Ogłoszenie


#9 2016-11-11 20:19:11

 Spazmbite

http://s10.ifotos.pl/img/am2png_anxrqeh.png

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-11-10
Posty: 2120
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: Jeff Hardy Finn Balor CM Punk
Ulubiona Diva: Paige, Becky Lynch
Ulubione PPV: Royal Rumble

Re: #1 WES Live Event

Na arenie gasną wszelkie światła, słychać tylko publiczność, a widać zaledwie kilka flashy aparatów.



Fani widzą titantron i już wiedzą co się dzieje! To WESthority! Po chwili wychodzi zapowiedziany Spazmbite, ubrany w świetny garnitur szyty na miarę, lecz wciąż mając na twarzy facepaint i bandane. The Violencer staje na środku stage'u, wsłuchuje się w theme song, przyglądając się reakcji publiczności. Cieszy go, że słyszy na arenie narastający cheer w jego stronę! Po chwili jednak zaczyna zmierzać w stronę ringu, pewnym krokiem, po drodze przybijając kilka piątek z fanami. Będąc przy ringu, kieruje się w stronę metalowych stopni, wchodzi po nich, a następnie wskakuje na drugą linę by tam wznieść rękę do góry! Fani coraz głośniej cheerują Spazmbite'a, który już zeskakuje z narożnika, lecz robi to na tyle ostrożnie, by nie uszkodzić swojego ubrania. Podchodzi do technicznego, bierze od niego mikrofon i niemal od razu postanawia zacząć mowę!

Spazmbite:
"Witam wszystkich na pierwszym Live Evencie w tym roku! Jak się bawicie?!"

Fani swoim krzykiem zagłuszają wszystko co się dzieje na arenie!

Spazmbite:
"Pojawiłem się dziś w tym ringu nie bez powodu. Nie będę dziś poruszać tematu utraty tytułu WES World Championship czy WES Tag Team Championship, takie jest życie, raz się wygrywa, raz przegrywa. Przybyłem tu, bo muszę dziś zakończyć coś, co powinno zostać zakończone już daaaawno temu. Różnych przeciwników miałem w WES, różnych rywali, różnych wrogów. Prince Devitt, Seth Rollins, Bullet Club, wielu ich było. Jednakże oni wszyscy mieli to do siebie, że jeżeli coś do mnie mieli, to rozwiązywaliśmy to w tym ringu. Tymczasem okazało się, że w WES jest ktoś, kto bezczelnie sabotuje i podkopuje moją pozycję tutaj! JA JESTEM PREZESEM WES! JA TU RZĄDZĘ..! A mimo to, ktoś przez cały czas, od paru miesięcy niszczy wszystko co ja stworzę. O kim mówię? O tym, kto nie raz już pojawiał się w WES, a teraz pełni funkcje.. generalnego managera Warfare! Tak! To Daniel Bryan! Człowiek, którego przygarnąłem i zatrudniłem na tak ważnej posadzie, którego wspierałem i bardzo chętnie prowadzilem towarzyską walkę o najlepszy brand, on stał za wszystkim co działo się w WES i spowodowało jakieś problemy. Przez cały czas przekonywał zarząd do zmian moich decyzji, a dzięki temu miał władzę! To on sprowadził Collinsa do WES bez mojej wiedzy, to on dał mu title shot na główny pas zanim ja miałem okazję w ogóle coś powiedzieć. To on był odpowiedzialny za złe leczenie Cracca, co doprowadziło do pogłębienia jego kontuzji! To on cały czas gdzieś stoi obok i coś kombinuje, by tylko wyszło na jego! Wiecie co on zrobił? Sprzedał część akcji WES komuś z zewnątrz, również bez mojej wiedzy! Tego jest już zdecydowanie za dużo! Osoby z zarządu, które również były winne, już zostały ukarane, ale z Bryanem jest o tyle inaczej, że jest on tutaj medialną postacią, znacie go, widzieliście nie raz. Dlatego nie zwolnie go tak po prostu, bo po co? Też mam prawo do przyjemności! Danielu, nie ma Cie dzisiaj z nami, ale wiem, że oglądasz nagranie na żywo - we wtorek odbędzie się Warfare, Twoje ostatnie Warfare. Na najbliższej czerwonej tygodniówce masz pojawić się w tym ringu, w tym samym miejscu co ja jestem teraz i masz przeprosić mnie, całe WES Universe, a następnie odjeść! Jeżeli zrobisz to tak, jak ja chcę, być może nie zostaniesz pozwany przez moich prawników za sprzedaż akcji! Tym samym zakończę to wszystko i wyleczę WES z tego raka... a dlaczego tak będzie? BO JA TAK MÓWIĘ!"

Na arenie ponownie słychać muzykę WESthority. Spazmbite wyrzuca mikrofon, wychodzi między linami i powolnym ale pewnym krokiem kieruje się na backstage.


http://s10.ifotos.pl/img/Spazmbite_asphapw.png
Spazmbite
Streak: 11/0/3

Offline

 

#10 2016-11-11 20:21:17

 Spazmbite

http://s10.ifotos.pl/img/am2png_anxrqeh.png

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-11-10
Posty: 2120
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: Jeff Hardy Finn Balor CM Punk
Ulubiona Diva: Paige, Becky Lynch
Ulubione PPV: Royal Rumble

Re: #1 WES Live Event

Oh My God! Daniel Bryan ma zostać zwolniony z WES?! Nie wiadomo, czy Spazmbite oszalał, czy mówi prawdę, ale możemy spekulować, że na Warfare Daniel na pewno się pojawi i będzie chciał to jakoś skomentować! Jednakże to dopiero we wtorek, a tymczasem przed nami Submission Match, gdzie zmierzy się PJ Blake z Jimmym Uso! Zapraszamy!


3#Match
Submission Match
Jimmy Uso vs. PJ Blake
http://s2.ifotos.pl/img/jimmyusop_arqhnhw.pnghttp://s2.ifotos.pl/img/champ029p_ahrwpqe.png
(czas na posty - 10 minut)


http://s10.ifotos.pl/img/Spazmbite_asphapw.png
Spazmbite
Streak: 11/0/3

Offline

 

#11 2016-11-11 20:24:27

pitras350

http://s10.ifotos.pl/img/ultrazine_anxrsqr.png

Zarejestrowany: 2016-06-08
Posty: 30
Punktów :   

Re: #1 WES Live Event


SUPLEX CITY BITCH!



Ring Announcer: A w drodze do ringu , najlepszy Atleta z Polski, ważący 140 kg i mierzący 195 cm , mistrz rEvolution, PJ "Bystry, Lakoniczny, Ambitny, Konsekwentny, Elokwentny" BLAKE !

PJ bezceremonialnie pojawia się na arenie i każe po prostu rozpocząć pojedynek, który dla niego jest po prostu formalnością...

<wejscie rywala>

Początek tego starcia i mamy Collar and Elbow Tie-up w wykonaniu obu przeciwników. Kilkanaście sekund zwarcia wydawało się trwać w nieskończoność, jednakże był to jednak słaby żart dla PJ’a, który jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżczki przerwał próbę sił potężnym Shove’em. Do tego kilka stompów wbija rywala w matę. Torunianin bawi się swoim rywalem i to widać. Mimo wszystko jednak w tej dozie nonszalancji widać też metodyczność. „Wkurzenie” rywala może powodować, że będzie popełniać błędy i na tym zależy Atlecie z nad Wisły. Tymczasem Gutwrench Suplex po raz kolejny sprowadza Jimmyego na poziom podłogi. Polak – wyraźnie zdeterminowany – zaczął przygotowywać się do kolejnej akcji. Przepiękny Back Suplex powala rywala. Cóż za finezja, cóż za wykonanie! Jakby to powiedział nasz Amerykański odpowiednik? Picture Perfect! Jednak nie to jest celem tego pojedynku a poddanie rywala. Punkty za styl wcale w tym nie pomogą i dlatego Blake zamierza w końcu coś z tym zrobić wynosząc rywala do góry pod Bearhug Czy jego rywal się podda?

... coś jednak poszło nie tak i Belly-to-Belly Suplex zamienił się w Fallaway Slam. Przeciwnik wypada poza kwadratowy pierścień a Polak zdaje się coś szykować, klaszcząc by ożywić publikę. Jednakże nie uświadczymy Suicide Dive'a a zwyczajne wyrolowanie się z ringu i Big Boot przy akompaniamencie gwizdów i buczenia. Kontynuując swe natarcie, Jimmy zapoznaje się ze stalowym słupkiem i następnie ląduje w środku ringu. Zostaje on także zbombardowany kolejną serią paskudnych stompów. Po serii uderzeń mamy teraz przejście do własnej dźwigni, którą okazał się Full Nelson jednakże gdy nie daje ona pożądanych efektów zakończeniem tej akcji zostaje Full Nelson Slam. Na nieszczęście Jimmiego Europejczyk jest dziś w dobrym nastroju i da mu prezent! W postaci Giant Swingu! Osłabione nogi zostają jeszcze dodatkowo obciążone poprzez Boston Crab. Po minutach walki jednak zdołał on złapać liny i starcie trwa dalej...


...   Knee Lift przerywa jednak zakusy "Samoańczyka" a Polak znów ma przewagę. I to nie byle jaką, bo osłabiony w ten sposób rywal nadawał się idealnie do Scoop Slamu - Fun fact! - Czy wiecie, że Scoop slam wziął się od łyżki od nakładania lodów? - Ja też o tym nie wiedziałem... Jednak żarty na bok, bo PJ wydaje się być dziś all business i daje to odczuć. Zero żartów , zero podśmiechujek , 100% bólu po Sentonie. To już musi być początek końca. Blake dokładnie zdaje sobie z tego sprawę i zakrzykuje z pełną determinacją TRZY WIEŻE TORUNIA! Back Suplex, German Suplex i Vertical Suplex wgniata przeciwnika w chwilach odstępu. Nie może on jednak przypiąć już ledwo zipiącego rywala, tylko zmusić go do wypowiedzenia dwóch słów podczas klepania. Dlatego więc musiał on rozpocząć jego agonalne cierpienie za pomocą Reverse Texas Cloverleafa. Jednak zamiast tych słów Jimmy Uso mdleje! OMG! Polak zwyciężył dosłownie o mały włos nie zabijając swego rywala...


Ring Announcer: Zwycięzcą tego pojedynku zostaje PJ Blake!



PJ BLAKE
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/15055643_208384856269542_2025564907159174407_n.jpg?oh=153752572e5ccfcf911d9273479a8c7d&oe=59214F1E
Stats:
18/3/6
Accomplishments:
1x no. 1 contener for rEvolution Championship
1x rEvolution Champion (10.09.16 - 30.11.16(RETIRED BELT))
1x no.1 contender for WES World Championship
1x WES World Champion (18.12.16 - current)
10 Wins in Career

Last Bout:
Win via "I Quit" - PJ Blake def. Bobby Fish (new WES World Champion)

Offline

 

#12 2016-11-11 20:30:29

 Spazmbite

http://s10.ifotos.pl/img/am2png_anxrqeh.png

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-11-10
Posty: 2120
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: Jeff Hardy Finn Balor CM Punk
Ulubiona Diva: Paige, Becky Lynch
Ulubione PPV: Royal Rumble

Re: #1 WES Live Event


SUPLEX CITY BITCH!



Ring Announcer: A w drodze do ringu , najlepszy Atleta z Polski, ważący 140 kg i mierzący 195 cm , mistrz rEvolution, PJ "Bystry, Lakoniczny, Ambitny, Konsekwentny, Elokwentny" BLAKE !

PJ bezceremonialnie pojawia się na arenie i każe po prostu rozpocząć pojedynek, który dla niego jest po prostu formalnością...

<wejscie rywala>

Początek tego starcia i mamy Collar and Elbow Tie-up w wykonaniu obu przeciwników. Kilkanaście sekund zwarcia wydawało się trwać w nieskończoność, jednakże był to jednak słaby żart dla PJ’a, który jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżczki przerwał próbę sił potężnym Shove’em. Do tego kilka stompów wbija rywala w matę. Torunianin bawi się swoim rywalem i to widać. Mimo wszystko jednak w tej dozie nonszalancji widać też metodyczność. „Wkurzenie” rywala może powodować, że będzie popełniać błędy i na tym zależy Atlecie z nad Wisły. Tymczasem Gutwrench Suplex po raz kolejny sprowadza Jimmyego na poziom podłogi. Polak – wyraźnie zdeterminowany – zaczął przygotowywać się do kolejnej akcji. Przepiękny Back Suplex powala rywala. Cóż za finezja, cóż za wykonanie! Jakby to powiedział nasz Amerykański odpowiednik? Picture Perfect! Jednak nie to jest celem tego pojedynku a poddanie rywala. Punkty za styl wcale w tym nie pomogą i dlatego Blake zamierza w końcu coś z tym zrobić wynosząc rywala do góry pod Bearhug Czy jego rywal się podda?

... coś jednak poszło nie tak i Belly-to-Belly Suplex zamienił się w Fallaway Slam. Przeciwnik wypada poza kwadratowy pierścień a Polak zdaje się coś szykować, klaszcząc by ożywić publikę. Jednakże nie uświadczymy Suicide Dive'a a zwyczajne wyrolowanie się z ringu i Big Boot przy akompaniamencie gwizdów i buczenia. Kontynuując swe natarcie, Jimmy zapoznaje się ze stalowym słupkiem i następnie ląduje w środku ringu. Zostaje on także zbombardowany kolejną serią paskudnych stompów. Po serii uderzeń mamy teraz przejście do własnej dźwigni, którą okazał się Full Nelson jednakże gdy nie daje ona pożądanych efektów zakończeniem tej akcji zostaje Full Nelson Slam. Na nieszczęście Jimmiego Europejczyk jest dziś w dobrym nastroju i da mu prezent! W postaci Giant Swingu! Osłabione nogi zostają jeszcze dodatkowo obciążone poprzez Boston Crab. Po minutach walki jednak zdołał on złapać liny i starcie trwa dalej...


...   Knee Lift przerywa jednak zakusy "Samoańczyka" a Polak znów ma przewagę. I to nie byle jaką, bo osłabiony w ten sposób rywal nadawał się idealnie do Scoop Slamu - Fun fact! - Czy wiecie, że Scoop slam wziął się od łyżki od nakładania lodów? - Ja też o tym nie wiedziałem... Jednak żarty na bok, bo PJ wydaje się być dziś all business i daje to odczuć. Zero żartów , zero podśmiechujek , 100% bólu po Sentonie. To już musi być początek końca. Blake dokładnie zdaje sobie z tego sprawę i zakrzykuje z pełną determinacją TRZY WIEŻE TORUNIA! Back Suplex, German Suplex i Vertical Suplex wgniata przeciwnika w chwilach odstępu. Nie może on jednak przypiąć już ledwo zipiącego rywala, tylko zmusić go do wypowiedzenia dwóch słów podczas klepania. Dlatego więc musiał on rozpocząć jego agonalne cierpienie za pomocą Reverse Texas Cloverleafa. Jednak zamiast tych słów Jimmy Uso mdleje! OMG! Polak zwyciężył dosłownie o mały włos nie zabijając swego rywala...


Ring Announcer: Zwycięzcą tego pojedynku zostaje PJ Blake!


http://s10.ifotos.pl/img/Spazmbite_asphapw.png
Spazmbite
Streak: 11/0/3

Offline

 

#13 2016-11-11 20:37:45

 Spazmbite

http://s10.ifotos.pl/img/am2png_anxrqeh.png

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-11-10
Posty: 2120
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: Jeff Hardy Finn Balor CM Punk
Ulubiona Diva: Paige, Becky Lynch
Ulubione PPV: Royal Rumble

Re: #1 WES Live Event

Cóż za piękna walka rEvolution Championa! Jimmy Uso, jako połówka mistrzowskiego Tag Teamu, powinien się wstydzić! Mimo, że starcie było jednostronne, to czy tak będzie 20 listopada podczas WES Second Heaven? Oponentem Polaka będzie Big Show, który już raz go pokonał, a to oznacza, że w starciu olbrzymów, PJ Blake może mieć problemy! A teraz czas na... MAIN EVENT! Już za chwilę walka nowej drużyny braci Hardy, oraz Weteranów Johna Cena oraz The Rocka! Zwycięska drużyna zmierzy się z braćmi Uso na Second Heaven o tytułu WES Tag Team! Zapraszamy!


Main Event
Tag Team Match
Broken Hardys vs. The Weterans
#No. 1 Contender to WES Tag Team Championship
http://s2.ifotos.pl/img/brokenhar_axxsqwx.pnghttp://s2.ifotos.pl/img/tagchamp0_ahsaarq.png
(czas na posty - 10 minut)


http://s10.ifotos.pl/img/Spazmbite_asphapw.png
Spazmbite
Streak: 11/0/3

Offline

 

#14 2016-11-11 20:44:06

 Spazmbite

http://s10.ifotos.pl/img/am2png_anxrqeh.png

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-11-10
Posty: 2120
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: Jeff Hardy Finn Balor CM Punk
Ulubiona Diva: Paige, Becky Lynch
Ulubione PPV: Royal Rumble

Re: #1 WES Live Event

(post Weterans)

*Wejście Broken Hardys

A teraz zawodnik, który się nigdy nie poddaje i najbardziej naelektryzowany czlowiek w WES, czyli... The Weterans!!!



Na stage'u są już Weterani! John podnosi swój pas, a Rock zachęca publikę do aplausu. Kiedy weszli do ringu Cena podniósł swój pas, a Rocky wszedł na narożnik i podziwiał widownię jaka przyszła na te starcie.
GONG
Matt na początek wystawia dłoń w kierunku John'a. Ten zaś zastanawia się, czy przyjąć handshake. W końcu Cena decyduje o przyjęciu uścisku. Czyżby był to jakiś podstęp z strony Hardy'ego, ale Lider Cenatiom nie chce puścić ręki rywala, po czym łapie go pod DDT i tę akcję mamy! Podnosi przeciwnika i wykonuje Buldoga jednocześnie sprowadzając swojego oponenta do parteru. Cena podnosi Matt'a i odpycha go w stronę lin. Hardy się odbija a John wykonuje wysokie kolano w twarz Matt'a. Po wysokim kolanie Felix podchodzi do Matt'a klęka koło niego i patrzy na leżącego Hardy'ego. Po krótkim czasie Matt wstaje i zdziwiony patrzy na Anthony'ego, który cały czas patrzy się na niego. Matt podchodzi do John'a, a ten natychmiastowo wstaje i atakuje ciosem w głowę Hardy'ego. Matt odpowiada tym samym czyli atakuje głowę Ceny, a ten przeciera twarz i lekceważąco odpycha swojego przeciwnika. Matt biegnie w stronę John'a, ale ten omija ten atak i Matt ląduje w narożniku kwadratowego pierścienia. John podchodzi do Matt'a i wykonuje na nim seria ataków na brzuch swojego oponenta a ostatni oszałamiający kop w głowę Hardy'ego. Felix podnosi Matt'a na narożnik i sam wchodzi przygotowując siebie i Hardy'ego do rzutu z wysokości trzeciej liny. Ale się nieudane John'owi i Matt spycha go z wysokości trzeciej liny. Teraz Matt czeka, aż Cena wstanie, żeby skoczyć. Hardy skacze, ale John go widzi i wykonuje Dropkick. John przypina.
1...
2...

ale nie ma 3 Matt podnosi swój bark z maty. Cena podnosi Hardy'ego i wykonuje Spinebuster. John podchodzi do Matt'a i jak by nigdy nic zakłada mu Cross armbreaker. Ale że byli blisko lin Matt uratował się kładąc nogę na liny i tym samym przerywając dźwignie John'a Ceny. Cena czeka na powstanie swojego przeciwnika tylko po to żeby wykonać na nim DDT i przypina Matt'a Hardy'ego.
1...
2...

i nic z tego. Na twarzy John'a można było wyczytać irytacje ale nie podaje się bo wskakuje na narożnik i wykonuje Frog Splash. Ponownie przypina.
1...
2...

i nic magia Matt'a znowu zadziałała. John siada po turecku i czeka. Matt powoli wstaje, a John go łapie przenosi na środek ringu i wykonuje AA po czym przypina!
1...
2...

lecz Matt Hardy znowu podrywa bark. John podnosi się i podchodzi do narożnika, w którym stoi Rock. Zmienia się z nim i teraz Dwayne będzie się bawił. Podnosi przeciwnika i biegnie w kierunku lin. Odbicie od liny i Lucha DDT od Rock'a i po chwili także Neckbreaker. Odbija się od lin i wykonuje Bulldog. Dwayne wyprowadza DDT po czym wykonuje Tiger Suplex. A następnie szybko Johnson przechodzi do jednej z swoich akcji kończących jaką jest Sharpshooter w środku ringu! Hardy cierpi strasznie z bólu, lecz po chwili uwalnia się lecz szybko Rocky ponawia swoją akcję lecz po niej również nie poddaje się jego przeciwnik. Dwayne jest zdenerwowany, że po tej akcji jego rywal się nie poddał ale po chwili pokazuje do publiczności swój gest którym chce powiedzieć, że czas zakończyć to. Wynosi na barki przeciwnika i inkasuje potężne Rock Bottom i dochodzi do przypięcia.
1...
2...

ale nie ma trzech! Johnson nie wieży co się dzieje w tym ringu Hardy leży w ringu ale znów podnosi go Rock ale tym razem wchodzi z nim narożnik i pokazuje że wykona znów Rock Bottom, ale tym razem na narożniku! Publiczność nie wieży, że on to zrobi! Rocky wykonuje akcje po czym dokłada Flying Elbow i przypina!
1...
2...
3...

A pretendentami do pasów WES Tag Team Championship są The Weterans!


http://s10.ifotos.pl/img/Spazmbite_asphapw.png
Spazmbite
Streak: 11/0/3

Offline

 

#15 2016-11-11 20:45:53

 Spazmbite

http://s10.ifotos.pl/img/am2png_anxrqeh.png

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-11-10
Posty: 2120
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: Jeff Hardy Finn Balor CM Punk
Ulubiona Diva: Paige, Becky Lynch
Ulubione PPV: Royal Rumble

Re: #1 WES Live Event

(post Hardys)

Przed nami Main Event dzisiejszego live eventu, w którym zmierzą się Broken Hardys kontra Weterani, a wygrani zdobędą szanse o pasy TT. Światła powoli gasną, fani czekają na wejście swoich ulubionych wrestlerów.



Na stage wyszedł Broken Matt Hardy! Lecz jest On sam, czy to oznacza, że będzie on dzisiaj walczył w pojedynke?



Nie! Zaraz za nim wychodzi jego brat, który nie jest już zwany Jeff Hardy, tylko Brother Nero. Fani skandują "OBSOLETE!", a Broken Hardys zmierzają prosto do ringu.

GONG

Walka się rozpoczęła, na początek wyjdzie Matt, razem z Johnem Ceną. Hardy jest bardzo pewny siebie, od razu wbiega na John'a wykonując Clothesline. Matt podnosi go, by razem z nim podejść pod swój narożnik, tam nastąpiła zmiana. Sędzia ją zatwierdził, a Jeff już wchodzi na corner i skaczę wprost na prawą rękę Felixa. Enigma odbija się od lin by wykonać Dropkick, lecz ten się nie udaję. Natomiast Cena korzysta z sytuacji i próbuję założyć STF! Udaję się! Czy będzie klepał? Na szczęście byli obok lin. Lider Cenation się zmienia, Jeff także, podwójna zmiana! Obaj biegną na siebie, Matt wykonuje Shoulder Tackle, Rock błyskawicznie wstaje - wykonuję jeszcze raz, lecz Johnson wstaje po raz kolejny, i po raz kolejny Shoulder Tackle! Broken Matt jest w ogniu, wyrzuca Dwayne z ringu razem z Ceną, zamienia się z Bratem Nero, a on bierze rozbieg i Suicide Dive na The Weterans! Matt zaczął krzyczeć "DELETE! DELETE! DELETE!". Sędzia zaczyna odliczać wrestlerów poza ringiem, po odliczeniu do pięciu wraca Hardy, a po ośmiu wraca Rock. Dwayne po akcji sprzed momentem chcę się zmienić, lecz Enigma mu na to nie pozwala, lecz była to tylko tania zagrywka Rocky'ego, posyła Jeffa w narożnik, na szczęście nie w ten, gdzie stoi jego TT partner. The Great One biegnie wprost na narożnik, chcąc zmiażdżyć swoim ciałem, lecz Brother Nero serwuje mu zwyczajnego kicka, Rock spróbował jeszcze raz, tym razem Hardy unikną ciosu, jest za nim, łapię go i German Suplex! Po tej ładnej akcji przypiął 1... 2... KICKOUT! Było tak blisko, Cena już prawie był w ringu, by pomóc swojemu partnerowi, lecz nie było potrzeby. Następuję zmiana po stronie Broken Hardys. Matt łapię oponenta za nogi, ten go odpycha i również się zmienia! Cena unika jeden cios, skaczę na środkową linę, by się od niej odbić, Springboard Stunner! I co teraz? Felix unosi swą rękę, następnie macha nią przed twarzą Matta mówiąc "You Can't See Me!", odbija się od lin i ląduję pięścią na jego twarzy, Five Knuckle Shuffle!  Przypina 1... 2... PIN PRZERWANY. Jeff ratuje swojego brata, do ringu wchodzi również Rocky, który razem z nim ląduje poza kwadratowy pierścień. Sędzia próbuję ich obu uspokoić, tymczasem Hardy który już stoi w ringu odwiązuje jeden z turnbuckle i odsłoniętą częścią narożnika uderza prosto w czoło Johna. Sędzia nic nie widział. Matt bierze mikrofon i zamienia się z Enigmą, który wchodzi już na narożnik, jego brat zaczyna mówić "BROTHER NERO, DELETE HIM!". Jeff wykonuję Swanton bomb! Fani poraz kolejny skandują "DELETE! DELETE! DELETE!", przypina go, a Matt wykonuję Twist of Fate na The Rocku, który próbował ten pin przerwać, to koniec!

The winner, and new #1 Contender for WES Tag Team Champonship is Broken Hardys!!


http://s10.ifotos.pl/img/Spazmbite_asphapw.png
Spazmbite
Streak: 11/0/3

Offline

 

#16 2016-11-11 20:50:21

 Spazmbite

http://s10.ifotos.pl/img/am2png_anxrqeh.png

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-11-10
Posty: 2120
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: Jeff Hardy Finn Balor CM Punk
Ulubiona Diva: Paige, Becky Lynch
Ulubione PPV: Royal Rumble

Re: #1 WES Live Event

Przed nami Main Event dzisiejszego live eventu, w którym zmierzą się Broken Hardys kontra Weterani, a wygrani zdobędą szanse o pasy TT. Światła powoli gasną, fani czekają na wejście swoich ulubionych wrestlerów. Na stage wyszedł Broken Matt Hardy! Lecz jest On sam, czy to oznacza, że będzie on dzisiaj walczył w pojedynke? Nie! Zaraz za nim wychodzi jego brat, który nie jest już zwany Jeff Hardy, tylko Brother Nero. Fani skandują "OBSOLETE!", a Broken Hardys zmierzają prosto do ringu.

A teraz zawodnik, który się nigdy nie poddaje i najbardziej naelektryzowany czlowiek w WES, czyli... The Weterans!!! Na stage'u są już Weterani! John podnosi swój pas, a Rock zachęca publikę do aplausu. Kiedy weszli do ringu Cena podniósł swój pas, a Rocky wszedł na narożnik i podziwiał widownię jaka przyszła na te starcie.

GONG

Matt na początek wystawia dłoń w kierunku John'a. Ten zaś zastanawia się, czy przyjąć handshake. W końcu Cena decyduje o przyjęciu uścisku. Czyżby był to jakiś podstęp z strony Hardy'ego, ale Lider Cenatiom nie chce puścić ręki rywala, po czym łapie go pod DDT i tę akcję mamy! Podnosi przeciwnika i wykonuje Buldoga jednocześnie sprowadzając swojego oponenta do parteru. Cena podnosi Matt'a i odpycha go w stronę lin. Hardy się odbija a John wykonuje wysokie kolano w twarz Matt'a.
.
.
.
Matt biegnie w stronę John'a, ale ten omija ten atak i Matt ląduje w narożniku kwadratowego pierścienia. John podchodzi do Matt'a i wykonuje na nim seria ataków na brzuch swojego oponenta a ostatni oszałamiający kop w głowę Hardy'ego. Felix podnosi Matt'a na narożnik i sam wchodzi przygotowując siebie i Hardy'ego do rzutu z wysokości trzeciej liny. Ale się nieudane John'owi i Matt spycha go z wysokości trzeciej liny. Teraz Matt czeka, aż Cena wstanie, żeby skoczyć. Hardy skacze, ale John go widzi i wykonuje Dropkick. John przypina ale sędzia liczy tylko do 2!
.
.
.
Matt podnosi go, by razem z nim podejść pod swój narożnik, tam nastąpiła zmiana. Sędzia ją zatwierdził, a Jeff już wchodzi na corner i skaczę wprost na prawą rękę Felixa. Enigma odbija się od lin by wykonać Dropkick, lecz ten się nie udaję. Natomiast Cena korzysta z sytuacji i próbuję założyć STF! Udaję się! Czy będzie klepał? Na szczęście byli obok lin. Lider Cenation się zmienia, Jeff także, podwójna zmiana! Obaj biegną na siebie, Matt wykonuje Shoulder Tackle, Rock błyskawicznie wstaje - wykonuję jeszcze raz, lecz Johnson wstaje po raz kolejny, i po raz kolejny Shoulder Tackle!
.
.
.
John podnosi się i podchodzi do narożnika, w którym stoi Rock. Zmienia się z nim i teraz Dwayne będzie się bawił. Podnosi przeciwnika i biegnie w kierunku lin. Odbicie od liny i Lucha DDT od Rock'a i po chwili także Neckbreaker. Odbija się od lin i wykonuje Bulldog. Dwayne wyprowadza DDT po czym wykonuje Tiger Suplex. A następnie szybko Johnson przechodzi do jednej z swoich akcji kończących jaką jest Sharpshooter w środku ringu! Hardy cierpi strasznie z bólu, lecz po chwili uwalnia się!
.
.
.
Matt zaczął krzyczeć "DELETE! DELETE! DELETE!". Sędzia zaczyna odliczać wrestlerów poza ringiem, po odliczeniu do pięciu wraca Hardy, a po ośmiu wraca Rock. Dwayne po akcji sprzed momentem chcę się zmienić, lecz Enigma mu na to nie pozwala, lecz była to tylko tania zagrywka Rocky'ego, posyła Jeffa w narożnik, na szczęście nie w ten, gdzie stoi jego TT partner. The Great One biegnie wprost na narożnik, chcąc zmiażdżyć swoim ciałem, lecz Brother Nero serwuje mu zwyczajnego kicka, Rock spróbował jeszcze raz, tym razem Hardy unikną ciosu, jest za nim, łapię go i German Suplex!
.
.
.
Jeff ratuje swojego brata, do ringu wchodzi również Rocky, który razem z nim ląduje poza kwadratowy pierścień. Sędzia próbuję ich obu uspokoić, tymczasem Hardy który już stoi w ringu odwiązuje jeden z turnbuckle i odsłoniętą częścią narożnika uderza prosto w czoło Johna. Sędzia nic nie widział. Matt bierze mikrofon i zamienia się z Enigmą, który wchodzi już na narożnik, jego brat zaczyna mówić "BROTHER NERO, DELETE HIM!". Jeff wykonuję Swanton bomb! Fani poraz kolejny skandują "DELETE! DELETE! DELETE!", przypina go, a Matt wykonuję Twist of Fate na The Rocku, który próbował ten pin przerwać, to koniec!

The winner, and new #1 Contender for WES Tag Team Champonship is Broken Hardys!!








http://s10.ifotos.pl/img/Spazmbite_asphapw.png
Spazmbite
Streak: 11/0/3

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi