Ogłoszenie


#17 2015-02-25 21:25:37

 Spazmbite

http://s10.ifotos.pl/img/am2png_anxrqeh.png

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-11-10
Posty: 2120
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: Jeff Hardy Finn Balor CM Punk
Ulubiona Diva: Paige, Becky Lynch
Ulubione PPV: Royal Rumble

Re: #12 WES Wednesday Night Ultrazine

Widzimy jak światła gasną, a na samym ekranie, pojawia się napis "Kenta" po japońsku, natomiast w tle widzimy samą Flagę kraju kwitnącej wiśni, po chwili rozbrzmiewa jego muzyka. Do ringu wchodzi, mierzący 1.74 metra, ważący 82.5 kilograma, pochodzący z Soka, Saitama, Japonia
KENTA!

Kenta bierze rozbieg, łapie się za drugą linę i wskakuje na apron, a następnie na drugą line i prezentuje się publiczności! Ten zawodnik w dniu, swojego telewizyjnego debiutu, zniszczył byłego mistrza TLV, i to przez niego to jest były mistrz, gdyż Mr. Perfect dostał kontuzji, która przekreśla jego szanse w wrestlingu, a w swoim debiucie ringowym, pokonał mistrza AH, jednocześnie dając sygnał, że to właśnie na ten pas Kenta się kieruje!
Hiedo stoi już na środku ringu, teraz tylko czekamy, na przeciwnika, lecz spójrzmy jeszcze na chwile na Kente który znów posiada ten wyraz twarzy... połączenie skupionego wzroku z chaotycznym śmiechem, ta mina jest po prostu przerażająca! Widać, że ten zawodnik chce walczyć, ale jednocześnie wie jak to robić! Nagle na ekranie pojawia się napis " Milenium Countdown ", następnie napis znika i pojawia się odliczanie. Odliczanie kończy się, a na stage wybuchają sztuczne ognie, po czym na ekranie wyświetla się wideo Y2J'a. W momencie " Break the walls down " światło się zapala i na arenie pojawia się postać z mikrofonem w dłoni odwrócona do ringu plecami. Tajemnicza postać odwraca się w stronę kwadratowego pierścienia wykonując przy tym zamach, a następnie przystawia mikrofon do ust i krzyczy " WAR IS.. JERICHO!!! " Widownia zaczyna szaleć, a Y2J wbiega w kierunku ringu, do którego wślizguje się na brzuchu i celebruje na każdym z narożników, po czym rozbiera się z górnej części swojego stroju i zaciera dłonie pokazując gotowość


Arbiter w czarno białym stroju spojrzał na zawodników, po czym wycofał się i zasygnalizował rozpoczęcie starcia.Dzisiejszego wieczoru na przeciw siebie staję dwóch wrestlerów, którzy specjalizują się w walkach technicznych. Po jednej stronie świeżo upieczony zwycięzca swojego debiutu w WES, bardzo uzdolnionych technicznie oraz posiadający niezrównane umiejętności - Kenta, a w drugim stary wyjadacz i cwaniak, nie grzeszący tupetem wygrany poprzedniego Main Eventu Warfare - Chris Jericho. Zawodnicy przez chwile wymienili ze sobą spojrzenie, po czym Jericho uśmiechnął się i rozejrzał dookoła. Fani i media na arenie, błysk flashy i widok kamer.. Wszyscy dziś patrzą na to starcie, wszyscy są rozpaleni do czerwoności i oczekują na prawdziwą walkę, na jedną z najlepszych walk w historii federacji. Christopher wrócił do rzeczywistości i wystawił swoje dłonie w przód aby przygotować się do zwarcia. Kenta przybrał podobną pozycje i zawodnicy ruszyli na siebie. Jericho sprytnie uniknął rywala nachylając się i przebiegając pod jego ramieniem, a następnie za nie chwytając i po wykręceniu przechodząc do wrist locku za plecami rywala. Y2J przez chwile uciskał rywala w tej dźwigni, lecz odpuścił i złapał go w okolicy pasa za brzuch, po czym powalił na deski ringowe przerzucając nad swoją głową i tym samym aplikując german suplex. Japończyk natychmiast się podniósł i znów przybrał pozycję do klinczu, jednak tym razem gdy biegł w stronę oponenta nadział się na drop toe hold i wylądował na drugiej linie. Głowa kenty znalazła się na linie, a ten szybko od niej odskoczył, lecz było za późno, bowiem gdy się odwrócił otrzymał dropckick i wyleciał z ringu przez górną line. Chris nie spoczywał na jednym ataku i nabrał rozpędu odbijając się od lin na przeciw, po czym wyfruną z ringu poprzez lukę miedzy drugą a trzecią liną, a następnie wylądował na Kencie aplikując suicide dive. Zawodnicy padli na mate poza ringiem, a jako pierwszy powstał Jericho, któy chwycił rywala za głowę i ciągnąc za włosy podniósł do stójki, po czym chwycił za ramie i pchnął w będące w pobliżu stalowe schody. Hideo uderzył w stalową konstrukcje tym samym ją niszcząc, a oponent tylko pochwycił go ponownie za głowę, którą tym razem wepchnął sobie między nogi i wyniósł Japońskiego zawodnika w górę i zaaplikował powerbomb prosto na stalową część schodów. Arbiter wyliczał zawodników, więc Chris został zmuszony chwycić oponenta i wrócić z nim do ringu. Kenta leży na macie, zaś Jericho stoi nad nim i zaczyna pozować. Po chwili go podnosi i zamierza wykonać na nim Suplex, lecz nie udaje mu się to! Kenta przechwytuje głowę rywala i wykonuje DDT! Niesamowita akcja! Oboje leżą, jednakże Japończyk ostatkiem sił przesuwa się i kładzie rękę na rywalu, chcąc go przypiąć! Sędzia nic nie robi, widać Ketna jest tak oszołomiony, że zapomniał, że to Submission Match! Y2J i Kenta powoli wstają na nogi. Pierwszy, jakimś cudem staje zawodnik z kraju kwitnącej wiśni. Jericho jest na kolanach i to wykorzystuje Kenta, wykonując Superkick! Kenta łapie za nogę przeciwnika, a następnie odwraca go na brzuch i zakłada STFU! Słyszymy jak Chris z bólu krzyczy, lecz nie poddaje się, bardzo powoli próbuje doczołgać się do lin, a kiedy jest już bardzo blisko, Hideo puszcza dźwignie i wykonuje Leg drop na głowę oponenta! Ten wypada z ringu, Kenta natychmiastowo odbija się od lin i wykonuje Springboard Shooting Star Press, niewiarygodna akcja ze strony Japońskiego zawodnika! Kenta bardzo szybko wstaję i sędzia nie zdążył wyliczyć do 3, a Itami wrzucił przeciwnika do ringu, a sam wszedł za nim! Następnie widzimy bardzo potężne stomp'y na tył głowy przeciwnika, a także Baseball slide w tułów przeciwnika, lecz ten nie wypadł z ringu, gdyż złapał się dolnej liny, a potem za pomocą jej wstał na kolana, lecz gdy to zrobił otrzymał dropkick od Japończyka, a następnie wypadł z ringu i głową uderzył o barykadę! Tym razem z większymi trudnościami, Kenta wrzuca swojego rywala do ringu, i zakłada Game Over! Czyżby Chris, poddał się?! Czy to możliwe? Nie! Chris ostatkami sił doczołgał się do liny, przez co mamy Rope break! Widać, że Hideo jest sfrustrowany zaistniałą sytuacją, więc w gniewie rzuca się na przeciwnika, wykonując potężne ataku łokciem w głowę, tak jak Jericho zrobił to na początku walki! Kenta po chwili jednak uspokaja się i wraca do sensownego obijania przeciwnika, lecz zauważył że ten już powoli wstaje, postanowił odbić się od lin i wykonać Curb Stomp! Ale nie jednak nie unik, Y2J odchyla się trochę, łapie za nogę przeciwnika powala go, a następnie łapię za drugą nogę przeciwnika i mamy Walls Of Jericho! Po chwili Kenta staję na Rękach i siłą swoich nóg odpycha Y2J'a wprost na narożnik w który wbija się twarzą, odbił się i odwrócił w stronę przeciwnika, ten już był na nogach, więc wykonał Chrisowi Koutoubu Kick! Chris leży na plecach na środku ringu, a Kenta wchodzi już na narożnik i wykonuje Elbow Drop z narożnika, lecz prosto w twarz przeciwnika, od razu po tym Kenta zakłada Game Over! Chris jest na środku ringu, do każdej z lin jest za daleko, czyżby Chris był zmuszony się poddać? Nie, jednak nie, Y2J Powoli podnosi się na kolana, łapię się drugą ręką, wynosi przeciwnika i wykonuje powerbomb! Zawodnicy, lezą w ringu... widać, że są bardzo zmęczeni, po dłuższej chwili jednak wstają w mniej-więcej tym samym tępię i mamy wymianę punchy! Przy atakach Chrisa publika Cheer'uje, a przy atakach Kenty buczy... Po chwili Y2J nie wytrzymuje i wykonuje gut kick'a i próba Codebreaker'a, lecz Kenta kontruje, łapie w powietrzu obydwie nogi Chris'a i wykonuje Walls Of Jericho!
Jericho nie wytrzymał i po dłuższej chwili odklepał, cóż za niebywała akcja, ze strony Hideo! Wykończył przeciwnika jego własną bronią! Obydwoje leżą na macie, lecz jako pierwszy wstaję oczywiście kenta, jest bardzo zmęczony co nie przeszkadza mu na wykonanie tounta, wchodzi na narożnik i pokazuje się widowni niczym Randy Orton! Po chwili jednak schodzi i widzi wstającego w narożniku Chrisa, na którego natychmiastowo wbiega i mamy Running Knee, a następnie Neckbreaker! Widzimy Jericho który leży na samym środku ringu, Kenta to wykorzystuje odbija się od drugiej liny i widzimy springboard moonsault! Wtem Jericho wstaje jakby nigdy nic! Przechwytuje Kente w locie i trzymając go na ramieniu wykonuje Powerslam!! Co za kontra! "The Best In The World At What He Does" postanowił wykorzystać swoją okazje. Christopher przeciągnął leżącego na brzuchu przeciwnika na środek ringu, po czym chwycił go za nogi i  zaczął przekręcać w lewo, lecz nie dosiadł go w dosiadzie jak zrobił to z Suicidem ostatnim razem, a położył swoje kolano na głowię oponenta, a jego nogi wzniósł w górę zapinając tym samym Lion Tamer!! Kenta zaczął natychmiast odczuwać coraz większy ból w i tak bolących już plecach i rozpoczął klepanie w matę! ! Arbiter prędko zasygnalizował poddanie się przez Japońskiego zapaśnika! Remis! Teraz zawodnik, który odklepie, przegra! Chris usłyszał werdykt, lecz nie odpuszczał dźwigi, a wręcz przeciwnie - starał się podnieść nogi oponenta i przysporzyć mu większy ból. W końcu arbiter główny zaczął go upominać, aż Christopher odpuścił i zadowolony z siebie oparł się w narożniku nabierając powietrza w płuca. Kenta cicho jęczał trzymając się non stop za osłabione plecy, jednak Jericho się tym nie przejmował i z uśmiechem na twarzy kontynuował swój plan, najpierw schwytał oponenta za rękę będącą na plecach, a następnie zaczął podnosić go stójki.  Y2J rzucił się z punchami na Kente, ale ten nic z tego sobie nie zrobił, a nawet wykorzystał te punche, żeby uzyskać jeszcze więcej adrenaliny!Widać, że Kenta jest nagle pełen energii i wykorzystuje to wyprowadzając punche w twarz przeciwnika, trzeba jednak pamiętać, że męczy się teraz o wiele szybciej, więc musi to jak najszybciej wykorzystać! Hideo stoi przed przeciwnikiem i... Jumping Cutter Out of nowhere!!!! Po tym ruchu sam Kenta upada na kolana, a jego przeciwnik traci przytomność. Widać, że adrenalina zeszła z niego i stracił prawie całe siły! Nie jest w stanie podejść do przeciwnika, żeby założyć jakąś dźwignie! Ten przypływ adrenaliny go wykończył i sądzę, że bardziej mu zaszkodził niż pomógł, widzimy Y2J który podnosi się po tym, jak otrzymał potężnego Jumping Cuttera, przy pomocy lin wstaję, i widzi klęczącego Hideo, który jest odwrócony do niego tyłem, wykorzystuje to i mamy potężny roundhouse kick w tył głowy, Kenta leży na plecach na środki ringu, Y2J Łapie za nogi i próbuje założyć Walls Of Jericho... nie udaje mu się to Kenta odpycha go jedną nogą, wstaje, odbija się od lin, biegnie wprost na Jericho, ale ten go powala i zakłada Walls Of Jericho! Kenta walczy ze sobą, lecz nie daje rady! W końcu odklepuje! Tak, to Y2J wygrywa to starcie! Po walce światło gaśnie i podświetlona jest tylko rampa. Widać jakąś postać, która na niej stoi, lecz ciężko sprecyzować, kto to. Następnie światło ponownie wraca na arenę i okazuje się, że tą tajemniczą postacią jest SUICIDE! Chris jest zdziwiony. Samobójca patrzy przez chwilę na Y2J'a po czym pokazuje swój taut, czyli pistolet przyłożony do głowy! Następnie rusza w stronę Jericho! Obaj rywale spotykają sie na rampie, ale to Dark Saivour skacze na rywala zasypując go serią uderzeń! Brutalnie obija swojego ostatniego rywala! Następnie chwyta go za włosy, po czym prowadzi go w stronę ringu, jednak po prostu ciska nim o barierki! Cóż za brutalny widok! Większość widowni jest za Samobójcą dlatego doping jest wzmożony! Suicide następnie podnosi swojego rywala, po czym bierze na prawdę krótki rozbieg i zapina mu Flying Dragon! Z całej siły naciska na rękę rywala, który wrzeszczy z bólu. Obrazek jest podobny do tego, który widzieliśmy na Warfare, jednak teraz to Y2J Cierpi! Samobójca nie przestaje, po czym na arenę wbiegają sędziowie! Odsuwają Suicide'a z trudem od Chris'a. Nagle słyszymy muzykę John'a Morrison'a! Wbiega on na arenę oraz pomaga sędziom z Samobójcą!Jednak również zostaje znokałtowany przez Suicide'a, który krzyczy: BĘDZIESZ NASTĘPNY!
Morrison szybko wstaje na nogi, po czym ma zamiar wymierzyć sprawiedliwość rywalowi, jednak światła gasną i przy ringu zostają tylko sędziowie, którzy pomagają się pozbierać Jericho oraz JoMo.....


http://s10.ifotos.pl/img/Spazmbite_asphapw.png
Spazmbite
Streak: 11/0/3

Offline

 

#18 2015-02-25 21:27:39

 Spazmbite

http://s10.ifotos.pl/img/am2png_anxrqeh.png

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-11-10
Posty: 2120
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: Jeff Hardy Finn Balor CM Punk
Ulubiona Diva: Paige, Becky Lynch
Ulubione PPV: Royal Rumble

Re: #12 WES Wednesday Night Ultrazine

Po tej świetnej walce wieczoru czas na.......

WES TV



W ringu stoi już Spazmbite z mikrofonami, krzesełkami i dużym stołem. Każdy kto chce coś powiedzieć, zapraszam do ringu!


http://s10.ifotos.pl/img/Spazmbite_asphapw.png
Spazmbite
Streak: 11/0/3

Offline

 

#19 2015-02-25 21:47:23

 Czarny

http://s10.ifotos.pl/img/ultrazine_anxrsqr.png

Skąd: Brzesko/Jadowniki
Zarejestrowany: 2015-01-19
Posty: 167
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: Ziggler, Cesaro, Orton
Ulubiona Diva: AJ Lee, Natalya, Sasha Banks
Ulubione PPV: WM, RR, MitB

Re: #12 WES Wednesday Night Ultrazine

Do ringu idzie Adrian Neville niosący na tacy baraninę z warzywami.
Siada przy stole jak gdyby nigdy nic i zaczyna jeść.
Spazmbite podchodzi do niego z mikrofonem i pyta się o co chodzi.
Brytyjczyk odpowiada: O co mi chodzi? O nic. Kulturalnie sobie jem. U nas w domu zawsze w soboty jadamy na kolację baraninę z warzywami. Ja postanowiłem zrobić to dzisiaj, ponieważ w sobotę moja rodzinka będzie musiała beze mnie oglądać kolejną galę PPV. Będą jedli tak jak ja teraz pyszną baraninę, kiedy ja pokonam Tyler'a Breeze'a i zdobędę Intercontinental Championship!
Po tych słowach Neville kontynuuje jedzenie kolacji.

Ostatnio edytowany przez Czarny (2015-02-25 21:48:24)


http://s5.ifotos.pl/img/Sygnaturk_ahxeree.png

Offline

 

#20 2015-02-25 22:19:22

 Spazmbite

http://s10.ifotos.pl/img/am2png_anxrqeh.png

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-11-10
Posty: 2120
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: Jeff Hardy Finn Balor CM Punk
Ulubiona Diva: Paige, Becky Lynch
Ulubione PPV: Royal Rumble

Re: #12 WES Wednesday Night Ultrazine

Spazmbite patrzy ze zdziwieniem na Neville'a. Bierze mikrofon i mówi:

Spazmbite:
-Smacznego Adrianie. To miło mi cię gościć... a nieważne. Skoro już jestem w ringu i w końcu wszystkie oczy patrzą w moją stronę, to mogę powiedzieć coś, co jest godne uwagi. Bez urazy..

Adrian Neville ze zdziwieniem i kawałkiem mięsa wystającego z ust spojrzał na Spazmbite'a.

Spazmbite:
-Jak może pamiętacie, na Destruction nie było Devitta i to ja byłem prowadzącym gale. Tak, wasz bohater i wybraniec nie był obecny! Szkoda, nieprawdaż? No nie dla mnie. Bądźmy szczerzy, ja poprowadziłem tą gale dużo lepiej od ciebie! Mówiłem, że tak będzie, ty znikniesz i do kogo zarząd przyszedł z płaczem? Cóż, patrzycie właśnie na tą osobę. Prince, mam dość użerania się z tobą i najwyższa pora, żeby to skończyć! Uważasz się za najlepszego w starciach Hardcore, o czym może świadczyć twój nic nieznaczący reign z pasem American Hardcore, ale jest jedna rzecz, której nie zrobiłeś. Nie walczyłeś w Klatce Zagłady. Nikt cie nigdy tam nie wprowadził, więc słuchaj mnie uważnie Devitt, gdziekolwiek jesteś. Ty kontra ja. Sobota. 28 luty. Jeżeli chcesz mieć władzę na Destruction, będziesz musiał przejść przez piekło, które ci zgotuję! Czekam na twoją odpowiedź, do Friday Night Destruction!


http://s10.ifotos.pl/img/Spazmbite_asphapw.png
Spazmbite
Streak: 11/0/3

Offline

 

#21 2015-02-25 23:06:58

 Spazmbite

http://s10.ifotos.pl/img/am2png_anxrqeh.png

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-11-10
Posty: 2120
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: Jeff Hardy Finn Balor CM Punk
Ulubiona Diva: Paige, Becky Lynch
Ulubione PPV: Royal Rumble

Re: #12 WES Wednesday Night Ultrazine

Tym akcentem kończymy dzisiejsze WES TV!! Dobrej nocy!!

KONIEC ULTRAZINE


http://s10.ifotos.pl/img/Spazmbite_asphapw.png
Spazmbite
Streak: 11/0/3

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi