Ogłoszenie


#1 2016-03-16 22:24:22

 Collins

http://s2.ifotos.pl/img/tpepng_anxxpha.png

Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 1060
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: CM Punk, AJ Styles i DZ
Ulubiona Diva: AJ Lee i Sasha Banks
Ulubione PPV: Royal Rumble i MITB

#1 WES Monday Night Warfare

http://s5.ifotos.pl/img/Warfarepn_weepnqq.png
Miejsce gali:
San Diego, CA

Data i godzina:
21.03.2016   20:00


Segment
W ringu
Spazmbite

1#Match
2 Out 3 Falls Match
Shinsuke Nakamura vs. Krzysztof ''Model'' Kułak

2#Match
Normal Match
Ivan Drago vs. Luke Harisson

3#Match
No Holds Barred Match
Kevin Owens vs. Finn Balor

4#Match
Normal Match
Grzelu vs. John Cena

5#Match
Falls Count Anywhere Match
Sami Zayn vs. Karl Anderson

Main Event
Steel Cage Match
CM Punk vs. Chris Jericho


Collins
Statystyki: 8 | 0 | 3

AJ Styles
Statystyki: 7 | 0 | 0

CM Punk
Statystyki: 0 | 0 | 0

Offline

 

#2 2016-03-21 19:59:55

 Spazmbite

http://s10.ifotos.pl/img/am2png_anxrqeh.png

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-11-10
Posty: 2120
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: Jeff Hardy Finn Balor CM Punk
Ulubiona Diva: Paige, Becky Lynch
Ulubione PPV: Royal Rumble

Re: #1 WES Monday Night Warfare

Panie i Panowie! Rozpoczynamy to, na co tak długo czekaliście... Arena w San Diego zajęta co do ostatniego miejsca! Proszę Państwa, po ponad półrocznej przerwie, powraca WES, wraz ze swoją krwiście - czerwoną galą Monday Night Warfare! Czeka nas niesamowite show, o którym będzie głośno jeszcze przez wiele tygodni! A co za starcia dziś zobaczymy? Tak jak plotki mówiły, WES podpisało kontrakty ze swoimi starymi zawodnikami, jak również z całkowicie nowymi twarzami, które już dziś pojawią się w ringu! Jedną z tych osób będzie "Model" Krzysztof Kułak, młody debiutant z wielkim zapleczem ze świata MMA, który stoczy walkę "2 z 3 przypięć" z Azjatą znanym już fanom WES - Shinsuke Nakamurą! Kułak będzie musiał naprawdę się wykazać by pokonać dwukrotnie swojego rywala, lecz jeżeli mu się to uda, to pokaże, że tutaj jest jego miejsce! Drugą walką również będzie walka debiutantów - Rosyjskiego Terminatora Ivana Drago oraz Luke'a Harissona! Tą dwójkę czeka również wyzwanie, gdyż będą walczyć o względy u Generalnych Managerów, by ci dali im szansę walki o pasy mistrzowskie! Aczkolwiek więcej o tym dowiemy się już w czwartek! W następnym starciu zobaczymy już bardziej znane twarze, gdyż pojawi się wszystkim znany Kevin Owens, oraz Finn Balor, a match będzie odbywać się na zasadach "No Holds Barred", gdzie jedynym sposobem zakończenia walki będzie Pinfall lub Submission! Czeka nas duża ilość krwi! Co czeka nas dalej? Również charakterystyczna twarz WES - John Cena stanie twarzą w twarz z kolejnym debiutantem - Grzelem! Jeżeli ten drugi wygra, będzie to z pewnością nie lada osiągnięcie dla tej wschodzącej gwiazdy! No i dochodzimy do Falls Count Anywhere Matchu, starcia, gdzie Sami Zayn i nowy nabytek WES Karl Anderson stoczą bitwę nie tylko w ringu, ale na powierzchni całej areny... a nawet miasta! Na samo zakończenie gali, zobaczymy jedno z najbardziej oczekiwanych walk dzisiejszego Warfare - dwóch weteranów, dwie twarze Progressive Ery, byli mistrzowie WES! Chris Jericho i CM Punk w Steel Cage Matchu! Tak dwójka stoczy zabójczą walkę, a zwycięzca wyjdzie z twarzą kończąc pierwsze Monday Night Warfare! Nie ma na co czekać! Nie ma co bardziej przedłużać! Rozpoczynamy Warfare!

Segment
W ringu
Spazmbite
(czas na post - 10 minut)


http://s10.ifotos.pl/img/Spazmbite_asphapw.png
Spazmbite
Streak: 11/0/3

Offline

 

#3 2016-03-21 20:00:38

 Spazmbite

http://s10.ifotos.pl/img/am2png_anxrqeh.png

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-11-10
Posty: 2120
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: Jeff Hardy Finn Balor CM Punk
Ulubiona Diva: Paige, Becky Lynch
Ulubione PPV: Royal Rumble

Re: #1 WES Monday Night Warfare

Komentatorzy WES cichną, jak również theme song gali. Na arenie gasną światła, widać jedynie flashe aparatów. Publika w San Diego w stanie Kalifornia, jak słychać, zaczyna się niecierpliwić nietypową sytuacją. Nagle rozbrzmiewa na hali znana wszystkim muzyka...



AAAAaaaaaaaaaaa....!!!

Publiczność niemal od razu wyskoczyła do góry! Niesamowicie głośna reakcja WES Universe zagłuszyła nawet theme song wychodzącej na stage osoby, którą znają nawet ci, którzy WES oglądają po raz pierwszy! To były Generalny Manager Ultrazine, Fioletowy Wojownik, Fanatyk, nigdy niepokonany, Hardcorowo Fantastyczny, nowy Prezes WES - Spazmbite! Ikona federacji wychodzi przed tłumy i przy ich owacji kieruje się skocznym krokiem w stronę ringu! Wraz z rozpoczynającym się refrenem, Spazm wchodzi na narożnik i czeka na ten wyjątkowy moment...

To Teleprompter!!!

Mistrz akcji The Bite wznosi ręce do góry, towarzyszy mu przy tym widowiskowy pokaz pirotechniczny! Po chwili wskakuje do ringu i bez czekania podchodzi do technicznego by wziąć od niego mikrofon, następnie stanąć w środku kwadratowego pierścienia, przyłożyć mikrofon do ust i po sekundzie czekania przemówić.




Spazmbite:
-W końcu..! Wrestling Entertainment Symulator powrócił do was WES Universe!! Jeżeli ktoś nie wie, nazywam się Spazmbite i jestem tutaj nowym władcą! Jestem tutaj pełnoprawnym, oficjalnie zaprzysiężonym prezesem i właścicielem, ja tu teraz rządzę, ja tu mam teraz pełną kontrolę. Nie ma Stone Colda, nie ma nikogo na mojej drodzę. Dlatego nie mogłem sobie odpuścić tej wyjątkowej chwili.. Collins był bardzo podekscytowany dzisiejszą galą, był nawet oficjalnie zapowiedziany, lecz dziś rano spotkałem go na korytarzu w naszej siedzibie, w Los Angeles, zatrzymałem go i powiedziałem "Ej, Collins, wiem, że ciężko pracowałeś ostatnio przy wybieraniu najlepszych zawodników na dzisiejszą galę, więc zrób sobie przerwę, ja dziś przejmę twoje stanowisko". Tak też sie stało! Gdyż jak już pewnie wiecie z jego Woofera, on jest ponownie Generalnym Managerem Warfare! Akurat w tym nie ma nic dziwnego, jest dobrym gościem, robi wszystko co mu się powie, nie mam do niego większych zastrzeżeń. Lecz to nie jest jedyna osoba, która przejęła stanowisko "poniżej mnie". Na naszym fanpage'u na Facebooku pojawił się wpis, że pojawi się nowa gala - BreakOut. Powiew świeżości, który zastąpi nam Ultrazine oraz Destructon, oraz wniesie dużo zmian w całej federacji. Ustaliłem z moim zarządem, że nie zatrudnię do takiego nowego produktu jednej osoby, a dwie... Kim okazały się te osoby? Miałem nie mówić, ale kochani - to moja federacja, będę robić co chce! Pierwszym Generalnym Managerem żółtej tygodniówki jest znany wam doskonale Dolph Ziggler, zaś drugą jest jeszcze bardziej znaną osobą czyli dzisiejszy Main Eventer - Chris Jericho! Ta dwójka postara się już w ten czwartek przynieść wam więcej wrażeń, niż można się spodziewać! A co na temat dzisiejsze gali? Cóż.. Nowości! Wiecie jak się uśmiałem gdy zobaczyłem kartę na dzisiejszą galę?! Warfare słynęło z walk na wysokim poziomie, gdzie brały udział gwiazdy najlepszego sortu! A dziś, zobaczymy niemal samych debiutantów! Nie widzę oczywiście w tym nic złego, czuję ten flow, czuję tą nową falę, to jest to, czego ta federacja potrzebowała! Pełno nowych twarzy, dla mnie to idealna okazja by znaleźć nowe twarze The WESthority, lecz o tym wspomnę kiedy indziej.. Co jeszcze chciałbym wyrzucić z serca..? Nie wiem, dla mnie to nieprawdopodobna chwila. Siedząc w domu i zajmując się swoimi sprawami tęskniłem by ponownie stanąć w środku tego miejsca, ponownie poczuć tą moc! O to tu chodzi ludzie! Tego się nie zapomina i dlatego też pierwszą galą PPV jaką tutaj zobaczycie będzie największa i najważniejsza gala WES - Wrestlefest II! Wykorzystam tą moc.. tą potęgę, która dziś mi towarzyszy i na pewno pojawię się w kwietniu w tym ringu i jak za dawnych czasów skopię komuś tak dupsko, że już nigdy więcej nie przyjdzie prosić mnie o podwyżkę. Dziś, właśnie teraz, w tej minucie, w tej sekundzie, rodzi się nowa era.. Era Rewolucji... rewolucji WES i całego świata wrestlingu! Tak jest i tak będzie... wiecie czemu..?

Publika dobrze wie o co chodzi i już na to czeka...



Spazmbite:
-... bo JA TAK POWIEDZIAŁEM!!

Spazmbite wyrzuca mikrofon i przy swojej muzyce oraz niesamowitej reakcji fanów WES wychodzi z ringu, po czym powoli kieruje się w stronę backstage'u.






--------------------------------------




A przed nami pierwsze starcie dzisiejszego Monday Night Warfare - czyli 2 Out 3 Falls Match - Krzysztof Kułak kontra Shinsuke Nakamura. Zostańcie z nami!

1#Match
2 Out 3 Falls Match
Shinsuke Nakamura vs. Krzysztof ''Model'' Kułak
(czas na post - 10 minut)


http://s10.ifotos.pl/img/Spazmbite_asphapw.png
Spazmbite
Streak: 11/0/3

Offline

 

#4 2016-03-21 20:02:52

Curix

http://s10.ifotos.pl/img/ultrazine_anxrsqr.png

Zarejestrowany: 2016-03-14
Posty: 55
Punktów :   

Re: #1 WES Monday Night Warfare

Przed nami starcie na zasadach 2 Out 3 Falls Match! W ringu jest już jeden z  rywali - Nakamura, teraz pora na debiutanta. Nastał czas pierwszej batalii – debiutu we federacji WES. To właśnie ta chwila! Już za chwilę wszystko się okaże!



Właśnie rozbrzmiała muzyka Krzysztofa Kułaka, który ukazał się na rampie i wolnym krokiem zmierza w stronę ringu.

Zmierzający do ringu zawodnik waży 84 kilogramy i mierzy 188 cm wzrostu! Oto Krzysztof ''Model” Kułak!

Następnie zawodnik wszedł między linami do ringu i był już gotowy do walki. Obaj zawodnicy spojrzeli sobie w oczy. Za chwilę dojdzie do emocjonującej walki.


GONG!



Zaczęła się walka. Krzysztof zacisnął pięści i zaczął swoją pracę na nogach. Nakamura przepełniony był strachem już od samego początku. W ogóle nie wiedział czego spodziewać się po swoim rywalu, jednak już za chwilę wszystko się okaże. Zaczęło się zwarcie i obaj zawodnicy zaczęli się siłować. Kto okaże się lepszy w tym starciu? Czy będzie to Kułak? Tak! Dosyć szybko Nakamura został wbity w narożnik, niczym bezradna zwierzyna, którą właśnie dopadł głodny wilk. Korzystając z sytuacji Model wymierzył kilka uderzeń z pięści w głowę oponenta, co wyraźnie osłabiło go już na samym starcie. Następnie Krzysztof chwycił za głowę rywala i wykonał pierwszą akcję w tym starciu – Bulldog. Następnym ciosem dla oportunisty okazała się akcja o nazwie Brainbuster, która została wykonana z niezwykłą siłą. Wszystko to okazało się dla rywala dewastujące już na samym początku walki, zapewne nie spodziewał się, co może go spotkać w dzisiejszym starciu. Gdy rywal wstał, chwycił za głowę Kułaka i jakby nie chciał go przez chwilę wypuścić. Myślał, że w ten sposób zabierze mu jakoś determinację i chęć do walki, jednak to tylko mocniej go rozwścieczyło i spowodowało to, że wyrzucił przeciwnika mocno ponad linami i spowodował jego bolesny upadek. Następnie korzystając z okazji wykonał na nim Diving back elbow drop. Wtedy oboje znaleźli się poza ringiem. Sędzia oczywiście zaczął wyliczanie. Oboje jednak raczej nie zamierzali w tak głupi sposób zaliczyć porażki. Chwilę później Model wykonał na rywalu Leg drop, po czym wrzucił go do ringu, gdy sędzia doliczył do ośmiu, a następnie sam do niego wszedł i był już gotowy do następnych ataków, które osłabiłyby jeszcze bardziej jego oportunistę. Kułak ,,zaprowadził” swojego rywala na sam środek ringu, a co to mogło oznaczać?! Czyżby jakaś dźwignia? Tak! To właśnie Guillotine choke czyli tak zwana gilotyna została zapięta, ale jest szansa, że przeciwnik się wydostanie. Czy uda mu się doczołgać do lin? Właśnie wyciągnął rękę i jest już bardzo niedaleko? Czy wyjdzie z tej śmiertelnej dźwigni? Tak, chwycił się liny i sędzia nakazuje Krzysztofowi puścić swojego rywala. Szybko akcja wraca do stójki i Model częstuje swojego rywala mocnym kopnięciem – Superkick, a następnie powala go za pomocą nogi – Big boot. Kułak czuł już dosyć duże zmęczenie, w końcu wykonywanie akcji też jest trochę wyczerpujące. Knee drop wykonany i Nakamura ma już duże kłopoty! Chwila przerwy i Diving stomp zaaplikowany! Krzysztof Kułak zmierza w tej chwili po zwycięstwo, tylko co zrobi dalej? Czy los mu będzie sprzyjał? Już zaraz wszystko się okaże! Czy ta walka będzie jeszcze długo trwała? Już za chwilę wszystko będzie jasne. Znienacka Model zapina Anaconda vise i teraz pytanie: co zrobi Nakamura, żeby się nie poddać? Ma kilka opcji, ale czy da radę?! Sprytnie z tego uciekł, ponieważ położył nogę na jednej z lin i nie odklepał! Dźwignia zostaje przerwana! Już drugi raz ucieka z dźwigni w dosyć sprytny sposób. Trzeba mu zaaplikować jeszcze jakieś akcje, żeby zgarnąć pierwsze przypięcie.
,,No chodź tu, chłopczyku, nic Ci nie zrobię...” - odparł Kułak, po czym błyskawicznie wykonał Clothesline na rywalu, a następnie serię 5 x Elbow drop. Po wszystkim Model przetarł czoło, które zalewał pot. Walka trwała już trochę czasu i naprawdę go zmęczyła, jednak jest chyba gotowy walczyć dalej. Idzie po zwycięstwo! Headbutt, a następnie Uppercut i rywal Kułaka leży już bezradnie na macie. Kolejna akcja, która może zwiastować zwycięstwo w drodze, czyli Standing Moonsault zaaplikowany. Krzysztof poczuł krew i teraz wykonuję akcję kończącą czyli Powerbomb i odlicza rywala do trzech bez najmniejszych problemów. Mamy 1:0! Fani są bardzo zadowoleni i dopingują Kułaka. Tymczasem Diving shoulder block wykonany i chyba znów szykuje się jakaś ciekawa akcja...  Elevated gutbuster, a następnie Fireman's carry slam i mamy przypięcie. Jeden, dwa, trzy! 2:0! Zwycięża Krzysztof ''Model'' Kułak! Widowisko było naprawdę ciekawe. Po chwili wygrany opuścił arenę...


http://s10.ifotos.pl/img/sethrolli_ssxahsq.png
Bobby Fish
15/0/4

Adam Cole
1/0/0

Osiągnięcia:
Te-Lie-Vision Championship (x1)
rEvolution Championship (x1)
WES World Championship (x1)

Offline

 

#5 2016-03-21 20:08:41

 Spazmbite

http://s10.ifotos.pl/img/am2png_anxrqeh.png

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-11-10
Posty: 2120
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: Jeff Hardy Finn Balor CM Punk
Ulubiona Diva: Paige, Becky Lynch
Ulubione PPV: Royal Rumble

Re: #1 WES Monday Night Warfare

Przed nami starcie na zasadach 2 Out 3 Falls Match! W ringu jest już jeden z  rywali - Nakamura, teraz pora na debiutanta. Nastał czas pierwszej batalii – debiutu we federacji WES. To właśnie ta chwila! Już za chwilę wszystko się okaże!

Właśnie rozbrzmiała muzyka Krzysztofa Kułaka, który ukazał się na rampie i wolnym krokiem zmierza w stronę ringu.

Zmierzający do ringu zawodnik waży 84 kilogramy i mierzy 188 cm wzrostu! Oto Krzysztof ''Model” Kułak!

Następnie zawodnik wszedł między linami do ringu i był już gotowy do walki. Obaj zawodnicy spojrzeli sobie w oczy. Za chwilę dojdzie do emocjonującej walki.


GONG!



Zaczęła się walka. Krzysztof zacisnął pięści i zaczął swoją pracę na nogach. Nakamura przepełniony był strachem już od samego początku. W ogóle nie wiedział czego spodziewać się po swoim rywalu, jednak już za chwilę wszystko się okaże. Zaczęło się zwarcie i obaj zawodnicy zaczęli się siłować. Kto okaże się lepszy w tym starciu? Czy będzie to Kułak? Tak! Dosyć szybko Nakamura został wbity w narożnik, niczym bezradna zwierzyna, którą właśnie dopadł głodny wilk. Korzystając z sytuacji Model wymierzył kilka uderzeń z pięści w głowę oponenta, co wyraźnie osłabiło go już na samym starcie. Następnie Krzysztof chwycił za głowę rywala i wykonał pierwszą akcję w tym starciu – Bulldog. Następnym ciosem dla oportunisty okazała się akcja o nazwie Brainbuster, która została wykonana z niezwykłą siłą. Wszystko to okazało się dla rywala dewastujące już na samym początku walki, zapewne nie spodziewał się, co może go spotkać w dzisiejszym starciu. Gdy rywal wstał, chwycił za głowę Kułaka i jakby nie chciał go przez chwilę wypuścić. Myślał, że w ten sposób zabierze mu jakoś determinację i chęć do walki, jednak to tylko mocniej go rozwścieczyło i spowodowało to, że wyrzucił przeciwnika mocno ponad linami i spowodował jego bolesny upadek. Następnie korzystając z okazji wykonał na nim Diving back elbow drop. Wtedy oboje znaleźli się poza ringiem. Sędzia oczywiście zaczął wyliczanie. Oboje jednak raczej nie zamierzali w tak głupi sposób zaliczyć porażki. Chwilę później Model wykonał na rywalu Leg drop, po czym wrzucił go do ringu, gdy sędzia doliczył do ośmiu, a następnie sam do niego wszedł i był już gotowy do następnych ataków, które osłabiłyby jeszcze bardziej jego oportunistę. Kułak ,,zaprowadził” swojego rywala na sam środek ringu, a co to mogło oznaczać?! Czyżby jakaś dźwignia? Tak! To właśnie Guillotine choke czyli tak zwana gilotyna została zapięta, ale jest szansa, że przeciwnik się wydostanie. Czy uda mu się doczołgać do lin? Właśnie wyciągnął rękę i jest już bardzo niedaleko? Czy wyjdzie z tej śmiertelnej dźwigni? Tak, chwycił się liny i sędzia nakazuje Krzysztofowi puścić swojego rywala. Szybko akcja wraca do stójki i Model częstuje swojego rywala mocnym kopnięciem – Superkick, a następnie powala go za pomocą nogi – Big boot. Kułak czuł już dosyć duże zmęczenie, w końcu wykonywanie akcji też jest trochę wyczerpujące. Knee drop wykonany i Nakamura ma już duże kłopoty! Chwila przerwy i Diving stomp zaaplikowany! Krzysztof Kułak zmierza w tej chwili po zwycięstwo, tylko co zrobi dalej? Czy los mu będzie sprzyjał? Już zaraz wszystko się okaże! Czy ta walka będzie jeszcze długo trwała? Już za chwilę wszystko będzie jasne. Znienacka Model zapina Anaconda vise i teraz pytanie: co zrobi Nakamura, żeby się nie poddać? Ma kilka opcji, ale czy da radę?! Sprytnie z tego uciekł, ponieważ położył nogę na jednej z lin i nie odklepał! Dźwignia zostaje przerwana! Już drugi raz ucieka z dźwigni w dosyć sprytny sposób. Trzeba mu zaaplikować jeszcze jakieś akcje, żeby zgarnąć pierwsze przypięcie.
,,No chodź tu, chłopczyku, nic Ci nie zrobię...” - odparł Kułak, po czym błyskawicznie wykonał Clothesline na rywalu, a następnie serię 5 x Elbow drop. Po wszystkim Model przetarł czoło, które zalewał pot. Walka trwała już trochę czasu i naprawdę go zmęczyła, jednak jest chyba gotowy walczyć dalej. Idzie po zwycięstwo! Headbutt, a następnie Uppercut i rywal Kułaka leży już bezradnie na macie. Kolejna akcja, która może zwiastować zwycięstwo w drodze, czyli Standing Moonsault zaaplikowany. Krzysztof poczuł krew i teraz wykonuję akcję kończącą czyli Powerbomb i odlicza rywala do trzech bez najmniejszych problemów. Mamy 1:0! Fani są bardzo zadowoleni i dopingują Kułaka. Tymczasem Diving shoulder block wykonany i chyba znów szykuje się jakaś ciekawa akcja...  Elevated gutbuster, a następnie Fireman's carry slam i mamy przypięcie. Jeden, dwa, trzy! 2:0! Zwycięża Krzysztof ''Model'' Kułak! Widowisko było naprawdę ciekawe. Po chwili wygrany opuścił arenę...


http://s10.ifotos.pl/img/Spazmbite_asphapw.png
Spazmbite
Streak: 11/0/3

Offline

 

#6 2016-03-21 20:11:31

 Spazmbite

http://s10.ifotos.pl/img/am2png_anxrqeh.png

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-11-10
Posty: 2120
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: Jeff Hardy Finn Balor CM Punk
Ulubiona Diva: Paige, Becky Lynch
Ulubione PPV: Royal Rumble

Re: #1 WES Monday Night Warfare

Cóż za debiut! "Model" w prawdziwie dominujący sposób przyćmił zawodnika z kraju kwitnącej wiśni! Shinsuke prawie w ogólnie nie był w stanie obronić się przed atakiem nowej gwiazdy WES! Tak rozpoczęliśmy dzisiejszą galę, przed nami zaś kolejna świetna walka debiutantów! Ivan Drago kontra Luke Harisson!


2#Match
Normal Match
Ivan Drago vs. Luke Harisson
(czas na post - 10 minut)


http://s10.ifotos.pl/img/Spazmbite_asphapw.png
Spazmbite
Streak: 11/0/3

Offline

 

#7 2016-03-21 20:12:14

haris

http://s10.ifotos.pl/img/modpng_anxrsse.png

Zarejestrowany: 2015-05-20
Posty: 220
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: THE MIZ ll ROAD DOGG ll MR.ASS
Ulubiona Diva: Christina Von Eerie
Ulubione PPV: Kobe Pro Wrestling Festival

Re: #1 WES Monday Night Warfare

Cóż za pojedynek, nic tylko pogratulować zwycięzcy, a przed nami drugi dziś mecz. Na przeciwko siebie staną skrajnie różni zawodnicy.

Wejście Drago



Salę opanowały egipskie ciemności, żadna z osób siedzących na sali nie wiedziała jakie są tego powody. Lecz wtem z głośników popłynęła spokojna, śpiewna muzyka, która wprowadziła dodatkowy element grozy. Nie było wiadomo kogo można spodziewać się po tej nieznanej nikomu melodii. Jednak nagle, na rampie pojawiła się postać. Trzymała ona w rękach jedyne źródło światła na sali - dużą świecę. Jednak twarzy tego człowieka nie było sposób dojrzeć. Postać kierowała się do ringu powolnym krokiem, a kiedy już w nim stanęła światła rozbłysły na nowo. Był to człowiek odziany w czarny strój, zaś jego twarz skrywała biała maska, a na głowie miał koronę ciernistą. Odwrócił się jeszcze w kierunku przerażonego już rywala, po czym dał sędziemu sygnał do rozpoczęcia walki.

Wysłannik Szatana stał spokojnie, wpatrując się w lekko zmieszanego i wystraszonego rywala, miał czas, aby ułożyć plan tego pojedynku w swojej głowie. Celem, jakim kierował się Luke, była chęć pożarcia duszy oponenta, miał zamiar zabrać go wprost w czeluści Hadesu, aby tam, pochłonąć mógł ją jego ojciec. Antichrist wpatrywał się w adwersarza, przenikał wzrokiem architekturę jego umysłu, zagłębiał się w zakamarki duszy Sowieckiego patrioty, poznawał jego słabe i mocne strony. Lecz nagle Rosjanin nie wytrzymał tej wojny nerwów, rzucił się agresywnie wprost na stojącego nieruchomo zamaskowanego jegomościa, był to błąd. Apatyczny jak do tej pory Angel of Darkness wyskoczył w górę, a następnie powitał twarz The Siberian Express'a gigantycznym Jumping High Knee. Sowiet nie maiła pojęcia, co się właściwie stało, leżąc na macie, złapał się za obolałą twarz, rzucił okiem w kierunku adwersarza, ten zaś stał nieruchomo zupełnie jak na początku starcia. Jednak Syn Diabła wieszał doskonale, co robić, przerwał natychmiast swą letargiczną pozę i ruszył z ofensywą. Jego ciało i umysł były jednością, siały strach i panię w sercu rywala, jego żony oraz wszystkich zgromadzonych na widowni. Luke był jedynie aniołem zwiastującym koniec obecnej ery świata oraz wrestlingu, jednak teraz musiał skupić się na zadaniu. Jego ofiara podniosła się z maty i po raz kolejny przypuściła szturm, lecz tym razem efekt był podobny - Falling Angel zsuną się z toru ataku rywala, a gdy ten rozpędzony odbił się od lin, wykorzystał sytuację wyprowadzając Lariat. Jednak to nie wystarczyło na kierującego się jedynie chęcią destrukcji rywala, Harisson po raz kolejny musiał powitać Death from Above z matą, tym razem za pomocą Big Boota. Każdy cios, jaki wyprowadził Syn Szatana przybliżał go jedynie do tego, co nieuniknione - złożenia pierwszej ofiary na ołtarzu płomieni, pochłonięcia duszy wojownika stającego z nim w szranki. Anioł Ciemności był pewien, wiedział jak ważne jest to starcie, wiedział jak bardzo liczy na niego ojciec oraz cała piekielna kohorta, nie mógł ich zawieść, nie w walce z człowiekiem! Luke podniósł lekko poobijanego i coraz bardziej wystraszonego oponenta, złapał o za głowę, wyniósł w górę, po czym zaaplikował mu dewastujący Brainbuster, aby chwilę później przystąpić do pinu. 1...2... NIE, w ostatniej chwili The Siberian Bull podrywa barki, unikając tym samym pochłonięcia przez moce piekielne. Jednak Falling Angel nie jest załamany tym faktem, podnosi on rywala po raz kolejny, leczy tam razem wyprowadza Snap Suplex, aby znów wynieść oponenta w górę i zadać mu dewastujący Vaerdical Suplex. Harisson powstał z maty, spojrzał na wpół obecnego już Rosjanina, wiedział on doskonale, że ten człowiek już nie stanowi realnego zagrożenia. Jego oczy skierowały się teraz na żonę swojej ofiary, ją także Son of Devil miał zamiar sprowadzić do piekła. Nie zastanawiał się długo, na pełnej szybkości odbił się od lin, po czym wleciał w stojącą przy ringu kobietę obalając ją akcją o nazwie Tope Soucida. Jej krzyk oraz gwizd wypełniający salę oznajmił go o jednym, ludzie coraz bardziej bali się jego czynów, a co za tym idzie, stawali się podatniejsi na wpływ mrocznej mocy. Teraz jedno było pewne, Rosjanin stracił właśnie to, na czym mu zależało - swoja miłość. Usatysfakcjonowany tym faktem wysłannik piekieł, stawał się coraz silniejszy, zmotywowany oraz poczuł przypływ mrocznych mocy wprost z samego dna piekieł, nie pozostało mu nic innego jak tylko dokończyć dzieła i zawładnąć duszą rywala. Powolnym krokiem, ruszył w stronę adwersarza, miał zamiar kończyć to tu i teraz. Falling Angel zarzucił Rosjanina na plecy, aby zadać mu kolejną porcję bólu, tym razem wyprowadzając Fireman Gut Chek, aby następnie znów spróbować pinu. 1...NIE, po raz kolejny Ivan Drago nie daje za wygraną, lecz to błąd, wielki błąd z jego strony. Harisson czuł się zmęczony oporem swego wroga, czół jak blisko od pochłonięcia jego duszy jest. Nie chciał marnować już więcej czasu, złapał on Sowieta za głowę, a następnie wbiegł z nim po narożniku wykonując Last Request. Teraz już nic nie stało mu na przeszkodzie, aby zapiąć kończące Satan Voices. To był koniec, umęczona dusza Ivana nie miała już chęci, aby wyjść z opresji, Syberyski Byk klepał, skazując tym samym swą duszę na wieczne potępienie.



Ben-K
The Messiah

3x TLV Champion (Haris James 28.08.15 - 13.09.15, Hiroshi Tanahashi 29.09.16 - 04.10.16, Danny Volter 22.11.16 - 30.11.16)
2x Intercontinental Champion (Eita Kobayashi 10.09.16 - 02.10.16 l Elias Samson 26.02.17 - ???)

Offline

 

#8 2016-03-21 20:14:32

 JakubiX98

http://s10.ifotos.pl/img/ultrazine_anxrsqr.png

Skąd: Kozienice, Polska
Zarejestrowany: 2014-11-20
Posty: 177
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: SHIELD // Undertaker // Balor
Ulubiona Diva: Becky // Sasha // Paige // AJ
Ulubione PPV: RR // MITB // WM

Re: #1 WES Monday Night Warfare

*Wejście rywala*


Na arenie gasną światła. Po chwili ciszy światło znów się zapala.

Na arenie słyszymy Theme Song Alexandry Drago. Alexandra wychodzi na Stage i ze złowieszczym uśmiechem na twarzy Mówi:
Panie i panowie, chłopcy i dziewczęta w każdym wieku.. Mam przyjemność przedstawić wam najsilniejszego oraz najniebezpieczniejszego człowieka który postawił swoją stope na tej planecie..
Jest on najlepszym z najlepszych, najsilniejszym z najsilnieszych oraz... Moim mężem. Jest to ostrzeżenie dla każdego który będzie chciał stanąć nam na drodze na szczyt: Jeżeli jesteście tacy odważni, to wiedzcie, że mój mąż jest gotowy znieść jakikolwiek ból, i wygrać. Jest on bestią, bestią która niszczy swoich przeciwników. Wy wszyscy powinniście się cieszyć, ponieważ to co za chwile zobaczycie, to będzie na prawde.. frajda! Przedstawiam wam Syberyjski Expres... IVAN DRAGO!



A więc słyszymy Theme Song "Śmierci z góry" Ivana Drago! Drago bez żadnego wyrazu na swojej twarzy nie spuszcza oczu z Harissona. Ivan wchodzi do ringu i czeka na sygnał do rozpoczęcia tego pojedynku.

Gong!


Fascynujące.. Mamy szanse zobaczyć ten jakże ciekawy pojedynek pomiędzy Antychrystem, a samym piekłem! Ivan Drago nawet nie czeka i rzuca się na Harissona, jednak sędzia po chwili go odciąga. Drago atakuje głównie żebra Luke'a, żeby zaatakować w ten czuły punkt.
Drago rozpędza się, i atakuje Corner Body Splashem! Drago nie od razu zamienia twarz Luka w worek treningowy swoimi potężnymi ciosami. Ivan próbuje przypiąć 1..kickout. Drago cały czas próbuje osłabić Harissona, jednak po chwili Luke próbuje skontrować, ale na marne ponieważ refleks Drago jest po prostu doskonały.
Ivan odbija się od lin, i mamy Big Boot! Chwila.. Czy to będzie parodia słynnego Wrestlera Hulka Hogana?! TAK! Drago odbija się od lin i mamy Atomic Leg Dropzaadaptowany od Hogana! 1..2.. kickout! Harissonowi na prawdę musi pomagać diabeł, niewielu zdołało zkickoutować po tej fenomenalnej akcji. Drago podnosi za włosy Luke'a i wyrzuca go w furii poza ring! Czy to ten moment!? Czy to moment, w którym Drago niszczy swojego przeciwnika!? Ale to mogłoby kosztować dyskfalifikacją! Drago podąża za Harissonem, i rzuca go na metalowy narożnik! Luke Harisson całuje żelazną część narożnika! To nie koniec katowania, ponieważ Drago rzuca nim kilka razy o barierki, jak lalką!
Czyżby to był tylko squash? Ivan ostatecznie wrzuca Harissona do ringu, podnosi go i... Chwila! Harisson kopie Drago w brzuch, próba Headlock, jednak Drago z łatwością odpycha Luke'a, i Antychryst poczuł się w tym momencie jak samolot, bo to był długi, i bolesny lot. Antychryst jest w opałach, ponieważ to prawdziwy diabeł wykonuje German Suplex! Kolejny! I jeszcze jeden! 3 German Suplexy, czy Luke będzie mógł wstać po tym starciu? Cóż, to nie ma znaczenia, ponieważ Ivan atakuje potężnym Belly to Belly Suplexem! Wszystkiemu przygląda się żona Drago, Alexandra. Luke jest w narożniku, jednak Drago atakuje znowu. Harisson próbuje uciekać, jednak Drago nie pozwala mu nigdzie odejść. Harisson po prostu nie jest w stanie uciec od Drago. Ivan wykonuje Irish Whip, i mamy Big Boot! Harisson całuje prawą stope Drago! Czyżby kolejny Leg Drop? NIE! Odbicie od lin i... Body Splash! Drago znowu podnosi swojego przeciwnika, ale tylko po to aby znowu rzucić nim o ziemie potężnym Body Slam'em! Harisson nawet nie próbuje wstać. Wie co go czeka. Ivan nawet nie czeka, od razu łapie Luke'a, i kolejny German Suplex! Luke zalicza twarde lądowanie raz jeszcze, kto wie co go może czekać jeszcze w tym starciu? Drago podnosi Luke'a i uderza jego głową o narożnik kilka razy. Ile Luke będzie w stanie jeszcze znieść? Jednak chyba zbliżamy się powoli do końca ponieważ Drago atakuje Boxing Punch Combination! Drago nawet nie czeka, odbija się od lin i mamy Lariat Clothesline! 1..2.. KICKOUT! WHAT?! Drago jest w szoku! Przecież to nie możliwe. Drago jednak widzi że jego żona pokazuje mu, aby go złamał. Drago podnosi Luke'a jak lalke i mamy Spinebuster! To jednak nie wszystko, Drago miał go wykończyć, a więc Ivan atakuje swojego rywala KO Punch'em! 1..2.. KICKOUT! OH WHAT?! NIE! TO SIĘ NIE DZIEJE NA PRAWDĘ! Nawet Alexandra jest w szoku! Drago wstaje, i myśli. W końcu pomyślał, że wykończy Luke'a po przez Submission! Jednak najpierw uderza Running Headbuttem! Drago podnosi Harrisona, patrzy mu w oczy, podnosi go i zapina Bearhug! Efekt jest taki, jakiego się spodziewał. Luke po chwili nie kontaktuje, a sędzia nie ma innego wyboru, jak zatrzymać walke. Alexandra wchodzi do ringu i podnosi ręke swojego męża, po czym obaj wychodzą na backstage.



http://txt-dynamic.static.1001fonts.net/txt/dHRmLjcyLmFkMDAwMC5Ta0ZMVlVKSldBLCwuMAAA/haunting-attraction.regular.png

STREAK

0/0/0

http://media.giphy.com/media/zWEu4enQYZTRS/giphy.gif

ACHIEVEMENTS:
#1 Contender for Te-Lie-Vision Championship (Willow the Wisp)
#1 Contender for Intercontinental Championship (Dean Ambrose)
#1 Contender for rEvolution Championship (Jay Carter)
1x Te-Lie-Vision Champion (Jay Carter: 01.09.16 - 22.09.16)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi