Ogłoszenie


#17 2016-05-09 21:04:58

 Collins

http://s2.ifotos.pl/img/tpepng_anxxpha.png

Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 1060
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: CM Punk, AJ Styles i DZ
Ulubiona Diva: AJ Lee i Sasha Banks
Ulubione PPV: Royal Rumble i MITB

Re: #8 WES Monday Night Warfare

Sędzia znajduje się już w ringu i jest gotowy na kolejne starcie. Będzie to ostatnia walka ćwierćfinałów turnieju o miano pretendenta do pasa WES World Championship. W starciu tym Generalny Manager BreakOut, Dolph Ziggler, stanie do walki z nieznanym dla niego przeciwnikiem. Każdy zachodzi w głowie kim będzie ten tajemniczy zawodnik...

Na arenie rozbrzmiała muzyka wejściowa Dolpha Zigglera! ShowOff po chwili pojawił się na stage'u. Jest to pierwsze wystąpienie tego zawodnika od czasu gali Thunderstuck, gdzie przegrał pas rEvolution w starciu z obecnym posiadaczem tego tytułu. Ziggi dość szybko wszedł do kwadratowego pierścienia i z zaciekawieniem wyczekuje swojego przeciwnika.

Światła na arenie gasną! Promień światła pada na stage, natomiast na telebimie pojawia się napis "Under the Gun", który po chwili zmienia się w entrance video Collinsa.


Na stage'u pojawia się nikt inny jak WES World Champion - Collins! Biały promień światła padający na mistrza zamienił się w białe i czerwone światła, które zawładneły areną. Odziany grafitowy garnitur oraz białą koszulę z czerwonym krawatem The Phenomenal zmierza po rampie w stronę ringu. Po chwili dociera do krawędzi pierścienia i udaje się na matę przy pomocy schodów. Podchodzi do lin, skąd odbiera mikrofon. Muzyka oczywiście ucicha.



Collins:
- Dziś jest dziewiąty dzień maja... Równo miesiąc temu byliśmy świadkami gali WrestleFest II. Tym samym dzisiejszego dnia mija miesiąc mojego panowania jako WES World Champion. Jestem nie tylko pierwszym, ale również jak na razie najdłużej panującym mistrzem WES w Revolution Erze. To pokazuje tylko, że jestem nie do pokonania! Nie mam zamiaru wysłuchiwać tych nędznych prób wyłudzenia ode mnie title shota, na mój pas. CM Punku, jeżeli uważasz mnie za tchórzliwego, to chciałbym przypomnieć Ci kilka sytuacji. Nie bałem się zmierzyć z Bramem w "I Quit" Matchu podczas Thunderstuck, gdzie to na szali położyłem swój tytuł mistrzowski. Nie bałem się również przyjąć twojej stypulacji "Career vs Career" podczas naszej walki na WrestleFest II, którą to oczywiście wygrałem ja! Zaraz, zaraz... Pokonałem Cię, więc co ty tutaj wogóle robisz? Mniejsza z tym... Skoro chcesz żebym pokazał jaja, proszę bardzo! Jednak napierw to ty pokaż swoje. Tak bardzo chcesz kolejnej walki ze mną i po raz kolejny chcesz zasmakować porażki? Oficjalnie zostajesz ostatnim zawodnikiem biorącym udział w turnieju o miano pretendenta do mojego pasa WES. Życzę Ci zatem powodzenia mój przyjacielu, bo na pewno Ci się ono przyda w walce z Dolphem Zigglerem, którą ogłaszam w tym momencie! Zapamiętaj sobie jeszcze jedno Punk, nie walcze z osobami, które nie pokażą, że na to zasługują... Że zasługują, żeby stanąć twarzą w twarz, w ringu, z tak prestiżową osobą, jaką jestem ja, WES World Champion. DEAL WITH IT!

Collins otrzymał ogromny pop ze strony fanów. Wyrzucił mikrofon za ring, a następnie opuścił kwadratowy pierścień. Po chwili przeszedł za barierki oddzielające publiczność od ringu, po czym opuścił arenę, na której rozbrzmiała właśnie muzyka wejściowa CM Punka!


Collins
Statystyki: 8 | 0 | 3

AJ Styles
Statystyki: 7 | 0 | 0

CM Punk
Statystyki: 0 | 0 | 0

Offline

 

#18 2016-05-09 21:07:04

 Collins

http://s2.ifotos.pl/img/tpepng_anxxpha.png

Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 1060
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: CM Punk, AJ Styles i DZ
Ulubiona Diva: AJ Lee i Sasha Banks
Ulubione PPV: Royal Rumble i MITB

Re: #8 WES Monday Night Warfare

Collins ogłosił, że rywalem Dolpha Zigglera, który jest już na macie kwadratowego pierścienia, zmierzy się z CM Punkiem, który powrócił na ostatnim BreakOut i rzucił wyzwanie obecnemu mistrzowi WES. Rozpocznijmy zatem ostatnią walkę w ćwierćfinałach, a zarazem ostatnią walkę na dzisiejszej gali!

Main Event
Normal Match
#Quarterfinal of No. 1 Contender Tournament for WES World Championship

Dolph Ziggler vs. ??? (CM Punk)
(Czas na posty - 10 minut)


Collins
Statystyki: 8 | 0 | 3

AJ Styles
Statystyki: 7 | 0 | 0

CM Punk
Statystyki: 0 | 0 | 0

Offline

 

#19 2016-05-09 21:17:55

 Redeus

http://s10.ifotos.pl/img/ultrazine_anxrsqr.png

Skąd: Legnica
Zarejestrowany: 2014-11-20
Posty: 192
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: CM Punk
Ulubiona Diva: Nikki Bella
Ulubione PPV: SummerSlam, Wrestlemania

Re: #8 WES Monday Night Warfare

Ciągle obserwuje rywala gdyż wie , że może go za atakować z zaskoczenia . Obaj zawodnicy czekają na rozpoczęcie walki . Walka się zaczeła i Punk rusza w stronę przeciwnika i zaczyna go pchać do lin po czym wykonuje kopnięcie . Rywal chciał Brooksa za atakowac lecz ten unikł ataku i CM Punk w kontrze wykonuje Super Kick .Punk jest skupiony a publicznośc zaczyna go dopingowac to nakręca Philla i z odbicia od lin wykonuje potężnego Clousline przez co obaj zawodnicy wylatują przez górną linę z ringu.I to Punk szybciej wstaje i podnosi rywala po czym wykonuje na nim Suplexa . CM Punk wchodzi do ringu ale po chwili też Zigler .Odbicie od liny i Lucha DDT od Punk'a i po chwili także NeckBraker .Odbija się od lin i wykonuje Bulldoga Punk ponownie wyprowadza Lucha DDT po czym wykonuje Tiger Suplex.Wchodzi na narożnik Cm Punki pokazuje , że wykona Elbow Drop i udana akcja . Punk wyrzuca przeciwnika za ring i postanawia wykonać Zigler  i również mu się to udaje.Punk obolały po tej akcji powoli dochodzi do siebie i wbija przeciwnika w metalowe schodzi po czym wchodzi na ring.Brooks postanawia po krótkiej chwili wykonać SpiringBoard Clousline i udaje mu się . Punk wyciąga z pod ringu stół i rozkłada go lecz przeciwnik w tym czasie wchodzi do ringu i CM Punk za nim . Brooks go łapie i chciał rzucic go w stronę stołu lecz ten łapie się liny a Savior wykonuje SlingShot Slunset Flip PowerBomb na szczęście obok stołu .Punk wrzuca przeciwnika do ringu i obaj zawodnicy odbiją się od liny ale CM Punk wykonuje przez to Pepsi Twist i  GTs po czym przypina 1..2...3 i Punk odnosi błyskawiczne zwycięstwo

Ostatnio edytowany przez Redeus (2016-05-09 21:19:05)

Offline

 

#20 2016-05-09 21:20:12

 Collins

http://s2.ifotos.pl/img/tpepng_anxxpha.png

Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 1060
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: CM Punk, AJ Styles i DZ
Ulubiona Diva: AJ Lee i Sasha Banks
Ulubione PPV: Royal Rumble i MITB

Re: #8 WES Monday Night Warfare

Sędzia znajduje się już w ringu i jest gotowy na kolejne starcie. Będzie to ostatnia walka ćwierćfinałów turnieju o miano pretendenta do pasa WES World Championship. W starciu tym Generalny Manager BreakOut, Dolph Ziggler, stanie do walki z nieznanym dla niego przeciwnikiem. Każdy zachodzi w głowie kim będzie ten tajemniczy zawodnik...

Na arenie rozbrzmiała muzyka wejściowa Dolpha Zigglera! ShowOff po chwili pojawił się na stage'u. Jest to pierwsze wystąpienie tego zawodnika od czasu gali Thunderstuck, gdzie przegrał pas rEvolution w starciu z obecnym posiadaczem tego tytułu. Ziggi dość szybko wszedł do kwadratowego pierścienia i z zaciekawieniem wyczekuje swojego przeciwnika.

Światła na arenie gasną! Promień światła pada na stage, natomiast na telebimie pojawia się napis "Under the Gun", który po chwili zmienia się w entrance video Collinsa.


Na stage'u pojawia się nikt inny jak WES World Champion - Collins! Biały promień światła padający na mistrza zamienił się w białe i czerwone światła, które zawładneły areną. Odziany grafitowy garnitur oraz białą koszulę z czerwonym krawatem The Phenomenal zmierza po rampie w stronę ringu. Po chwili dociera do krawędzi pierścienia i udaje się na matę przy pomocy schodów. Podchodzi do lin, skąd odbiera mikrofon. Muzyka oczywiście ucicha.



Collins:
- Dziś jest dziewiąty dzień maja... Równo miesiąc temu byliśmy świadkami gali WrestleFest II. Tym samym dzisiejszego dnia mija miesiąc mojego panowania jako WES World Champion. Jestem nie tylko pierwszym, ale również jak na razie najdłużej panującym mistrzem WES w Revolution Erze. To pokazuje tylko, że jestem nie do pokonania! Nie mam zamiaru wysłuchiwać tych nędznych prób wyłudzenia ode mnie title shota, na mój pas. CM Punku, jeżeli uważasz mnie za tchórzliwego, to chciałbym przypomnieć Ci kilka sytuacji. Nie bałem się zmierzyć z Bramem w "I Quit" Matchu podczas Thunderstuck, gdzie to na szali położyłem swój tytuł mistrzowski. Nie bałem się również przyjąć twojej stypulacji "Career vs Career" podczas naszej walki na WrestleFest II, którą to oczywiście wygrałem ja! Zaraz, zaraz... Pokonałem Cię, więc co ty tutaj wogóle robisz? Mniejsza z tym... Skoro chcesz żebym pokazał jaja, proszę bardzo! Jednak napierw to ty pokaż swoje. Tak bardzo chcesz kolejnej walki ze mną i po raz kolejny chcesz zasmakować porażki? Oficjalnie zostajesz ostatnim zawodnikiem biorącym udział w turnieju o miano pretendenta do mojego pasa WES. Życzę Ci zatem powodzenia mój przyjacielu, bo na pewno Ci się ono przyda w walce z Dolphem Zigglerem, którą ogłaszam w tym momencie! Zapamiętaj sobie jeszcze jedno Punk, nie walcze z osobami, które nie pokażą, że na to zasługują... Że zasługują, żeby stanąć twarzą w twarz, w ringu, z tak prestiżową osobą, jaką jestem ja, WES World Champion. DEAL WITH IT!

Collins otrzymał ogromny pop ze strony fanów. Wyrzucił mikrofon za ring, a następnie opuścił kwadratowy pierścień. Po chwili przeszedł za barierki oddzielające publiczność od ringu, po czym opuścił arenę, na której rozbrzmiała właśnie muzyka wejściowa CM Punka!

CM Punk jest już w ringu. Ciągle obserwuje rywala gdyż wie , że może go za atakować z zaskoczenia . Obaj zawodnicy czekają na rozpoczęcie walki . Walka się zaczeła i Punk rusza w stronę przeciwnika i zaczyna go pchać do lin po czym wykonuje kopnięcie . Rywal chciał Brooksa za atakowac lecz ten unikł ataku i CM Punk w kontrze wykonuje Super Kick .Punk jest skupiony a publicznośc zaczyna go dopingowac to nakręca Philla i z odbicia od lin wykonuje potężnego Clousline przez co obaj zawodnicy wylatują przez górną linę z ringu.I to Punk szybciej wstaje i podnosi rywala po czym wykonuje na nim Suplexa . CM Punk wchodzi do ringu ale po chwili też Zigler .Odbicie od liny i Lucha DDT od Punk'a i po chwili także NeckBraker .Odbija się od lin i wykonuje Bulldoga Punk ponownie wyprowadza Lucha DDT po czym wykonuje Tiger Suplex.Wchodzi na narożnik Cm Punki pokazuje , że wykona Elbow Drop i udana akcja . Punk wyrzuca przeciwnika za ring i postanawia wykonać Zigler  i również mu się to udaje.Punk obolały po tej akcji powoli dochodzi do siebie i wbija przeciwnika w metalowe schodzi po czym wchodzi na ring.Brooks postanawia po krótkiej chwili wykonać SpiringBoard Clousline i udaje mu się . Punk wyciąga z pod ringu stół i rozkłada go lecz przeciwnik w tym czasie wchodzi do ringu i CM Punk za nim . Brooks go łapie i chciał rzucic go w stronę stołu lecz ten łapie się liny a Savior wykonuje SlingShot Slunset Flip PowerBomb na szczęście obok stołu .Punk wrzuca przeciwnika do ringu i obaj zawodnicy odbiją się od liny ale CM Punk wykonuje przez to Pepsi Twist i  GTs po czym przypina 1..2...3 i Punk odnosi błyskawiczne zwycięstwo


Collins
Statystyki: 8 | 0 | 3

AJ Styles
Statystyki: 7 | 0 | 0

CM Punk
Statystyki: 0 | 0 | 0

Offline

 

#21 2016-05-09 21:22:14

 Collins

http://s2.ifotos.pl/img/tpepng_anxxpha.png

Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 1060
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: CM Punk, AJ Styles i DZ
Ulubiona Diva: AJ Lee i Sasha Banks
Ulubione PPV: Royal Rumble i MITB

Re: #8 WES Monday Night Warfare

Powracający do federacji CM Punk odnosi zwycięstwo i tym samym przechodzi do półfinałów turnieju! Tym oto akcentem kończymy ósmy epizod Monday Night Warfare. Do zobaczenia na czwartkowym BreakOut.


Collins
Statystyki: 8 | 0 | 3

AJ Styles
Statystyki: 7 | 0 | 0

CM Punk
Statystyki: 0 | 0 | 0

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi