Ogłoszenie


#9 2017-03-01 20:24:14

 Spazmbite

http://s10.ifotos.pl/img/am2png_anxrqeh.png

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-11-10
Posty: 2120
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: Jeff Hardy Finn Balor CM Punk
Ulubiona Diva: Paige, Becky Lynch
Ulubione PPV: Royal Rumble

Re: #11 WES Wednesday Night Ultrazine

Kane szybko i pewnie pokonuje swojego młodszego przeciwnika! Polak niemal w pełni poległ przeciwko powracającemu zawodnikowi, który pojawił się ponownie w WES by dominować! Jaki będzie jego cel? Tego dowiemy się już wkrótce! Czas teraz na wywiad z Jussi69, także serdecznie zapraszamy!


Segment
Backstage
Jussi69
(czas na post - 5 minut)


http://s10.ifotos.pl/img/Spazmbite_asphapw.png
Spazmbite
Streak: 11/0/3

Offline

 

#10 2017-03-01 20:25:44

Misfit

http://s10.ifotos.pl/img/ultrazine_anxrsqr.png

Zarejestrowany: 2017-01-29
Posty: 11
Punktów :   

Re: #11 WES Wednesday Night Ultrazine

Na chwilę kamera przenosi nas na zaplecze gdzie już czeka redaktor WES News, Phil Thompson, z nowym Asylum Championem - Jussim69. Po sekundzie, redaktor sam zaczął rozmowę, przyglądając się zawodnikowi z półwyspu Skandynawskiego.

"Witam serdecznie, mam dziś przyjemność przeprowadzić pierwsz w historii krótki wywiad na żywo, a moim gościem jest "Finnish Demon" Jussi69!" *Heat*

"Witam, miło mi, że mogę tu z Tobą być Phil"



"Też mi miło, cieszę się, że znalazłeś dla mnie chwilę. Zacznę od gratulacji dla Ciebie, w ostatnią niedzielę pokonałem Johna Cene i odebrałeś mu tym samym pas Asylum Championship."

"Przyjmuję gratulację, lecz nie są one potrzebne. Gratulację są dobre, dla niespodziewanych osiągnięć. Moje było oczywiste, zresztą mówiłem o tym na Ultrazine 3 tygodnie temu." *Heat*



"Prawda, wspominałeś o tym, lecz jest to osiągniecie, z którego powinieneś być dumny. Mówiąc właśnie o Twoich ostatnich słowach do WES Universe, wspomniałeś, że Twoim celem jest zdobyć każde mistrzostwo jakie jest tylko możliwe. Nadal jest to Twój plan, czy.."

"Phil, Phil, Phil... To nie jest plan.. To jest moje przeznaczenie! *Heat* Nie usiadłem sobie przy biurku i nie pomyślałem, że fajnie by było wygrać każdy tytuł tutaj! Phil, to co zostało mi przepowiedziane, trwa już od lat i nie tyczy się tylko WES. To droga, którą idę od dawna, a ta federacja to tylko przystanek. Moim przeznaczeniem jest dominować wszędzie i osiągać to, co dla niektórych jest tylko marzeniem. Ten pas *Jussi pokazuje na pas Asylum* to tylko małe trofeum. Coś co prawdziwy sportowiec dostaje na małoznaczących zawodach. Mały puchar do postawienia na półce, albo nawet w koszu! *Heat* Tak samo jak mam ten pas przy sobie, tak też sięgnę po pasy Tag Team oraz pas Intercontinental.."



"A co sądzisz o nowym WES World Championie - Romanie Reignsie?" *Cheer*

"Po pierwsze, nie przerywaj mi, gdy mówię! *Heat* Po drugie.. Roman Reigns? Cóż, gratuluje mu tej wygranej! Tak jak wspomniałem o gratulacjach wcześniej, to jemu jak najbardziej się należą! Byle zawodnik, który stworzył historię lata temu, potem popadł w zapomnienie, został Hall of Famerem, po czym nagle powrócił i wygrał pas? Jak na takiego nieudacznika jak on, to z pewnością jest to osiągnięcie! *Heat* Ale i tak Collins szybko odbierze mu ten pas... i zadba o to, żeby był ciepły, gdy mu go odbiorę, wypełniając moje przeznacznie!"



"Masz jakąś ustaloną kolejność w swoim celu? Który pas będzie kończył Twoją passę?"

"Bardzo ciekawe pytanie! Tak jak wspominałem przed chwilą, ostatnim pasem będzie WES World Championship. Nauczyłem się, żeby zaczynać od najniższej półki i iść do góry. To tak zwany progres. Analogicznie, w odwrotnej kolejności byłby to regres, a tego oczywiście nie chce. Mam teraz pas Asylum... wkrótce, gdy znajdę odpowiedniego partnera, zdobędę pasy WES Tag Team... pokażę też dzisiaj, że jestem w stanie bez problemowo odebrać pas Intercontinental, też nowemu Championowi, Eliasowi Samsonowi. Tak, zniszczę go dzisiaj, nie musisz się o to martwić. *Heat* Gdy tylko, całe WES Universe zobaczy, że moja obecność tutaj to nie przelewki, a cały roster wyru**am jak Hitler Europę, to wtedy stanę twarzą w twarz z "twarzą" tej federacji i zdobędę należyty szacunek, zdobywając pas WES World Championship!" *Heat*



"A co gdy wypełnisz swoje przeznaczenie?"

"Zrobię to co zawsze. Zabiorę pasy jako trofeum i odejdę. *What* Następne federacje czekają, aby tak przyszedł i tam dalej kontynuować cel! Nie interesują mnie konsekwencje. Nie interesują mnie rzeczy, które ludzie będą mówić. Nie interesuje mnie jak długo to potrwa. Jestem najlepszy w tym biznesie, osiągam szczyt i idę dalej szukać nowych wyzwań. Bez tego moja kariera.. Moje życie nie ma sensu! Jako nowy Asylum Champion, obiecuję wam WES Universe.. Przeznacznie zostanie wypełnione."



Jussi wychodzi z kadru kamery, do ostatniej chwili patrząc redaktorowi w oczy. Ten z lekkim zakłopotaniem patrzy w jego stronę, aż kamera ponownie przenosi nas na arenę!


http://s10.ifotos.pl/img/jussisign_awpxqhx.png
5/3/2
Former Asylum Champion

Offline

 

#11 2017-03-01 20:28:38

 Spazmbite

http://s10.ifotos.pl/img/am2png_anxrqeh.png

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-11-10
Posty: 2120
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: Jeff Hardy Finn Balor CM Punk
Ulubiona Diva: Paige, Becky Lynch
Ulubione PPV: Royal Rumble

Re: #11 WES Wednesday Night Ultrazine

A więc Jussi po raz kolejny zapewnia nas o swoim przeznaczeniu! Czy jednak się ono wypełni? Trzymamy kciuki za tego młodego zawodnika! A tym akcentem idziemy dalej, do walki trzech rywali, Heavy Harvey, John Cena oraz Jey Uso w jednej walce, w jednym ringu!


3#Match
3-Way Match
Jey Uso vs. John Cena vs. Heavy Harvey
(czas na posty - 5 minut)


http://s10.ifotos.pl/img/Spazmbite_asphapw.png
Spazmbite
Streak: 11/0/3

Offline

 

#12 2017-03-01 20:36:32

 Spazmbite

http://s10.ifotos.pl/img/am2png_anxrqeh.png

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-11-10
Posty: 2120
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: Jeff Hardy Finn Balor CM Punk
Ulubiona Diva: Paige, Becky Lynch
Ulubione PPV: Royal Rumble

Re: #11 WES Wednesday Night Ultrazine

Niestety, pomimo kilkukrotnemu zapowiedzeniu, żaden z zawodników nie pojawia się na arenie. Ten wyczyn z pewnością spowoduje, że zawodnicy dołączą do listy ewentualnych zwolnień w Marcu. Ale nie przejmujmy się tą sprawą teraz, bo czas na segment samego Generalnego Managera - Collinsa! Nie przedłużajmy, zapraszamy!


Segment
W ringu
Collins
(czas na post - 5 minut)


http://s10.ifotos.pl/img/Spazmbite_asphapw.png
Spazmbite
Streak: 11/0/3

Offline

 

#13 2017-03-01 20:38:02

 Spazmbite

http://s10.ifotos.pl/img/am2png_anxrqeh.png

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-11-10
Posty: 2120
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: Jeff Hardy Finn Balor CM Punk
Ulubiona Diva: Paige, Becky Lynch
Ulubione PPV: Royal Rumble

Re: #11 WES Wednesday Night Ultrazine

Światła gasną! Przeszywający mrok opiewa całą arenę. Wszyscy dobrze wiedzą, kto za chwilę pojawi się na stage'u. W arenie rozbrzmiewa muzyka!

Ten sam utwór słyszeliśmy podczas niedzielnej gali PPV Anarchy. To właśnie wtedy Collins pojawił się jako Joker. Jest to jego alterego, z którym jak wiadać Polak postanowił utożsamić się na trochę dłużej.

http://s5.ifotos.pl/img/169976745_awawahx.jpg

Collins pojawia się na stage'u, jednak to już nie jest ten sam Collins... W jego oczach widać złość, ale zarazem rozczarowanie, że poniósł tak druzgocącą porażkę, przez którą nie jest już mistrzem WES. The Polish Eagle dzierżąc w ręku mikrofon rusza w stronę ringu. Szybkim i pewnym krokiem zmierza w kierunku kwadratowego pierścienia. Po chwili jest już na macie. Muzyka w nie zdoążyła jeszcze ucichnąć, a Polak już zaczął swoje wystąpienie,



Collins:
- ROOOMAN! Dobrze wiem, że mnie teraz słyszysz! Dobrze wiem, że wiesz co teraz chcę powiedzieć! Żądam rewanżu! Nie myśl sobie, że stanie się to teraz. O nie, nie, nie... Wrestlefest! Żądam mojego rewanżu na Wrestlefest III! Nie obchodzi mnie czy Ci się to podoba, czy nie... Jestem pieprzonym Generalnym Managerem tej pieprzonej tygodniówki i to ja będą ustalał tutaj reguły! Roman, będziesz grał w tę grę na moich zasadach! Oboje dobrze wiemy jak to się skończy Roman. Mistrzostwo WES wróci do prawowitego właściciela - mnie! Nie myśl, że zapomniałem Reigns... Minęły dwa lata od czasu, kiedy po raz ostatni spotkaliśmy się w tym ringu. Dwa cholerne lata temu, na pierwszej edycji Wrestlefest to ja byłem górą! To ja doprowadziłem do tego, że przez dwa ostatnie lata nie mogłeś wrócić do tego ringu, bo skończyłoby się to dla ciebie paraliżem. Jednak wróciłeś! Wróciłeś i zabrałeś coś, co należy do mnie! Podczas Wrestlefest III zrobię to samo, co zrobiłem dwa lata temu - zniszczę Cię!

Collins przekazał jasną wiadomość do Romana Reignsa! Oficjalnie pierwszym potwierdzonym pojedynkiem na największą galę PPV w WES, jakim jest trzecia edycja Wrestlefest, zapowiedziane zostało starcie Romana Reignsa z Collinsem o pas WES World Championship! Panowie po raz trzeci w historii WES staną ze sobą w jednym ringu i tym razem ich starcie na Wrestlefest będzie walką wieczoru. Polak wyrzucił mikrofon za ring, a zaraz potem opuścił kwadratowy pierścień i szybko udał się na zaplecze.


http://s10.ifotos.pl/img/Spazmbite_asphapw.png
Spazmbite
Streak: 11/0/3

Offline

 

#14 2017-03-01 20:43:29

 Spazmbite

http://s10.ifotos.pl/img/am2png_anxrqeh.png

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-11-10
Posty: 2120
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: Jeff Hardy Finn Balor CM Punk
Ulubiona Diva: Paige, Becky Lynch
Ulubione PPV: Royal Rumble

Re: #11 WES Wednesday Night Ultrazine

"The Joker" Collins wysyła jasne oświadczenie. Droga na Wrestlefest III może być kręta, ale dla tych panów jest zakręcona już od lat! Ich walka to tylko kwestia czasu, gdy zostanie ona oficjalnie potwierdzona... przez Prezesa WES - Spazmbite'a! Bardzo możliwe, że The Hardcore Fantastic pojawi się już za tydzień na Ultrazine! A tymczasem czas na... MAIN EVENT! Champion vs. Champion, czyli Elias Samson kontra Jussi69 w Stalowej Klatce! Nie możecie tego przegapić! Zapraszamy!


Main Event
Steel Cage Match
Elias Samson vs. Jussi69
(czas na posty - 5 minut)


http://s10.ifotos.pl/img/Spazmbite_asphapw.png
Spazmbite
Streak: 11/0/3

Offline

 

#15 2017-03-01 20:44:28

haris

http://s10.ifotos.pl/img/modpng_anxrsse.png

Zarejestrowany: 2015-05-20
Posty: 220
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: THE MIZ ll ROAD DOGG ll MR.ASS
Ulubiona Diva: Christina Von Eerie
Ulubione PPV: Kobe Pro Wrestling Festival

Re: #11 WES Wednesday Night Ultrazine



From Sin City
http://i.makeagif.com/media/11-30-2016/m31Elg.gif
Elias Samson


::: GONG :::



"The Champ is Here!"



Na brodatej twarzy Samsona widniał lekki uśmiech. Mistrz wiedział doskonale, że ta klatka stanie się dziś miejscem sądu, a zarazem miejscem wykonania kary. Jego oczy z zadowoleniem przyglądały się czterem ścianom z metalowej siatki okalającej kwadratową konstrukcje, następnie jego spojrzenie kierowało się ku rywalowi. Gardził on tym człowiekiem, gardził sposobem, w jaki zdobył pas - zdobył go brutalnością i wściekłością. Elias musiał coś na to poradzić, osądzić go i skazać.

Na dźwięk gongu Samson wystrzelił z narożnika kierując się ku rywalowi, nie miał zamiaru dawać mu szans na obronę - wina rywala była oczywista, wiec czemuż miałby mieć szanse na choćby próbę obrony. Pędząc w kierunku oponenta, Samson trafił w jego klatkę piersiową solidnym Front Kick, którym posłał go do narożnika. Nie czekają, aż po rywal otrząśnie się z zaskoczenia, Angel of Justice posłał go za siebie Expoder Suplexem.

Mistrz Interkontynentalny nie spieszył się, aby wstać z maty. Wiedział, że pokona rywala, wiedział, że ta klatka będzie miejscem ostatecznego rozrachunku i triumfem sprawiedliwości nad zdeprawowanym Finem. Ustawiając się powoli do pionu, ujrzał on jak Jussi również podnosi się z maty. To wystarczyło, aby Drifrer ruszył w jego kierunku. Mocny chwyt za włosy, wymierzył w jego szczękę Europen Uppercutt, po czym wbił się w jego brzuch swoim kolanem - Knee Strike. Teraz już Samon nie mógł się zatrzymać, musiał kontynuować ofensywę. Mocnym pchnięciem posłał rywala w kierunku przeciwległych lin, a gdy ten do niego wracał został poczęstowany miażdżącym jego czaszkę Road to Limbo. Czyżby to miał być już koniec?

Kierując się w stronę narożnika Samozwańczy Sędzia z łatwością wdrapał się na szczyt. Złożył dłonie w geście pistoletów i wyskoczył z niego, aby wylądować obiema stopami na torsie adwersarza - Diving Double Foot Stomp. Teraz musiał to zakończyć, wykonać wyrok i zamknąć ten proces. Łapiąc obolałego rywala objął jego głowę ramieniem, przyłożył palec do ust uciszając zebranych i wykonał kończące wszystko Misery.
1...2...3.... Koniec, Elias osądził i stracił kolejnego winnego



Ben-K
The Messiah

3x TLV Champion (Haris James 28.08.15 - 13.09.15, Hiroshi Tanahashi 29.09.16 - 04.10.16, Danny Volter 22.11.16 - 30.11.16)
2x Intercontinental Champion (Eita Kobayashi 10.09.16 - 02.10.16 l Elias Samson 26.02.17 - ???)

Offline

 

#16 2017-03-01 20:44:55

Misfit

http://s10.ifotos.pl/img/ultrazine_anxrsqr.png

Zarejestrowany: 2017-01-29
Posty: 11
Punktów :   

Re: #11 WES Wednesday Night Ultrazine


Całą hale spowiła granatowa mgła, zaś zamiast wiwatu publiczności słychać wyraźnie theme song zawodnika WES. O wilku mowa! "Fiński Demon" Jussi69 wychodzi już z zaplecza i przy głosnej reakcji WES Universe, zmierza powolnym krokiem w stronę ringu trzymając na barku pas Asylum Championship. Będąc już przy kwadratowym pierścieniu, ogląda się dookoła i obserwuje ludzi, którzy dziś zasiedli na trybunach. Jednak po chwili wchodzi po stalowych stopniach, po czym między linami wchodzi do środka ringu. Tam staje i w znosi wysoko ręce do góry w jednej z rąk trzymając pas mistrzowski!

Elias Samson również jest już w ringu. Klatka powoli opada w dół. Obaj zawodnicy patrzą sobie w oczy i czekają na sygnał rozpoczynający walkę...


GONG

Walka się rozpoczęła i to z dużym impetem! Z wielką prędkościa Jussi wbija się w Eliasa, wciskając go w narożnik i zaczynając szybką serię punchy! Samson jednak jeszcze świeży, uwalnia się odpychając Jussiego na środek ringu. Niewzruszony Fin ponownie szybkim krokiem dochodzi do oponenta, ten jedna łapie go za tułów i przerzuca do narożnika, gdzie wchodzi na drugą linę, po czym sam zaczyna serie uderzeń z pięści. Asylum Champion przyjmuje z pokorą każdy kolejny cios czekając na odpowiedni moment, by zaskoczyć rywala. Taka sytuacja przydarzyła się gdy tylko mistrz interkontynentalny, lekko zmęczony atakiem, zwolnił na chwilę atak. Wtedy to Jussi wyślizgnął się między nogami Samsona, przechwycił jego nogi, wyniósł do góry i wykonał podstawowy Electric Chair Slam! Szybki pin, sędzia liczy! 1..2..KICK-OUT! Było blisko, lecz zabrakło wystarczająco dużo czasu, by móc stwierdzic, że Elias nie jest jeszcze aż tak zmęczony, jakby mogło się wydawać. Skandynaw podnosi swojego rywala za włosy po czym posyła go na liny Irish Whipem. Połówka The Outlaws odbija się od lin i biegnie w strone przeciwnika. JussiSix wykonuje szeroki krok i już może być Superkick, ale Elias w ostatniej chwili unika ataku! Mało tego! Łapie głowę Fińskiego Demona, wkłada między nogi, wynosi i biegnąc w stronę boku ringu i rzuca mistrza Asylum Powerbombem na ścianę klatki! Świetna akcja w wykonaniu The Driftera! Jussi upada oszołomiony na nogi, co ma być siłą napędową do wykonania Discus Clothesline przez Intercontinental Championa! Tym razem to Finnish Demon pochylając głowę unika ataku, a na dodatek wykańcza akcje Superkickiem! Jak to się mówi, co sie odwleczene to nie uciecze! Tłum szaleje! Mimo, że większość fanów WES nie jest zachwycona przewagą Jussiego, to i tak słychać donośny gwar na całej arenie! Fiński Demon wznosi ręce do góry, jak to ma w zwyczaju, po czym idzie w strone narożnika. Wchodzi lina po linie do góry, po czym po ścianie klatki, wspina się stalowej konstrukcji! Nieprawdopodobne, czyżby Jussi chciał wygrać przez ucieczkę z ringu? Finnish Demon jest już na szczycie klatki.. ale Elias nagle wstaje, jakby nagle się odrodził! Szybko wskakuje na narożnik, a następnie wchodziąc na ścianę klatki łapie Fina za nogi i nie pozwala mu wyjść poza teren ringowy! Wciąż wspinając się krok po kroku, Samson trzyma rywala, który spokojnie czeka siedząc na ścianie klatki! The Drifter pojawia się już na tyle wysoko, że może bez problemowo spojrzeć Jussiemu prosto w oczy. Ten jednak z uśmieszkiem łapie oponenta za głowę, z trudem wynosi do góry i zrzuca na dół Front Suplexem!!! O MÓJ BOŻE! Czy Intercontinental Champion w ogóle przeżył ten upadek? Skandynaw na tym nie kończy ofensywy! On wstaje na proste nogi na krawędzi klaki i spogląda w dół na przeciwnika! On chyba nie chce zrobić tego, o czym myślimy..? A jednak! Jussi69 skacze i ląduje na Drifterze swoim Diving Elbow Dropem!! Przypięcie! Sędzia liczy..1..2..3.!! Proszę Państwa! Jussi właśnie pokonuje Intercontinental Championa, pokazując swoją wyższość nad drugi mid-cardowym mistrzem!

Natychmiast na arenie ponownie słychać theme song Fina. Jussi69 wstaje powoli na nogi i otrzymuje swój tytuł do rąk, lecz gdy sędzia chce złapać jego rękę i wznieść do góry, ten sam je wznosi do góry, po prostu wychodzi z ringu i powolnym krokiem idzie na backstage!

Ostatnio edytowany przez Misfit (2017-03-01 20:48:53)


http://s10.ifotos.pl/img/jussisign_awpxqhx.png
5/3/2
Former Asylum Champion

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi