Ogłoszenie


#9 2015-08-14 20:30:33

 Spazmbite

http://s10.ifotos.pl/img/am2png_anxrqeh.png

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-11-10
Posty: 2120
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: Jeff Hardy Finn Balor CM Punk
Ulubiona Diva: Paige, Becky Lynch
Ulubione PPV: Royal Rumble

Re: #7 WES Friday Night Destruction

Cóż za druzgocąca dominacja Brama nad Wyattem! Nieprawdopodobna dominacja nowego zawodnika, co może poprowadzić go prosto na nadchodzącą gale All or Nothing! Przed nami zaś Dean Ambrose, który powie coś w ringu.


1#Segment
W ringu
Dean Ambrose
(czas na post - 10 minut)


http://s10.ifotos.pl/img/Spazmbite_asphapw.png
Spazmbite
Streak: 11/0/3

Offline

 

#10 2015-08-14 20:32:45

 JakubiX98

http://s10.ifotos.pl/img/ultrazine_anxrsqr.png

Skąd: Kozienice, Polska
Zarejestrowany: 2014-11-20
Posty: 177
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: SHIELD // Undertaker // Balor
Ulubiona Diva: Becky // Sasha // Paige // AJ
Ulubione PPV: RR // MITB // WM

Re: #7 WES Friday Night Destruction



Na arenie słyszymy piosenke "Sold Me" czyli Theme Song Deana Ambrose'a. Sam Ambrose w towarzystwie Sashy Banks kieruje się do ringu. Gdy jest już w nim łapie za mikrofon i mówi:
"Na ostatnim Ultrazine pokonałem Daniela Bryana, Samoa Joe oraz Chrisa Jericho w 4 Way Matchu, stając się pretendentem do pasa Interkontynentalnego. Po walce Adrian Neville zaatakował mnie.
Cóż.. Adrianie, na All or Nothing zmierzymy się o twój pas. Przegrasz, zostaniesz zniszczony. Chciałbym żeby nikt nie mógł ingerować w to starcie. To chyba tyle o Neville'u. Drugą sprawą jest Bram.. Bram wyzwał mnie na Ultrazine na Hardcore Match.
Bramie, nie wiesz do czego jestem zdolny. Nie wyjdziesz z areny o własnych siłach. Lubie stypulacje Hardcorowe, więc patrzenie na twoje męczarnie będzie przyjemnością. To tyle co mam do powiedzenia WES Universe. Bram, widzimy się na Ultrazine.."

Po tych słowach Ambrose oraz Banks udają się na backstage.



http://txt-dynamic.static.1001fonts.net/txt/dHRmLjcyLmFkMDAwMC5Ta0ZMVlVKSldBLCwuMAAA/haunting-attraction.regular.png

STREAK

0/0/0

http://media.giphy.com/media/zWEu4enQYZTRS/giphy.gif

ACHIEVEMENTS:
#1 Contender for Te-Lie-Vision Championship (Willow the Wisp)
#1 Contender for Intercontinental Championship (Dean Ambrose)
#1 Contender for rEvolution Championship (Jay Carter)
1x Te-Lie-Vision Champion (Jay Carter: 01.09.16 - 22.09.16)

Offline

 

#11 2015-08-14 20:33:32

 Czarny

http://s10.ifotos.pl/img/ultrazine_anxrsqr.png

Skąd: Brzesko/Jadowniki
Zarejestrowany: 2015-01-19
Posty: 167
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: Ziggler, Cesaro, Orton
Ulubiona Diva: AJ Lee, Natalya, Sasha Banks
Ulubione PPV: WM, RR, MitB

Re: #7 WES Friday Night Destruction

Nagle wszystkie światła gasną. Zapala się Titantron. Widać na nim jak z białego dymu wyławia się twarz Neville'a zakryta w dużej mierze kapturem. Brytyjski Mesjasz zaczyna mówić:

"Twoje przeznaczenie... dopełni się."

Po tym krótkim zdaniu wideo się wyłącza i wszystko wraca do normy.


http://s5.ifotos.pl/img/Sygnaturk_ahxeree.png

Offline

 

#12 2015-08-14 20:34:29

 Spazmbite

http://s10.ifotos.pl/img/am2png_anxrqeh.png

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-11-10
Posty: 2120
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: Jeff Hardy Finn Balor CM Punk
Ulubiona Diva: Paige, Becky Lynch
Ulubione PPV: Royal Rumble

Re: #7 WES Friday Night Destruction

Tyle miał do powiedzenia sam Dean Ambrose, a przed nami walka lidera Saviors of New World i byłego WES World Championa - Suicide'a, oraz The Rocka!


3#Match
Normal Match
Suicide vs. The Rock
(czas na post - 10 minut)


http://s10.ifotos.pl/img/Spazmbite_asphapw.png
Spazmbite
Streak: 11/0/3

Offline

 

#13 2015-08-14 20:37:27

 Czarny

http://s10.ifotos.pl/img/ultrazine_anxrsqr.png

Skąd: Brzesko/Jadowniki
Zarejestrowany: 2015-01-19
Posty: 167
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: Ziggler, Cesaro, Orton
Ulubiona Diva: AJ Lee, Natalya, Sasha Banks
Ulubione PPV: WM, RR, MitB

Re: #7 WES Friday Night Destruction

Post Suicide'a:

...Czas na kolejną walkę dzisiejszego wieczoru! The Rock, czyli pierwszy z zawodników biorących udział w tym pojedynku, zameldował się już między linami. Tymczasem na arenie rozbrzmiewa hymn bojowy Zbawców Nowego Świata.



Na rampie pojawia się zakapturzona postać w stroju mnicha. Suicide - ponieważ nie jest tajemnicą, że to on skrywa się pod płaszczem, ma na swoim barku swego przyjaciela Proteusa. Ptaszysko jednak w drodze do ringu podleciało w górę i wylądowało gdzieś pod dachem areny. Docierając do ringu, Samobójca porzucił swe szaty i ją przygotowywać się do starcia.

Gong, który rozbrzmiał po chwili, dał sygnał zawodnikom, aby zbliżyć się do siebie. Obaj właśnie tak postąpili. Rocky w pierwszej kolejności postąpił bardzo honorowo i wyciągnął rękę z zamiarem uścisku, w geście uroczystych życzeń powodzenia w tej batalii. Światły Zbawca jednak nie był skory, aby odwzajemnić ten gest. Wręcz przeciwnie. Zignorował dłoń przeciwnika, aby zbliżyć się jeszcze i wymierzyć potężny Slap w twarz Dwayne'a. Plask rozniósł się po całej arenie. Po nim można było już tylko usłyszeć reakcję publiczności, która w większości okazała się zaskoczona takim zachowaniem Jedynego Proroka. Johnson rzecz jasna nie był zadowolony z takiego obrotu spraw, po czym w akcie desperacji ruszył z pięścią na oponenta. Jakże wielkim kunsztem i wyrachowaniem pochwalił się Samobójca nachylając się na nad Clothesline'm, po czym błyskawicznie zachodząc Rock'a zza pleców i momentalnie oplatując jego szyję udami oraz wykręcając w sposób nienaturalny jego prawą rękę. W ten sposób Latający Smok zaczął uciskać ciało Dwayne'a Johnson'a. Koniec był bliżej niż nam się zdawało. Możliwe że dzieliły nas już od niego sekundy. Rocky błyskawicznie dał się powalić na kolana. Najgorsza pozycja w jakiej może się znaleźć osoba, na której założono
FLYING DRAGON. Po chwili ofiara upadła już na ziemię. The Rock stracił przytomność. Sędzia został zmuszony zakończyć walkę. Już po usłyszeniu gongu, dźwignia została rozpuszczona, przez Suicide'a.

Na hali ponownie zabrzmiała pieśń bojowa SONW. Samobójca wystawił tylko lewą rękę, na której po chwili wylądował Proteus. Chwilę później, w ringu zjawili się dwaj pozostali członkowie Saviors of New World- Seth Rollins oraz Kofi Kingston. Ten drugi dostarczył Jedynemu Prorokowi mikrofon, a ten zaczął przemowę.

"Zniszczenie tak bezwartościowej osoby nie daje mi najmniejszej satysfakcji...Przyjaciele, pozbądźcie się tej szarej masy..."

W tym momencie Seth Rollins wykonuje Curb Stomp na czaszce Rock'a, który próbował się podnieść, a następnie Kofi wyrzucił nieproszonego gościa z ringu.

"Dziękuję moi drodzy....Przeznaczenie wkrótce się dopełni! Ponownie....Albowiem z dumą mogę wam ogłosić iż Ja- Jedyny Prorok, Światły Zbawca, Samobójca - Suicide, jestem pierwszym oficjalnym członkiem walki 5-man Countdown, która odbędzie się na najbliższym PPV-All or Nothing. Miałem przyjemność walczyć w walce tego typu. Znam to uczucie. Po przegranej wyciągnąłem wnioski i teraz wiem, że jestem na tyle wytrzymały, by poskromić czterech pozostałych uczestników tej batalii. Rzecz jasna jednym z nich będzie CM Punk - osoba, która skradła mi mojego Złotego Grala. Co gorsza, dla samego pana Punk'a, nie była na tyle odważna by mi go zwrócić. Nierozsądne zachowanie, mój drogi....Jakoby mój Uczeń, który towarzyszy mi od samego początku, Brytyjski Mesjasz - Adrian Neville, dzisiaj stanie z Tobą w szranki i uwierz mi mój przyjacielu....nie będzie to dla Ciebie przyjemna przeprawa."

Wspólny okrzyk:

CHWAŁA ZBAWCOM!

Zbawcy Nowego Świata opuścili arenę....


http://s5.ifotos.pl/img/Sygnaturk_ahxeree.png

Offline

 

#14 2015-08-14 20:41:04

 Spazmbite

http://s10.ifotos.pl/img/am2png_anxrqeh.png

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-11-10
Posty: 2120
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: Jeff Hardy Finn Balor CM Punk
Ulubiona Diva: Paige, Becky Lynch
Ulubione PPV: Royal Rumble

Re: #7 WES Friday Night Destruction

...Czas na kolejną walkę dzisiejszego wieczoru! The Rock, czyli pierwszy z zawodników biorących udział w tym pojedynku, zameldował się już między linami. Tymczasem na arenie rozbrzmiewa hymn bojowy Zbawców Nowego Świata.



Na rampie pojawia się zakapturzona postać w stroju mnicha. Suicide - ponieważ nie jest tajemnicą, że to on skrywa się pod płaszczem, ma na swoim barku swego przyjaciela Proteusa. Ptaszysko jednak w drodze do ringu podleciało w górę i wylądowało gdzieś pod dachem areny. Docierając do ringu, Samobójca porzucił swe szaty i ją przygotowywać się do starcia.

Gong, który rozbrzmiał po chwili, dał sygnał zawodnikom, aby zbliżyć się do siebie. Obaj właśnie tak postąpili. Rocky w pierwszej kolejności postąpił bardzo honorowo i wyciągnął rękę z zamiarem uścisku, w geście uroczystych życzeń powodzenia w tej batalii. Światły Zbawca jednak nie był skory, aby odwzajemnić ten gest. Wręcz przeciwnie. Zignorował dłoń przeciwnika, aby zbliżyć się jeszcze i wymierzyć potężny Slap w twarz Dwayne'a. Plask rozniósł się po całej arenie. Po nim można było już tylko usłyszeć reakcję publiczności, która w większości okazała się zaskoczona takim zachowaniem Jedynego Proroka. Johnson rzecz jasna nie był zadowolony z takiego obrotu spraw, po czym w akcie desperacji ruszył z pięścią na oponenta. Jakże wielkim kunsztem i wyrachowaniem pochwalił się Samobójca nachylając się na nad Clothesline'm, po czym błyskawicznie zachodząc Rock'a zza pleców i momentalnie oplatując jego szyję udami oraz wykręcając w sposób nienaturalny jego prawą rękę. W ten sposób Latający Smok zaczął uciskać ciało Dwayne'a Johnson'a. Koniec był bliżej niż nam się zdawało. Możliwe że dzieliły nas już od niego sekundy. Rocky błyskawicznie dał się powalić na kolana. Najgorsza pozycja w jakiej może się znaleźć osoba, na której założono
FLYING DRAGON. Po chwili ofiara upadła już na ziemię. The Rock stracił przytomność. Sędzia został zmuszony zakończyć walkę. Już po usłyszeniu gongu, dźwignia została rozpuszczona, przez Suicide'a.

Na hali ponownie zabrzmiała pieśń bojowa SONW. Samobójca wystawił tylko lewą rękę, na której po chwili wylądował Proteus. Chwilę później, w ringu zjawili się dwaj pozostali członkowie Saviors of New World- Seth Rollins oraz Kofi Kingston. Ten drugi dostarczył Jedynemu Prorokowi mikrofon, a ten zaczął przemowę.

"Zniszczenie tak bezwartościowej osoby nie daje mi najmniejszej satysfakcji...Przyjaciele, pozbądźcie się tej szarej masy..."

W tym momencie Seth Rollins wykonuje Curb Stomp na czaszce Rock'a, który próbował się podnieść, a następnie Kofi wyrzucił nieproszonego gościa z ringu.

"Dziękuję moi drodzy....Przeznaczenie wkrótce się dopełni! Ponownie....Albowiem z dumą mogę wam ogłosić iż Ja- Jedyny Prorok, Światły Zbawca, Samobójca - Suicide, jestem pierwszym oficjalnym członkiem walki 5-man Countdown, która odbędzie się na najbliższym PPV-All or Nothing. Miałem przyjemność walczyć w walce tego typu. Znam to uczucie. Po przegranej wyciągnąłem wnioski i teraz wiem, że jestem na tyle wytrzymały, by poskromić czterech pozostałych uczestników tej batalii. Rzecz jasna jednym z nich będzie CM Punk - osoba, która skradła mi mojego Złotego Grala. Co gorsza, dla samego pana Punk'a, nie była na tyle odważna by mi go zwrócić. Nierozsądne zachowanie, mój drogi....Jakoby mój Uczeń, który towarzyszy mi od samego początku, Brytyjski Mesjasz - Adrian Neville, dzisiaj stanie z Tobą w szranki i uwierz mi mój przyjacielu....nie będzie to dla Ciebie przyjemna przeprawa."

Wspólny okrzyk:

CHWAŁA ZBAWCOM!

Zbawcy Nowego Świata opuścili arenę....


http://s10.ifotos.pl/img/Spazmbite_asphapw.png
Spazmbite
Streak: 11/0/3

Offline

 

#15 2015-08-14 20:42:54

 Spazmbite

http://s10.ifotos.pl/img/am2png_anxrqeh.png

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-11-10
Posty: 2120
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: Jeff Hardy Finn Balor CM Punk
Ulubiona Diva: Paige, Becky Lynch
Ulubione PPV: Royal Rumble

Re: #7 WES Friday Night Destruction

Suicide i jego zbawcy z każdą chwilą idą dalej siejąc zniszczenie i zamęt w całym WES. A przed nami już sama walka wieczoru - Intercontinental Champion Adrian Neville vs. WES World Champion CM Punk w Chicago Street Fight Matchu. W tej walce na pewno nie zabraknie wrażeń!


Main Event
Chicago Street Fight
Adrian Neville vs. CM Punk
(czas na post - 10 minut)


http://s10.ifotos.pl/img/Spazmbite_asphapw.png
Spazmbite
Streak: 11/0/3

Offline

 

#16 2015-08-14 20:44:30

 Lukasz100

http://s2.ifotos.pl/img/ranuserpn_whaenah.png

Zarejestrowany: 2015-02-27
Posty: 138
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: Dean Ambrose/Finn Balor/Cesaro
Ulubiona Diva: Sasha Banks/Becky Lynch
Ulubione PPV: Wrestlemania, Royal Rumble

Re: #7 WES Friday Night Destruction


I o to nadszedł czas na Main Event! Neville już przybył do ringu, po swoim efektownym wejściu. Teraz, czas by pojawił się Najlepszy Na Świecie. Na arenie rozbrzmiewa ”Cult of Personality”. Zawodnik, którego swoiście, zapowiada ten utwór, pojawia się na rampie przy niesamowitym popie fanów, tradycyjnie przyklęka, sprawdza godzine i wykonuje swój okrzyk bojowy. Pewnym krokiem zmierza do ringu, wspina się na narożnik, widocznie pokazując kto tu jest najlepszy, co spotyka się z nie lada cheerem fanów. Po chwili znajduje się w ringu, pas jest już bezpieczny. I mamy...
Gong!
Od razu rozpoczynają rytualny taniec, w postaci krążenia po ringu obserwując siebie nawzajem. Wkrótce owocuje to pierwszym klinczem. Obaj przepychają się przez chwile na środku kwadratowego pierścienia, lecz nie minęła chwila, a puścili swoje ramiona. Punk pokazał, że ma duży szacunek dla Mistrza IC. Teraz posłał mu nawet lekki uśmiech, ale wcześniej dając do zrozumienia, że w walce nie będzie litościwy. Jeszcze chwila rytualnego tańca i kolejne zwarcie. Tym razem to Punkowi udaje się wyjść z inicjatywą i przepchnąć oponenta do narożnika. Tam wykonał krótki podbródkowy, oraz wykorzystał, że tors przeciwnika jest odsłonięty i dołożył soczysty Chop. Uch! Myśle, że wszyscy to usłyszeli! Gdy już Adrianowi udało się dojść do siebie, po ataku, doszło do trzeciego zwarcia. Tym razem, Człowiek o Którym Zapomniała Grawitacja, przeszedł do tyłu obejmując tors przeciwnika i jednocześnie ściskając mocno. Punk wyprowadził kilka łokci w skroń oponenta, po czym wykonał to samo co o Adrian przed chwilą jemu, tyle, że od razu obalił go na ziemie i zapiął Chinlock. Neville jest jednak sprytnym wojownikiem, pochwycił głowe Chicago Made między uda. Jakimś cudem postawił go na nogi i objął głowe przeciwnika w mocnym Headlocku. Po całej tej technicznej farsie, akcja przeniosła się poza ring, ponieważ Punk ”uwolnił się” z Headlocku wyrzucając Neville’a (wraz ze samym sobą) z ringu. Obaj szybko się podnieśli. Punk zaatakował pierwszy, ciskając swoim dzisiejszym przeciwnikiem w schodki. Zaraz dołożył kolano w głowe, którą następnie uderzyła w schodki. Akcja musiała być bolesna, a to jeszcze nie koniec ofensywy w wykonaniu Punka. Spod ringu, wydobywa się pierwsza broń w postaci gaśnicy. Philip od razu wymierza silny cios w głowe Neville’a! Katuje go tak kilka razy, aż w końcu postanawia zaprzestać. Potężnymi ciosami, oprowadza przeciwnika wokół kwadratowego pierścienia. Wkrótce, takim sposobem Adrian zostaje sprowadzony na rampe. Tam rozpoczyna się bitwa Punch za Punch, którą bez problemu wygrywa Najlepszy Na świecie. Punkowi bez trudu udało się wynieść pod Powerbomb. Cóż on chce zrobić ze swoim przeciwnikiem?! I Powerbomb prosto w stanowisko z którego odpala się pokazy pirotechniczne! Chwile później, gdy Neville doszedł już do siebie, rozpoczął się regularny i często widziany, brawl! Zawodnicy znaleźli się w widowni, Punk rozpoczął od ciśnięcia przeciwnikiem w barierke, Adrian odpłacił mu za to potężnym podbródkowym, a następnie szybkim Drop Kickiem z rozpędu w plecy. Punk wpadł na kilku widzów, ponieważ przeleciał przez barierke. Neville nie mając zamiaru odpuścić, sam przeskoczył nad barierke, atakując Thesz Pressem i bezlitośnie obijając Najlepszego Na Świecie po twarzy. Punk szybko jednak skontrował, uderzając głowe oponenta o siedzisko jednego z fanów WES, następnie uniósł je w góre i z impetem rozbił na plecach Neville’a!  Punk podniósł przeciwnika za włosy, cisnął nim w barykade, po czym z rozpędu wykonał Clothesline przelatując nad barykadą, wraz ze swoim oponentem! Nie zostawiając sobie chwili na odpoczynek, natychmiastowo wykonał Back Suplex, również na barykade!
http://i.imgur.com/VC8bv.gif
Po skończonej akcji, zerknął pod ring, spod którego wyjmuje dwie potrzebne dla koncepcji rzeczy. Co on chce zrobić? Przypiął Neville’a kajdankami do słupka podtrzymującego ring, po czym w ruch poszedł kij  bejsbolowy! Bezlitosnymi ciosami, Najlepszy Na Świecie katuje oponenta po brzuchu, piersi, a nawet twarzy, oraz nogach. Właściwie już nieprzytomnego przeciwnika, pozbawia kajdanek z nadgarstków. Znów zagląda pod kwadratowy pierścień, po czym umieszcza w nim drut kolczasty, dwa stoły, co dziwne odkurzacz, oraz kosz na śmieci! Przeszedł obok dochodzącego do siebie Adriana, po czym podszedł do stołu komentatorów, zabrał stamtąd laptopa, uznając go za przydatną broń, następnie oczyszczając stół z niepotrzebnych rzeczy. Szybkim krokiem, doszedł do Człowieka o Którym Grawitacja Zapomniała i z impetem uderzył go laptopem w plecy! Po chwili powtórzył akcje i jeszcze jeden raz, oraz kolejny! Gdy już urządzenie nie dawało się zupełnie do niczego, ułożył obolałego oponenta na stole. Korzystając z danego mu czasu, obszedł ring wkoło, ostrożnie wyciągając z niego drut kolczasty, oraz oba stoły. Ustawił je obok siebie, po czym pieczołowicie umiejscowił na nich drut kolczasty. Taką kontrukcje pozostawił na przyszłość. Następnie wszedł do ringu i wskoczył na narożnik! Co on chce zrobić?! Flying Elbow wprost na Neville’a! Bardzo szybko, powstał i znalazł się z powrotem na narożniku. I powtórzył akcje! Czy będzie trzeci raz?! Jak to mówią, do trzech razy sztuka! Trzecie Flying Elbow! Dopiero teraz stół się łamie! Obaj zawodnicy, niesamowicie wyczerpani leżą na ziemi. Pierwszy wstaje oczywiście obecny posiadacz Najważniejszego Pasa WES. Ruszył on w strone stojących nieopodal krzesełek. Zabrał dwa z nich, kopniakiem zrzucając górną część stalowych schodków, kładzie obok nich krzesełka, po czym zaciąga na resztki schodków Adriana. OMG! Potężny Chair Shot w plecy leżącego na schodkach Neville’a! Owy bolesny rytuał, zostaje kilka razy powtórzony, aż w końcu Adrian ląduje z powrotem w kwadratowym pierścieniu, zanim chce wejść Punk, ale gdy jest między linami, inkasuje przepiękny Super Kick! Udaje mu się jednak wejść do ringu, słaniając się na nogach, zostaje powalony na ziemie Thesz Pressem. Człowiek o Którym Grawitacja Zapomniała, przechodzi do ofensywy. Potężnymi ciosami uderza Punka po twarzy, ani się obejrzeliśmy, a już widzimy go na trzeciej linie! Czy będzie Red Arrow? Nie! Brooks wskakuje na drugą line, a następnie niesamowitym Spearem umieszcza Neville w stołach z drutem kolczastym! Ała!
***
Dopiero teraz, Punk doszedł do siebie. Wrzucił drgającego High Flyera do kwadratowego pierścienia i wyjął spod ringu.. piłke do metalu. Podszedł z nią do kosza na śmieci, rozcinając go i umieszczając na dolnej części nogi, w tym również na kolanie. Z trudem wyniósł Adriana na barki, po czym zaaplikował, niesamowite, fenomenalne GTS! Mamy przypięcie, fani odliczają wraz z sędzią! 1..2..3!
http://i.imgur.com/kVs09.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi