Ogłoszenie


#1 2016-05-03 13:32:39

 Spazmbite

http://s10.ifotos.pl/img/am2png_anxrqeh.png

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-11-10
Posty: 2120
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: Jeff Hardy Finn Balor CM Punk
Ulubiona Diva: Paige, Becky Lynch
Ulubione PPV: Royal Rumble

#7 WES Thursday Night Breakout

http://s5.ifotos.pl/img/Breakoutl_swaxshq.png

Miejsce gali:
Tampa, FL

Data i Godzina:
05.05.2016   20:00


Segment
W ringu
Spazmbite

1#Match
Normal Match
Kevin Steen vs. Tyler Breeze

2#Match
Normal Match
#No. 1 Contender for Te-Lie-Vision Championship
Seth Rollins vs. Cesaro

3#Match
Normal Match
Shawn Michaels vs. Shinsuke Nakamura

4#Match
Tables Match
#Te-Lie-Vision Championship
Bobby Fish vs. Finn Balor

Main Event
Normal Match
#Zwycięzca wybiera stypulacji w walce o WES Tag Team Titles
Cracc vs. Karl Anderson


http://s10.ifotos.pl/img/Spazmbite_asphapw.png
Spazmbite
Streak: 11/0/3

Offline

 

#2 2016-05-05 20:01:00

 Collins

http://s2.ifotos.pl/img/tpepng_anxxpha.png

Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 1060
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: CM Punk, AJ Styles i DZ
Ulubiona Diva: AJ Lee i Sasha Banks
Ulubione PPV: Royal Rumble i MITB

Re: #7 WES Thursday Night Breakout

Godzina 20:00 wybiła na naszych zegarach, co jest jednoznaczne z rozpoczęciem BreakOut! Gościmy dzisiaj w Tampie na Florydzie. Jest to już siódmy epizod tego show. Na dzisiejszą galę zapowiedziane zostało wiele interesujących starć. W walce wieczoru Cracc zmierzy się z Karlem Andersonem. Ponadto, swój debiut ringowy zaliczy Kevin Steen. Seth Rollins wraz z Grzelem zmierzą się o miano pretendenta do pasa TLV, którego Bobby Fish dzisiejszej nocy będzie bronił w starciu z Finnem Balorem. Oprócz tego na gali będziemy świadkami wystąpienia Spazmbite'a oraz pewnego, tajemniczego zawodnika. Pora zatem rozpoczynać show!



Segment
W ringu
Spazmbite
(10 minut na post)


Collins
Statystyki: 8 | 0 | 3

AJ Styles
Statystyki: 7 | 0 | 0

CM Punk
Statystyki: 0 | 0 | 0

Offline

 

#3 2016-05-05 20:01:35

 Spazmbite

http://s10.ifotos.pl/img/am2png_anxrqeh.png

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-11-10
Posty: 2120
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: Jeff Hardy Finn Balor CM Punk
Ulubiona Diva: Paige, Becky Lynch
Ulubione PPV: Royal Rumble

Re: #7 WES Thursday Night Breakout

Na arenie gasną wszelkie światła, słychać tylko publiczność, a widać zaledwie kilka flashy aparatów.



Fani widzą titantron i już wiedzą co się dzieje! To WESthority! Po chwili wychodzi zapowiedziany Spazmbite, ubrany w świetny garnitur szyty na miarę, lecz wciąż mając na twarzy facepaint i bandane. The Violencer staje na środku stage'u, wsłuchuje się w theme song, przyglądając się reakcji publiczności. Cieszy go, że słyszy na arenie narastający cheer w jego stronę! Po chwili jednak zaczyna zmierzać w stronę ringu, pewnym krokiem, po drodze przybijając kilka piątek z fanami. Będąc przy ringu, kieruje się w stronę metalowych stopni, wchodzi po nich, a następnie wskakuje na drugą linę by tam wznieść rękę do góry! Fani coraz głośniej cheerują Spazmbite'a, który już zeskakuje z narożnika, lecz robi to na tyle ostrożnie, by nie uszkodzić swojego ubrania. Podchodzi do technicznego, bierze od niego mikrofon i niemal od razu postanawia zacząć mowę!

Spazmbite:
-"WES Universe! Witam was na Thursday Night BreakOut!"

Fani swoim krzykiem zagłuszają wszystko co się dzieje na arenie!

Spazmbite:
-"Cieszę się, że znów mogę tutaj być! Ostatnio zabrakło mnie w WES, promowałem naszą federację we wschodniej Azji, no i niestety nie miałem okazji się tu pojawić... ale już jestem! Cóż, ostatnio dużo działo się w federacji! Powracający Undertaker zdobywa tytuł Interkontynentalny, mój podopieczny osiągnął niemal szczyt zostając nowym rEvolution Championem.. Woah! Jednakże wiele też przed nami. Przed nami.. właśnie... Jak niektórzy już wiedzą, Collins stworzył idee turnieju, w którym zwycięzca zmierzy się o pas WES World Championship na najbliższej gali Pay-Per-View WES Top Secret! Nieprawdopodobny pomysł, lecz według mnie jest w tym pewnego rodzaju mankament. Czegoś tutaj brakuje.. Mało tego.. KOGOŚ tutaj brakuje! W tym turnieju powinien wziąć udział pewien zawodnik. Nigdy niepokonany. Najlepszy z najlepszych... Fioletowy Wojownik! Hardcore Fantastic! The Violencer..! Tak! Brakuje tutaj.. mnie! Brakowało mnie tu od zawsze. Brakuje mnie tu teraz. Dlatego wracam! Nie dam się zapomnieć, jako gościu w garniturze! Niedługo dobije mi 30'stka, a w mojej własnej federacji nic nie osiągnąłem! Brzmi to wręcz.. żałośnie! Więc tak, porozmawiałem z GM Warfare, ustaliłem wszystko i OFICJALNIE dołączyłem do tego turnieju! Więc też jestem pierwszy zapowiedzianym zawodnikiem, o reszcie dowiecie się w swoim czasie. Jednakże poza faktem, że zostanę nowym WES World Championem, chciałbym oznajmić wam jeszcze jedną rzecz. Jak pamiętacie, na Wrestlefest, pojawiłem się w ringu po raz pierwszy od bardzo bardzo dawno i pokonałem Karla Andersona. Niedługo potem sam przyznał, że nigdy w życiu tak nie oberwał! Jednak to, że skończyłem z nim, nie oznacza, że skończyłem z Bullet Clubem. Wiele razy panowie z tej drużyny wypowiadali się na temat pasów WES Tag Team. To dobrze, warto poruszyć w końcu dywizję Tag Teamową. Dlatego postanowiłem też, zrobić coś w tym kierunku! Dzisiejszą walką wieczoru jest starcie Cracca i Karla Andersona. Postanowiłem więc, że zwycięzca tej walki wybierze stypulacje walki Tag Teamowej o pasy drużynowe, gdyż tuż przed Top Secret odbędzie się walka Bullet Club... kontra The WESthority! Będzie to pierwsze starcie, będące zapowiedzią tego co nas czeka! Będzie to dla mnie bardzo pracowity miesiąc, ale zapewniam was, że nie odpuszczę! Czas Spazmbite'a jest teraz! WES wraca do gry! Ja wracam do gry! Wkrótce zostanę WES Tag Team Championem oraz nowym WES World Championem.. A czemu? BO JA TAK MÓWIĘ!"

Na arenie ponownie słychać muzykę WESthority. Spazmbite wyrzuca mikrofon i wznosi ręce do góry jako zapowiedź nachodzącego zwycięstwa! Niedługo potem wychodzi z ringu i kieruje się na backstage.


http://s10.ifotos.pl/img/Spazmbite_asphapw.png
Spazmbite
Streak: 11/0/3

Offline

 

#4 2016-05-05 20:05:55

 Collins

http://s2.ifotos.pl/img/tpepng_anxxpha.png

Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 1060
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: CM Punk, AJ Styles i DZ
Ulubiona Diva: AJ Lee i Sasha Banks
Ulubione PPV: Royal Rumble i MITB

Re: #7 WES Thursday Night Breakout

Nie było dnia, w którym Spazmbite nie powrócił bez tworzenia czegoś wspaniałego. Wiemy zatem, że jest on pierwszym zawodnikiem, który weźmie udział w turnieju o miano pretendenta do pasa WES World Championship, a zarazem będzie on w pierwszej walce Tag Teamowej w nowej erze WES, gdzie wraz ze swoim drużynowym partnerem podejmą się walki z Bullet Club.

1#Match
Normal Match
Kevin Steen vs. Tyler Breeze
(10 minut na posty)


Collins
Statystyki: 8 | 0 | 3

AJ Styles
Statystyki: 7 | 0 | 0

CM Punk
Statystyki: 0 | 0 | 0

Offline

 

#5 2016-05-05 20:06:38

Asylum

http://s2.ifotos.pl/img/ranuserpn_whaenah.png

Zarejestrowany: 2016-05-02
Posty: 2
Punktów :   

Re: #7 WES Thursday Night Breakout

KILL STEEN KILL
http://i.makeagif.com/media/5-04-2015/ujNkZM.gif


Kevin w oka mgnieniu pojawił się w ringu i ze złością, jak zarówno pogardą wymalowaną na twarzy spoglądał na wejściówkę swojego oponenta, którego uważał za pokrakę i nieudacznika życiowego. Mr. Wrestling splunął gęstą śliną w kierunku szczerzącego się Tylera. Cyniczny uśmiech zarysował się na twarzy Steena, który tryskał energią i nieokiełznaną złością. Jego oczy mówiły same za siebie.. chciał rozpocząć rzeź, w której to on rozłamie przeciwnika na części pierwsze. Kevin usadowił się w jednym z czterech narożników kwadratowego pierścienia, gdzie z uwagą przyglądał się swojemu konkurentowi, który jak zwykle pajacował robiąc mnóstwo zdjęć na swojego zakichanego smartphone'a. Steen gotował się na samą myśl, że jego rywal wygląda jak Ken z wersji Barbie. W końcu litania Pro Wrestlera została wysłuchana, albowiem nadeszła pora sądu ostatecznego. Dźwięk gongu rozszedł się po hali, a Steen wystartował niczym rakieta i z serią punch'y wpadł w Tylera, okładając jego głowę potężnymi uderzeniami. Brezze zakręcił się na nogach, a Kevin wziął rozbieg i gut kickiem wbił się w korpus adwersarza. Następnie włożył jego głowę pod swoją pachę i wykonał Running DDT!http://3.bp.blogspot.com/-1nQ8PaL90Gs/Vb5sMDSpnGI/AAAAAAAAhkI/r2cL5LUq6GQ/s1600/Senton.gif Steen ujrzawszy swego antagonistę w ów pozycji natychmiastowo powstał do stójki i skierował się od lin, od których odbił się i powrócił do Tylera, tym razem przygniatając go swym ciałem. Senton zrobił wrażenie dosłownie na każdym, choć wielu go nienawidziło. Chanty "Fuck you, Kevin!" - rozchodziły się niczym meksykańska fala po sektorach zawistnej publiczności, która pragnęła pożreć Kevina za jego jakże brutalne i chamskie zagrywki. Steen wstał ze swojej ofiary i delikatnie pod nosem uśmiechnął się, po czym przywitał publikę swoimi środkowymi palcami, za co został momentalnie skarcony. Ochroniarze łapali przedmioty, które dotrzeć miały do bestialskiego Kevina. Uśmiech nie schodził z jego facjaty, a był jeszcze bardziej napędzany i motywowany, widząc złość wszystkich zgromadzonych na arenie ludzi... Tyler znajdował się na kolanach i objął w pasie Kevina, a następnie próbował się po nim wdrapać, aby powstać do stójki. Steen nonszalancko pchnął go, a ten zachwiał się w pionie. Mr. Wrestling wyskoczył, obejmując w locie głowę adwersarza, aby wbić jego facjatę w swój silny bark. Stunner prawie złamał nos Breezowi, aczkolwiek obeszło się bez tego. Duma rozpierała Pro Wrestlera, który uważał się za ósme cudo świata... "Tyler, ty miałeś być przeszkodą? Ty? Jesteś ścierwem, nie wrestlerem..." - drwił chamsko Steen, a heat na arenie wzmógł się do przeogromnej liczby, osiągając apogeum.  Rozdrażniony Kanadyjczyk przestał odczuwać jakiekolwiek emocje, dlatego raptownie rzucił się na liny i odbił się od nich, powracając do swojego próbującego powstać oponenta, atakując go brutalnym Curb Stomp! W oczach Steena ujrzeć można było jego niebagatelną złość, która emanowała od czubka głowa, aż do pięt. Rozdrażniony Mr. Wrestling złapał i jednym szarpnięciem uniósł swego nieprzyjaciela do góry, aby po chwili wynieść go na barki, aplikując potężny Running Powerbomb! http://i.imgur.com/2uIeNrf.gif?noredirect Walka toczyła się w najlepsze, a Kevin był coraz to bliżej swego pierwszego zwycięstwa. Z delikatnym uśmiechem na ustach czekał w narożniku na swojego przeciwnika, a gdy ten powstał, to Mr. Wrestling wystartował i potężnym Big Boot'em powalił swojego rywala. Steen z ironią na twarzy zaczął tańczyć, a wyzwiska w jego kierunku poleciały tak szybko, że nawet najszybszy samolot, pociąg czy samochód na świecie nie był w stanie pokonać tej prędkości. Kevin bawił się przednio, aczkolwiek jego dobry humor został popsuty przez niechluja, który ponownie objął go w pasie. Pro Wrestler przechwycił swą ofiarę i wyprowadził jakże bolesne Wheelbarrow Backbreaker, aby móc odetchnąć chodź na chwilkę. Po kilku oddechach Kevin zregenerował swoje siły i chciał ukazać wyższość nad oponentem - arogancko i bardzo chamsko przeszedł po ciele leżącego Mr. Selphie. Złość i dłonie z wystawionym środkowym palcem na arenie osiągnęła chyba maksymalną możliwą liczbę, a to jedynie bawiło Pro Wrestlera. Gdy Tyler próbował wstać, to momentalnie skarcony został Dropdown Neckbreaker'em, a następnie Kevin złapał swoją ofiarę i przyłożył jej potężnie gut kickiem w korpus, po czym podniósł ją i wyprowadził Backbreaker! Rozsierdzony do granic swoich możliwości brutalny Kevin Steen chciał i pragnął zadać o wiele więcej bólu niż mogłoby się wydawać. Steen wstał na nogi, po czym niespokojnie chodził po ringu. Tyler słaniał się na nogach, ale nie odpuszczał. Brezze wstał na nogi i ruszył na Pro Wrestlera, który ze spokojem wyprowadził Samoa Drop, po którym Tyler padł na deski maty ringowej. Steen przypiął swoją ofiarę, ale minimalnie się pomylił, albowiem w ostatniej chwili Brezze odkopał! Fani odetchnęli z ulgą, ponieważ ich faworytem jest z pewnością Tyler! Kevin stał nad powstającym Tylerem, a gdy ten tylko zdołał utrzymać równowagę, to Mr. Wrestling wyskoczył i wymierzył swojemu adwersarzowi potężne Enzugiri, po którym Tyler padł na liny i odbił się od nich powracając do wściekłego Kevina, który z miejsca wyprowadził zabójcze Spinebuster! Tyler był już nazbyt obity, choć próba pinu przez Kevina została również zakończona pechowo fiaskiem. Steen nie mógł uwierzyć, że Tyler wytrzymał katorgi z rąk samego Pro Wrestlera. Mr. Wrestling wykorzystał ustawienie swojego adwersarza, albowiem momentalnie zapiął potężny sumbission, którego nazwa jest następująca Cross Armbreaker! Katorgi Tylera dopiero się zaczęły. Tyler zmagał się z niewyobrażalnym bólem, ale jednak - wytrzymywał. Ku zaskoczeniu wielu osobom, Brezze dotarł do lin i złapał się za nie, co oznaczało, że Kevin musi zaprzestać tej czynności, co uczynił, bowiem nie chciał zostać zdyskwalifikowany. Wściekły Kevin wstał na nogi i objął swojego konkurenta w pasie, po czym wykonał Release German Suplex, po którym Tyler jedynie zawył z bólu! Rozdrażniony Kevin był nie do powstrzymania, a nakręcany był coraz to bardziej. Po chwili objął swojego oponenta i ponownie wykonał Release German Suplex! Fani bluzgali i obrażali Kevina, który nic sobie z tego nie robił. Tyler słaniał się z bólu, ale to nic nie oznaczało dla Steena. Mr. Wrestling raz jeszcze objął w pasie Tylera i wymierzył Release German Suplex! "I co teraz, Tyler? Stanąłeś w szranki z Pro Wrestlerem.. Liczyłem na zwycięstwo łachmaniarzu? Spójrz na siebie później na mnie... Jestem najlepszy w tym biznesie, czaisz?!" Rozdrażniony Kevin spojrzał na opadającego w narożniku Tylera, po czym wziął rozbieg z przeciwnego narożnika, aby na końcu wbić się w swoją ofiarę całym swoim ciałem. Cannonball wbił głowę Breeze w narożnik! Koniec zbliżał się hucznie, albowiem bezwładne ciało Tylera zostało posłane na liny, od których się odbił, a gdy powrócił to czekała go za to sromotna kara w postaci Pop-Up Powerbomb! Mr. Wrestling rzucił się natychmiastowo do przypięcia, a arbiter odliczył do magicznej trójki. Pro Wrestler stanął nad swoją ofiarą z uniesionymi ku górze rękoma - to oznaczało jego tryumf!

https://a3-images.myspacecdn.com/images04/5/9d3126fdb3a64bb5a9b99ce0833e8012/full.gif




http://orig06.deviantart.net/3713/f/2012/341/1/1/kevin_steen___signature_banner_by_jeri_spy-d5nbp94.png

Offline

 

#6 2016-05-05 20:16:17

 Collins

http://s2.ifotos.pl/img/tpepng_anxxpha.png

Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 1060
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: CM Punk, AJ Styles i DZ
Ulubiona Diva: AJ Lee i Sasha Banks
Ulubione PPV: Royal Rumble i MITB

Re: #7 WES Thursday Night Breakout

KILL STEEN KILL
http://i.makeagif.com/media/5-04-2015/ujNkZM.gif


Kevin w oka mgnieniu pojawił się w ringu i ze złością, jak zarówno pogardą wymalowaną na twarzy spoglądał na wejściówkę swojego oponenta, którego uważał za pokrakę i nieudacznika życiowego. Mr. Wrestling splunął gęstą śliną w kierunku szczerzącego się Tylera. Cyniczny uśmiech zarysował się na twarzy Steena, który tryskał energią i nieokiełznaną złością. Jego oczy mówiły same za siebie.. chciał rozpocząć rzeź, w której to on rozłamie przeciwnika na części pierwsze. Kevin usadowił się w jednym z czterech narożników kwadratowego pierścienia, gdzie z uwagą przyglądał się swojemu konkurentowi, który jak zwykle pajacował robiąc mnóstwo zdjęć na swojego zakichanego smartphone'a. Steen gotował się na samą myśl, że jego rywal wygląda jak Ken z wersji Barbie. W końcu litania Pro Wrestlera została wysłuchana, albowiem nadeszła pora sądu ostatecznego. Dźwięk gongu rozszedł się po hali, a Steen wystartował niczym rakieta i z serią punch'y wpadł w Tylera, okładając jego głowę potężnymi uderzeniami. Brezze zakręcił się na nogach, a Kevin wziął rozbieg i gut kickiem wbił się w korpus adwersarza. Następnie włożył jego głowę pod swoją pachę i wykonał Running DDT!http://3.bp.blogspot.com/-1nQ8PaL90Gs/Vb5sMDSpnGI/AAAAAAAAhkI/r2cL5LUq6GQ/s1600/Senton.gif Steen ujrzawszy swego antagonistę w ów pozycji natychmiastowo powstał do stójki i skierował się od lin, od których odbił się i powrócił do Tylera, tym razem przygniatając go swym ciałem. Senton zrobił wrażenie dosłownie na każdym, choć wielu go nienawidziło. Chanty "Fuck you, Kevin!" - rozchodziły się niczym meksykańska fala po sektorach zawistnej publiczności, która pragnęła pożreć Kevina za jego jakże brutalne i chamskie zagrywki. Steen wstał ze swojej ofiary i delikatnie pod nosem uśmiechnął się, po czym przywitał publikę swoimi środkowymi palcami, za co został momentalnie skarcony. Ochroniarze łapali przedmioty, które dotrzeć miały do bestialskiego Kevina. Uśmiech nie schodził z jego facjaty, a był jeszcze bardziej napędzany i motywowany, widząc złość wszystkich zgromadzonych na arenie ludzi... Tyler znajdował się na kolanach i objął w pasie Kevina, a następnie próbował się po nim wdrapać, aby powstać do stójki. Steen nonszalancko pchnął go, a ten zachwiał się w pionie. Mr. Wrestling wyskoczył, obejmując w locie głowę adwersarza, aby wbić jego facjatę w swój silny bark. Stunner prawie złamał nos Breezowi, aczkolwiek obeszło się bez tego. Duma rozpierała Pro Wrestlera, który uważał się za ósme cudo świata... "Tyler, ty miałeś być przeszkodą? Ty? Jesteś ścierwem, nie wrestlerem..." - drwił chamsko Steen, a heat na arenie wzmógł się do przeogromnej liczby, osiągając apogeum.  Rozdrażniony Kanadyjczyk przestał odczuwać jakiekolwiek emocje, dlatego raptownie rzucił się na liny i odbił się od nich, powracając do swojego próbującego powstać oponenta, atakując go brutalnym Curb Stomp! W oczach Steena ujrzeć można było jego niebagatelną złość, która emanowała od czubka głowa, aż do pięt. Rozdrażniony Mr. Wrestling złapał i jednym szarpnięciem uniósł swego nieprzyjaciela do góry, aby po chwili wynieść go na barki, aplikując potężny Running Powerbomb! http://i.imgur.com/2uIeNrf.gif?noredirect Walka toczyła się w najlepsze, a Kevin był coraz to bliżej swego pierwszego zwycięstwa. Z delikatnym uśmiechem na ustach czekał w narożniku na swojego przeciwnika, a gdy ten powstał, to Mr. Wrestling wystartował i potężnym Big Boot'em powalił swojego rywala. Steen z ironią na twarzy zaczął tańczyć, a wyzwiska w jego kierunku poleciały tak szybko, że nawet najszybszy samolot, pociąg czy samochód na świecie nie był w stanie pokonać tej prędkości. Kevin bawił się przednio, aczkolwiek jego dobry humor został popsuty przez niechluja, który ponownie objął go w pasie. Pro Wrestler przechwycił swą ofiarę i wyprowadził jakże bolesne Wheelbarrow Backbreaker, aby móc odetchnąć chodź na chwilkę. Po kilku oddechach Kevin zregenerował swoje siły i chciał ukazać wyższość nad oponentem - arogancko i bardzo chamsko przeszedł po ciele leżącego Mr. Selphie. Złość i dłonie z wystawionym środkowym palcem na arenie osiągnęła chyba maksymalną możliwą liczbę, a to jedynie bawiło Pro Wrestlera. Gdy Tyler próbował wstać, to momentalnie skarcony został Dropdown Neckbreaker'em, a następnie Kevin złapał swoją ofiarę i przyłożył jej potężnie gut kickiem w korpus, po czym podniósł ją i wyprowadził Backbreaker! Rozsierdzony do granic swoich możliwości brutalny Kevin Steen chciał i pragnął zadać o wiele więcej bólu niż mogłoby się wydawać. Steen wstał na nogi, po czym niespokojnie chodził po ringu. Tyler słaniał się na nogach, ale nie odpuszczał. Brezze wstał na nogi i ruszył na Pro Wrestlera, który ze spokojem wyprowadził Samoa Drop, po którym Tyler padł na deski maty ringowej. Steen przypiął swoją ofiarę, ale minimalnie się pomylił, albowiem w ostatniej chwili Brezze odkopał! Fani odetchnęli z ulgą, ponieważ ich faworytem jest z pewnością Tyler! Kevin stał nad powstającym Tylerem, a gdy ten tylko zdołał utrzymać równowagę, to Mr. Wrestling wyskoczył i wymierzył swojemu adwersarzowi potężne Enzugiri, po którym Tyler padł na liny i odbił się od nich powracając do wściekłego Kevina, który z miejsca wyprowadził zabójcze Spinebuster! Tyler był już nazbyt obity, choć próba pinu przez Kevina została również zakończona pechowo fiaskiem. Steen nie mógł uwierzyć, że Tyler wytrzymał katorgi z rąk samego Pro Wrestlera. Mr. Wrestling wykorzystał ustawienie swojego adwersarza, albowiem momentalnie zapiął potężny sumbission, którego nazwa jest następująca Cross Armbreaker! Katorgi Tylera dopiero się zaczęły. Tyler zmagał się z niewyobrażalnym bólem, ale jednak - wytrzymywał. Ku zaskoczeniu wielu osobom, Brezze dotarł do lin i złapał się za nie, co oznaczało, że Kevin musi zaprzestać tej czynności, co uczynił, bowiem nie chciał zostać zdyskwalifikowany. Wściekły Kevin wstał na nogi i objął swojego konkurenta w pasie, po czym wykonał Release German Suplex, po którym Tyler jedynie zawył z bólu! Rozdrażniony Kevin był nie do powstrzymania, a nakręcany był coraz to bardziej. Po chwili objął swojego oponenta i ponownie wykonał Release German Suplex! Fani bluzgali i obrażali Kevina, który nic sobie z tego nie robił. Tyler słaniał się z bólu, ale to nic nie oznaczało dla Steena. Mr. Wrestling raz jeszcze objął w pasie Tylera i wymierzył Release German Suplex! "I co teraz, Tyler? Stanąłeś w szranki z Pro Wrestlerem.. Liczyłem na zwycięstwo łachmaniarzu? Spójrz na siebie później na mnie... Jestem najlepszy w tym biznesie, czaisz?!" Rozdrażniony Kevin spojrzał na opadającego w narożniku Tylera, po czym wziął rozbieg z przeciwnego narożnika, aby na końcu wbić się w swoją ofiarę całym swoim ciałem. Cannonball wbił głowę Breeze w narożnik! Koniec zbliżał się hucznie, albowiem bezwładne ciało Tylera zostało posłane na liny, od których się odbił, a gdy powrócił to czekała go za to sromotna kara w postaci Pop-Up Powerbomb! Mr. Wrestling rzucił się natychmiastowo do przypięcia, a arbiter odliczył do magicznej trójki. Pro Wrestler stanął nad swoją ofiarą z uniesionymi ku górze rękoma - to oznaczało jego tryumf!

https://a3-images.myspacecdn.com/images04/5/9d3126fdb3a64bb5a9b99ce0833e8012/full.gif



Do ringu wkracza po długiej nie obecności w federacji najlepszy zawodnik na świecie Cm Punk! który powolnym krokiem kieruje się w stronę ringu i będzie miał kilka słów do powiedzenia. Best in The World jest już w ringu ma mikrofon i po chwili mówi :
- Dawno mnie tu nie było ! I widzę, że dużo się zmieniło a w szczególności zmienił się poziom w tej federacji podczas mojej nie obecności.. a zmienił się na bardzo ale bardzo niski, żaden zawodnik w szatni nie dorównuje mi. Mogę się zmierzyć z każdym pod warunkiem, że będzie wystarczająca stawka walki. Ale dzisiaj tutaj przybyłem by oficjalnie poinformować was iż niebawem w tej federacji stanie się coś co zmieni przebieg losu każdego z zawodników. I jeżeli ty Collins masz jaja zmierz się ze mną na najbliższej gali PPV a jeśli nie to będziesz najbardziej tchórzliwym mistrzem w tej federacji.
Po tych słowach Punk wyrzuca mikrofon i wychodzi z ringu i kieruje się w stronę zaplecze.


Collins
Statystyki: 8 | 0 | 3

AJ Styles
Statystyki: 7 | 0 | 0

CM Punk
Statystyki: 0 | 0 | 0

Offline

 

#7 2016-05-05 20:22:04

 Collins

http://s2.ifotos.pl/img/tpepng_anxxpha.png

Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 1060
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: CM Punk, AJ Styles i DZ
Ulubiona Diva: AJ Lee i Sasha Banks
Ulubione PPV: Royal Rumble i MITB

Re: #7 WES Thursday Night Breakout

Kevin Steen wygrywa swój debiutancki mecz, jednak nie mógł nacieszyć się długo zwycięstwem, gdyż przerwał mu nikt inny jak powracający do federacji - CM PUNK! Warto wspomnieć, że Punka nie było w federacji od czasu jego przegranej z Collinsem na Wrestlefest II.

2#Match
Normal Match
#No. 1 Contender for Te-Lie-Vision Championship
Seth Rollins vs. Cesaro
(10 minut na posty)


Collins
Statystyki: 8 | 0 | 3

AJ Styles
Statystyki: 7 | 0 | 0

CM Punk
Statystyki: 0 | 0 | 0

Offline

 

#8 2016-05-05 20:22:58

TheFuture

http://s10.ifotos.pl/img/ultrazine_anxrsqr.png

Zarejestrowany: 2016-05-01
Posty: 7
Punktów :   

Re: #7 WES Thursday Night Breakout


Arene spowiła cisza, przerywana jedynie cichymi odgłosami wydawanymi przez widownie. Dopiero po chwili zostaje ona przerwana, gdy rozbrzmiewa theme Setha Rollinsa, co wywołuje niesamowity heat. The Man pojawia się na stage’u, rozkładając ręce, a następnie kilka razy uderza pięściami w klatkę piersiową i rusza w stronę kwadratowego pierścienia, powolnym, nieśpiesznym krokiem, rozkoszując się głośnym buczeniem fanów WES. Dobrze wie, że już za kilka chwil po raz kolejny przekonają się, że jest najlepszym zawodnikiem jaki kiedykolwiek stanął w pierścieniu WES, gdy zniszczy Grzela stając się tym samym nowym pretendentem do pasa TLV. Seth wskakuje na narożnik, gdzie po raz kolejny tauntuje uderzając pięściami w klatkę piersiową, a następnie zeskakuje na śnieżnobiałą matę, podchodząc do stojącego oponenta, któremu spogląda w oczy, z szyderczym uśmiechem. Dopiero sędzia rozdziela obu wrestlerów, sprawiając, że obaj wchodzą z powrotem do narożników. Obaj gotowi są już do walki, to też sędzia wskazuje w stronę gongu.
Start!
Grzelu od razu postanawia przypuścić bezmyślną szarże w stronę wojownika o dwukolorowych włosach, czego Seth z dziecinną wręcz łatwością unika, po kilku sekundach łapiąc oponenta za kark i z całej siły uderzając jego głową w gąbki narożnika, od którego odpada, upadając na ziemie. Rollins momentalnie dopada do przeciwnika i rozpoczyna bezlitosne obijanie go z pomocą Stompów na jedną z jego nóg, nie czekamy jednakże długo, a już zamyka go w szczelnym Chinlocku, mocno zaciągając rękę na jego brodę. Grzelo po dłuższej chwili przebywania w owej dość bolesnej dźwigni zaczyna się zanosić kaszlem i dopiero położenie nogi na linie uwalnia go przed dalszym bólem. Niestety dla niego, nie trwa to zbyt długo, ponieważ Przyszłość z prędkością światła odbija się od lin momentalnie powalając ofiarę na matę z pomocą perfekcyjnego Dropsaultu. Zaraz po wykonanej akcji, łapie on Forever Young za wcześniej osłabianą nogę i wyślizguje się pod dolną liną, przykładając kończynę adwersarza do stalowego słupka, a następnie bezlitośnie zaczyna okładać ją kopniakami. Noga wrestlera z St. Louis za każdym razem uderza w słupek, tworząc niesamowity ból. Architekt ostatecznie wraca do kwadratowego pierścienia, nie chcąc przegrać przez wyliczenie, lecz oczywiście nie jest do koniec tortur, jakie funduje Grzelowi. Natychmiast zakłada rozsławioną przez Rica Flaira dźwignie, zwaną Figure Four Leglock! Wygląda na to, że Seth uwielbia każdą sekundę, w której zadaję ból przeciwnikowi, ale nie trwa to długo ponieważ Grzelo zdołał podsunąć się do lin, tym samym zmuszając Lopeza do przerwania dźwigni. Przyszłość Wrestlingu spogląda w jego stronę już po wstaniu na równe nogi, robiąc w miarę krótki rozpęd i... Standing Shooting Star Pres zostaje zaaplikowany, za którym idzie pin.
1..
2..
Kick Out!
https://media.giphy.com/media/xqsljLHcpPe8w/giphy.gif
Widać, jak Seth zacmokał spoglądając na Grzelo, który jak widać nie chce się poddać, dlatego też po chwili wstaje i zaczyna lekceważąco kopiąc go w głowę. Po chwili odbija się od lin, starając się wykonać Curb Stomp, lecz  ten wykonuje Clothesline zwalając The Second Coming z nóg. Zawodnik z Davenport momentalnie i mądrze wyślizguje się z ringu. Nie jest to jednakże koniec, ponieważ Forever Young odbija się od gum wyznaczających pole bitwy o tak ważną rzecz, jaką jest okazja na wygranie pasa TLV. W każdym razie, powracając do walki, Grzelo przelatuje między trzecią, a drugą liną, lecz The Man wskakuje na apron, wykonując niesamowicie piękne Enzuigiri, aby następnie, gdy zawodnik z St. Louis zdołał się podnieść, wskoczył na trzecią linę i wykonać Diving High Knee!
http://uproxx.files.wordpress.com/2014/04/uxswjvp.gif?w=650
Grzelo pada na ziemię, wyglądając jakby nie wiedział, gdzie jest, czy też co powinien robić, dlatego też Rollins przeczołgał się w jego stronę, pinując.
1..
2..
Kick Out!
Seth spojrzał na rodaka z furią, po czym podniósł się na równe nogi, wkładając głowę doppelgangera Christiana między swe uda, a następnie uderza jego głową w matę z pomocą akcji adoptowanej od Triple H’a, zwanej jako Pedigree. The Man spogląda na oponenta, następnie na narożnik, a potem z powrotem na narożnik. Po chwili, odwrócony tyłem do reszty ringu wskakuje na corner, co wywołuje niesamowity pop wśród publiczności spodziewającej się Phoenix Splashu, jednak on jak gdyby nigdy nic obraca się w stronę Grzelo i w ułamku sekundy wykonuje Frog Splash, na co fani reagują głośnym buczeniem, podczas gdy Seth spogląda ze śmiechem na widownie, zadowolony, że udało mu się ich wkręcić. Po chwili obraca się w stronę wiecznie młodego i inkasuje mocny Gut Kick, po czym usiłuje przejść do Gilotyny, lecz The Man dzielnie utrzymuje się w obecnej pozycji, tylko po to, żeby wyrzucić go w górę za pomocą Back Body Dropu, a po chwili dokłada podręcznikowy Knee Drop osłabiający głowę Grzelo. Rollins postanawia kontynuować robotę, którą rozpoczął już na początku tego starcia, bezlitośnie wykonując serię Stompów na wcześniej osłabioną nogę blondwłosego zawodnika Wrestling Entertainment Symulator. Colby nie ma litości i dopiero sędziemu udaje się go odciągnąć. Lopez ze spokojem przechodzi do cornera, a następnie rozkłada się na trzeciej linie, spoglądając z szyderczym uśmiechem w stronę leżącego przeciwnika, który po chwili potwierdza chęć do dalszej walki, co działa tylko na jego zgubę, ponieważ Przyszłość WES natychmiast powraca do ataku z mocą Stompu wbijając go w dolną gąbkę narożnika, gdzie dalej zaczyna go obijać, tym razem już po całym świecie. Po chwili widzimy wyniesienie i Turnbuckle Powerbomb, po którym jak wcześniej, Rollins odbija się od lin i dobija ofiarę Curb Stompem!
1..
2..
3..
https://45.media.tumblr.com/471532161362023bb5a4028a9b3212e7/tumblr_n7p2q9k8N11sdqajoo1_500.gif
Seth po raz kolejny zwycięża bez żadnych większych problemów pokonując Grzelo. The Man natychmiast dopada do niedoszłego oponenta, wykopując go poza kwadratowy pierścień, gdzie natychmiast posyła go w stronę stołu komentatorskiego. Kilka razy wbija głowę Wiecznie Młodego w jeden z monitorów należących do komentatorów. Sędzia usiłuje to przerwać, lecz Rollins odpycha faceta od siebie, wskakując następnie na barykadę obok, po czym z rozpędu wykonuje kolejne Curb Stomp w powierzchnie stołu! Przyszłość przy swoim themie powraca na backstage.


http://ih0.redbubble.net/image.34902159.8305/sticker,375x360.u4.png

Cesaro

Streak:
1/0/0

Osiągnięcia:
-

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi