzech weteranów WES! Roman Reigns był gotowy, aby stawić czoła Collinsowi podczas Wrestlefest, jednak nie wiadomo, czy był on przygotowany na taki obrót spraw... Hell in a Cell Match! To już oficjalnie potwierdzone! Collins vs. Roman Reigns o pas WES World Championship w Main Evencie Wrestlefest III spotkają się po dwóch latach ponownie na tej samej gali i ponownie w piekielnej klatce! Teraz natomiast rozpocznijmy walkę wieczoru dzisiejszego show - Ultrazine!

Main Event
Table Match
Elias Samson vs. PJ Blake
(10 minut na posty)


Collins
Statystyki: 8 | 0 | 3

AJ Styles
Statystyki: 7 | 0 | 0

CM Punk
Statystyki: 0 | 0 | 0

Offline

 

#14 2017-03-08 20:47:50

 Collins

http://s2.ifotos.pl/img/tpepng_anxxpha.png

Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 1060
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: CM Punk, AJ Styles i DZ
Ulubiona Diva: AJ Lee i Sasha Banks
Ulubione PPV: Royal Rumble i MITB

Re: #12 WES Wednesday Night Ultrazine

Po raz kolejny żaden z zawodników się nie pojawił. Niestety, ale dzisiejsza gala w Nowym Orleanie mimo wspaniałych zapowiedzi, okazała się być znacznie mniej wspaniała. Zarząd na pewno nie pozostawi tego bez komentarza. My natomiast dziękujemy wszystkich za obecność na gali i widzimy się już za tydzień na Wednesday Night Ultrazine!


Collins
Statystyki: 8 | 0 | 3

AJ Styles
Statystyki: 7 | 0 | 0

CM Punk
Statystyki: 0 | 0 | 0

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi