Ogłoszenie


#1 2016-03-02 16:43:03

 Spazmbite

http://s10.ifotos.pl/img/am2png_anxrqeh.png

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-11-10
Posty: 2120
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: Jeff Hardy Finn Balor CM Punk
Ulubiona Diva: Paige, Becky Lynch
Ulubione PPV: Royal Rumble

Pożegnanie 2015




"Wszystko co dobre, kiedyś się kończy..."


Niestety, kiedyś ta chwila musiała nastąpić. Po prawie roku prawie nieprzerwanej aktywności forum, WES musi zakończyć działalność. Coraz więcej graczy zaczęło odchodzi, jeden po drugim, coraz mniej czasu każdy miał, tak samo administratorzy. Wiadomo, życie prywatne jest bardzo ważne i nie można go olewać, gdyż konsekwencję tego mogą być nieciekawe w przyszłości. WES dla mnie/dla nas było świetną zabawą, bardzo wiele tutaj czasu spędziliśmy. Pomimo prowadzenia forum w sposób non-profit, tylko w sposób hobbystyczny, czerpaliśmy niesamowitą przyjemność, że mogliśmy dawać wam to, co chcecie. Na WES odbyło się ponad 100 gal (30 Warfare, 31 Ultrazine, 28 Destruction, 12 Pay-Per-View, 2 Live Event !!), które staraliśmy się prowadzić jak najlepiej, jak najciekawiej, tak abyście mogli poczuć ten klimat i żebyście mogli zawsze do nas wracać! Niestety, w ciągu ostatniego miesiąc aktywność na forum diametralnie zmalała. Zaczęli odchodzić najlepsi zawodnicy, roster powoli się zmniejszał, gale stawały się coraz mniej ciekawe, a sama akcja zaczęła się robić monotonna. Dobrze wiem, że to głównie moja wina (Spazmbite), lecz niestety nastąpiły takie komplikacje, że mi samemu brakło czasu - szkoła, dom, praca - nie mogłem wszystkiego pogodzić. Gdyby nie Collins, pewnie ta wiadomość pojawiłaby się już dużo wcześniej, gdyż on bardzo dobrze utrzymywał forum, gdy ja nie byłem w stanie. Cieszę się niesamowicie, że mogłem stworzyć to forum, mogłem je prowadzić, bo było to moim marzeniem od dawna. Nie jest mi dobrze z tym, że muszę je zamknąć, lecz wolę to zrobić oficjalnie, niż pozostawić forum w pustce i niewiedzy. Chciałem wam wszystkim serdecznie podziękować za te wszystkie gale, za każdą stworzoną postać, każdą napisaną walkę, każdą obecność na forum, chciałbym wam podziękować za wszystko. Co ma być to będzie. Nie mówię, że to pożegnanie na zawsze. Bardzo możliwe, że wkrótce, w niedalekiej przyszłości powrócimy z WES, albo z czymś innym, tylko po to, by tak jak tutaj zrzeszyć fanów wrestlingu i tworzyć świetne show, jakim było Wrestling Entertainment Symulator. Jeszcze raz dziękuję, poniżej znajdą się specjalne wyróżnienia dla największych gwiazd WES.



------------Najdłużej panujący mistrzowie------------


#WES (World) Championship

1. Michał "tomala100" Tomalczyk jako Suicide (84 dni)

2. Dawid "Crls" Antczak jako Chris Jericho (45 dni)

3. Jakub "Collins" Kobus jako Collins (22 dni)



#(American) Hardcore Championship

1. Michał "PUVTXR" Gawroński jako Prince Devitt (30 dni)

2. Adam "zabka1908" Ruszkowski jako Śmierć (29 dni)

3. "narkoman12" jako Bram (22 dni)



#Intercontinental Championship

1. Damian "Czarny" Czernecki jako Adrian Neville (50 dni)

2. "csawicki" jako Tyler Breeze (32 dni)

3. Adam "kingu3213" Ruszkowski jako Mr. Perfect (30 dni)



#Te-Lie-Vision Championship

1. Jakub "JakubPajdzik" Pajdzik jako Roman Reigns (45 dni)

2. Wojtek "Cracc" Kowalczyk jako Super Cena (35 dni)

3. Łukasz "lukas9966" Bulla jako Daniel Bryan (24 dni)



#WES Tag Team Championship

1. Kuba "Kubzon11" Maziarz i Marcin "Redeus" Koszkało jako Vipers Family (38 dni)

2. "Lukasz100" i "Bibbed" jako Desert Eagles (15 dni)

3. "Lukasz100" i Łukasz "lukas9966" Bulla jako Desert Eagles (6 dni)




------------Specjalne wyróżnienia------------


#Najbardziej utytułowany zawodnik

Michał "tomala100" Tomalczyk jako Suicide



#Najbardziej hardcore'owy zawodnik

Michał "PUVTXR" Gawroński jako Prince Devitt



#Najlepsza drużyna

Saviors of New World



#Najlepsi debiutanci

"narkoman12" jako Bram

Jan "Szajba45Pl" Gościniak jako Kevin Owens




#Najlepszy streak zwycięstw

Adam "kingu3213" Ruszkowski jako Mr. Perfect

Jakub "Collins" Kobus jako Bray Wyatt




#Najczęściej na plakatach WES

Michał "tomala100" Tomalczyk jako Suicide






-------------------------------------------------------


Niestety, tym akcentem kończymy działalność jako WES. Każde forum zostało wyłączone i może być tylko czytane. Rejestracja także została wyłączona. Za prośbą Collinsa, Chatbox zostanie, byście w razie czego wciąż mogli się porozumiewać w wolnym czasie. Wszystkie grafiki, plakaty, teksty itp. są prywatną własnością WES oraz Andrzeja Ortmana. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jedynym wyjątkiem jest nazwa Te-Lie-Vision należąca do zaprzyjaźnionego zespołu o tej samej nazwie. Jeszcze raz dziękujemy wam wszystkim, mam nadzieje, że jeszcze się zobaczymy! ~Spazmbite






Ekipa WES:

Olaf "olaf2508" Wiśniewski

Jędras "Spazmbite" Ortman

Jakub "Collins" Kobus




Osoby, które bardzo pomogły przy forum:

Michał "PUVTXR" Gawroński

Jakub "JakubPajdzik" Pajdzik



Zaprzyjaźnione strony:

WWE News

Grupa Typowe WWE



Dzięki jeszcze raz! Pozdrawiamy!




http://s10.ifotos.pl/img/Spazmbite_asphapw.png
Spazmbite
Streak: 11/0/3

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi