Ogłoszenie


#1 2015-04-02 14:23:05

 Spazmbite

http://s10.ifotos.pl/img/am2png_anxrqeh.png

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-11-10
Posty: 2120
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: Jeff Hardy Finn Balor CM Punk
Ulubiona Diva: Paige, Becky Lynch
Ulubione PPV: Royal Rumble

#17 WES Friday Night Destruction

Miejsce gali:
Austin, TX

Godzina i data:
03.04.2015  20:00


Open Segment
W Ringu
Kevin Owens

1#Match
Normal Match
Daniel Bryan vs. Skillet

2#Match
Normal Match
Bobby Roode vs. AJ Styles

3#Match
Normal Match
Brock Lesnar vs. Solomon Crowe

Segment
W ringu
Collins

4#Match
Normal Match
Super Cena vs. Dean Ambrose

Main Event
Steel Cage
Tyler Breeze vs. Chris Jericho


http://s10.ifotos.pl/img/Spazmbite_asphapw.png
Spazmbite
Streak: 11/0/3

Offline

 

#2 2015-04-03 20:01:21

 Szajba45pl

http://s2.ifotos.pl/img/ranuserpn_whaenah.png

Zarejestrowany: 2015-03-01
Posty: 215
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: Kevin Owens, Finn Balor
Ulubiona Diva: Trish Stratus
Ulubione PPV: Hell in a Cell

Re: #17 WES Friday Night Destruction

Witamy wszystkich zgromadzonych i zapraszamy na kolejny epizod Friday Night Destruction, a przed nami, krótka wypowiedź specjalnego gospodarza dzisiejszej gali Kevin Owensa. I już na arenie przy wielkim popie fanów na stage'u pojawia się od kilku dni nie widziany MR. Wrestling !

Witam wszystkich w Austin Texas ! Dzisiaj dojdzie do wielu ciekawych walk: Daniel Bryan zmierzy się ze Skillet'em a w Main Event zobaczymy walkę między Undisputed mistrzem WES a Tyler'em Breez'em. Dzisiejsze show zapowiada się naprawdę interesująco. A jeszcze, krótko chciałbym wspomnieć o mnie. Pamiętacie jak tydzień temu mówiłem o moim urazie nogi ?! Fani krzyczą Fight Owens Fight ! Tak więc mówię wam że wracam ! A na Top Secret wykorzystam swoje miano pretendenta do zdobycia pas American Hardcore ! A jeszcze dzisiaj się przekonacie kto będzie moją następną ofiarą ! Ale nie przedłużając zaczynamy show !


1#Normal match
Daniel Bryan vs Skillet
(10 minut na post)


https://zerepwrestling.files.wordpress.com/2014/02/bc2.jpg

Offline

 

#3 2015-04-03 20:07:01

 Kingu3213

http://s5.ifotos.pl/img/HoFpng_anxrahp.png

Zarejestrowany: 2015-02-04
Posty: 280
Punktów :   

Re: #17 WES Friday Night Destruction

Na arenie nagle rozbrzmiewa dziwna muzyka, a dokładniej kilka nut na gitarze, lecz to nie jest nic konkretnego, jak dobrze wiemy to są klimaty muzyczne, jednego z co dopiero debiutujących gwiazd, a dokładniej Vipera! Po chwili jednak widzimy na ekranie, przyciemnioną piwnice, a tam zakapturzoną postać w całym porozdzieranym stroju, widzimy jak na ziemie kapią krople krwi pomieszane z potem, a po chwili słychać okrutny krzyk i hałas łańcuchów nagle słychać głos...
???: Trzeba dużo ćwiczyć, żeby zostać mistrzem, trzeba dużo wysiłku, żeby zostać mistrzem, trzeba się poświecić, żeby zostać mistrzem, wszystko to i wiele więcej jestem w stanie zrobić i na Top Secret mam zamiar Ci to udowodnić, a towarzysze w mojej głowie, tylko i wyłącznie pomogą mi zadać Ci jak największy ból.
Po chwili widzimy płomień na ekranie, który pokazuje twarz mówcy, to był Viper, ale mamy przybliżenie na to co się pali, jest to kij baseballowy owinięty drutem kolczastym z wbitymi kawałkami szkła, Zabójca rzuca go na ziemie, a tam jest benzyna, która podpala całe pomieszczenie z którego już wyszedł Viper, na ekranie pojawiło się zdjęcie Owensa z pasem American Hardcore, który po chwili spłonęło, a na arenie znów wróciły normalne światła.


http://s10.ifotos.pl/img/dolphv2pn_aasahaw.png

Offline

 

#4 2015-04-03 20:09:33

lukas9966

http://s10.ifotos.pl/img/ultrazine_anxrsqr.png

Zarejestrowany: 2015-04-02
Posty: 64
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: Dean Ambrose i Randy Orton
Ulubiona Diva: Paige
Ulubione PPV: TLC

Re: #17 WES Friday Night Destruction

Swiatła gasną i po chwili rozbrzmiewa theme song Daniela Bryana . Bryan chantuje razem z fanami Yes ! Yes ! Yes !.Czas na theme song Skilleta i słychać buczenie wśród chyba nie jest lubiany wśród fanów . Oboje patrzą na siebie przez dłuższą chwilę.Po gongu wchodzą w zwarcie, Daniel uzyskuje przewagę zapinając wrist-locka. Skillet zdołał się wydostać i także przeszedł do tej akcji, ale szybko z niej zrezygnował i zapiął Side Headlocka. Akcja nawet przeniosła się do podłoża lecz tylko na chwilę. W stójce Daniel zdołał wyjść z uchwytu Skilleta i akcja na chwilę poprzestała. Po chwili na arenie pojawiły się chanty "You can't wrestle!". W podłożu zobaczyliśmy przekombinowane próby przypięcia przez Skilleta , jednak nie zakończyły one walki. W stójce Daniel wskoczył na falkę i wymierzył Monkey Flipa, po czym próba przejścia do YESLock'u, jednak Skillet wychodzi z kwadratowego pierścienia i wraca do niego . Panowie spoglądali na siebie po czym przeszli do akcji, Skillet zapina Side Headlocka..Daniel po chwili zdołał się wydostać popychając rywala na liny. Bryan próbował Leap Froga, jednak Skillet  złapał Go i przeszedł do Jacknife Cover! Po dwóch pinach do 1, Daniel zdołał się podnieść. Danielson wykonuje teraz Back Slide - 2 county. Bryan nadal ma przewagę, widzimy Takedown za nogę po czym próba przejścia do Surfboard, jednak nieudana. W stójce Daniel biegnie na Skilleta a ten wynosi go na barki! Rywale byli jednak blisko lin i Daniel zdołał się złapać i wysunąć na krawędź ringu. Skillet korzysta z okazji i odbija się od lin po czym wbija się z impetem w rywala! Bryan wypada i uderza w stół komentatorski! Skillet wychodzi z pierścienia i chce wykonać Irish Whip w schody, jednak Daniel odwraca akcję i to Skillet pakuje się w schodki! Daniel wchodzi z Skilletem  na schody i usiłuje wykonać Suplexa, ale Skilleta umiejętnie blokuje to i po chwili sam wykonuje Suplexa! Wracają do pierścienia, Skillet wykonuje przypięcia ale dwa klepnięcia sędziego w matę. Skillet  przechodzi do wyprowadzania ciosów w narożniku. Następnie wbijający Irish Whip w przeciwległy narożnik. Skillet  wyprowadza jeszcze mocne kopnięcie, oraz Sit Down PowerBomb! Przypięcie 1...2...Kick Out! Skillet  przechodzi do Headlocku...wstają Daniel wydostaje się wyprowadzając kilka ciosów, po czym cała seria kopnięć w klatkę w cornerze. Bryan poczuł się pewnie i Skillet skarcił go atakiem z kolana w brzuch. Następnie Irish Whip do narożnika...Skillet chce atakować, ale Daniel w swoim stylu przeskakuje nad rywalem. Bryan wskakuje na falę, odbija się od lin i Lariat Takedown! Danielson przechodzi do kopnięć w klatkę, po całej serii próba nokautującego Roundhouse Kicka, jednak Skillet unika tego. Skillet  rusza i wykonuje dwa Shoulder Tackle i następnie Proto Bomb.   Skillet wykonuje Super Kicka a Bryan chwieje sie na nogach !! Skillet już chciał wykonać speara lecz Bryan unika tego wiec Skillet wpada w narożnik i po chwili wraca . Bryan wskakuje na górną linę i mamy imponujący Missile Front Drop Kick! Przypięcie 1...2...Kick Out! Daniel wyprowadził trzy mocne kopnięcia w rękę, po czym akcja wróciła do stójki. Daniel jest bezlitosny i w podłożu ponownie wyprowadza mocne kopnięcia w rękę. W stójce próba naciągnięcia na swój bark... jednak kontra i Drop Toe Hold od Skilleta !    Danielson wykonuje Germana z pinem, ale kończy się fiaskiem . Danielson próbuje drugiego Germana ale Skillet to zablokował i próbuje wykonać german suplexa  jednak wydostał się i YESLock! Skillet zdołał się wydostać z akcji, ale Daniel miał w zanadrzu inną dźwignię...gilotyna! Skillet  w pewnym momencie "zgasł", ale zdołał dojść do siebie i wbił Daniela w narożnik, jednak nie puścił od dźwigni. Skillet zdołał wyjść z suba Back Body Dropem na narożnik. Akcja na chwilę poprzestała. Nagle Daniel rusza na Siklleta , ale trafia prosto na spear !! Przypięcie 1...2...Kick Out! Skillet  wchodzi na narożnik, ale Bryan zdołał powstrzymać go. Skillet dwukrotnie zdołał zrzucić Daniela z narożnika, za trzecim razem Daniel solidniej zaatakował bo wymierzył Drop Kicka! Następnie SuperPlex! Bryan wraca na górną linę i wykonuje Diving Headbutt'a! Pin 1...2...Kick Out!! Skillet wyczołgał się poza ring a Daniel chciał to wykorzystać i wykonać Suicide Dive, jednak Skillet był na to przygotowany i wyprowadził cios z łokcia! Po chwili, Skillet  wchodzi na górną linę i wykonuje imponującego Diving Leg Dropa! Przypięcie 1...2...Kick Out! Skillet  ustawia rywala na górnej linie i wynosi go na barki Daniel jednak zaczął wyprowadzać ciosy z łokcia w głowę i po całej serii, próba Frankenstainera, jednak Skillet złapał go za nogi i zszedł z rywalem na matę . Na arenie słyszymy "Let's Go Bryan!"  Nagle Daniel pod wpływem adrenaliny wykonuje serię kopnięć w klatkę  i dokłada kopniaka w głowę. Skillet leży oszołomiony na macie  i to szansa dla Bryana na zapięcie YES Locka
http://i.imgur.com/9gxyf.gif
. Skillet  jak na niego przystało nie odklepał. Skillet wydostał się z dźwigni dochodząc do lin. Skillet znajduje się w narożniku,. a Daniel częstuje Go potężnym Front Drop Kickiem! Następnie ponownie ta akcja! Bryan chce wykonać Drop Kicka, po raz trzeci ale teraz zostaje zatrzymany potężnym Clotheslinem! Na arenie chanty "This is Awesome!" W stójce mamy wymianę ciosów… nagle równocześnie odbijają się od lin i trafiają na siebie! Na arenie ponownie, w pełni zasłużone chanty "This is Awesome!" Panowie ostatkiem sił wracają na nogi, nagle Skillet  wymierza Slapa! Skillet  prowokuje Daniela żeby też Go uderzył i tak się dzieje! Mamy teraz wymianę! Slap za Slap! Kontrolę zdołał przejąć Daniel i zasypał rywala całą serią uderzeń. Następnie dwa kopniaki, jednak kontra i kopniak od Skilleta . Następnie Irish Whip do narożnika… Daniel chciał w swój rozpoznawczy sposób przeskoczyć oponenta ale został złapany! Skillet  ma rywala na barkach jednak  Bryan kontruje  i mamy DDT! Skillet wstaje a  Danielson nie trafia Roundhousem kickiem z lewej nogi ale udaje mu się wyprowadzić kicka z prawej!
http://stream1.gifsoup.com/view8/20131210/4919582/daniel-bryan-running-knee-fandango-o.gif
Daniel podszedł do narożnika i wraz z fanami zaczął chantować "YES" "YES" "YES" Skillet  podniósł się a Bryan wymierzył potężne BKnee Running ! Przypięcie 1...2...3!! Walkę wygrywa Bryan

Offline

 

#5 2015-04-03 20:13:37

 Szajba45pl

http://s2.ifotos.pl/img/ranuserpn_whaenah.png

Zarejestrowany: 2015-03-01
Posty: 215
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: Kevin Owens, Finn Balor
Ulubiona Diva: Trish Stratus
Ulubione PPV: Hell in a Cell

Re: #17 WES Friday Night Destruction

Swiatła gasną i po chwili rozbrzmiewa theme song Daniela Bryana . Bryan chantuje razem z fanami Yes ! Yes ! Yes !.Czas na theme song Skilleta i słychać buczenie wśród chyba nie jest lubiany wśród fanów . Oboje patrzą na siebie przez dłuższą chwilę.Po gongu wchodzą w zwarcie, Daniel uzyskuje przewagę zapinając wrist-locka. Skillet zdołał się wydostać i także przeszedł do tej akcji, ale szybko z niej zrezygnował i zapiął Side Headlocka. Akcja nawet przeniosła się do podłoża lecz tylko na chwilę. W stójce Daniel zdołał wyjść z uchwytu Skilleta i akcja na chwilę poprzestała. Po chwili na arenie pojawiły się chanty "You can't wrestle!". W podłożu zobaczyliśmy przekombinowane próby przypięcia przez Skilleta , jednak nie zakończyły one walki. W stójce Daniel wskoczył na falkę i wymierzył Monkey Flipa, po czym próba przejścia do YESLock'u, jednak Skillet wychodzi z kwadratowego pierścienia i wraca do niego . Panowie spoglądali na siebie po czym przeszli do akcji, Skillet zapina Side Headlocka..Daniel po chwili zdołał się wydostać popychając rywala na liny. Bryan próbował Leap Froga, jednak Skillet  złapał Go i przeszedł do Jacknife Cover! Po dwóch pinach do 1, Daniel zdołał się podnieść. Danielson wykonuje teraz Back Slide - 2 county. Bryan nadal ma przewagę, widzimy Takedown za nogę po czym próba przejścia do Surfboard, jednak nieudana. W stójce Daniel biegnie na Skilleta a ten wynosi go na barki! Rywale byli jednak blisko lin i Daniel zdołał się złapać i wysunąć na krawędź ringu. Skillet korzysta z okazji i odbija się od lin po czym wbija się z impetem w rywala! Bryan wypada i uderza w stół komentatorski! Skillet wychodzi z pierścienia i chce wykonać Irish Whip w schody, jednak Daniel odwraca akcję i to Skillet pakuje się w schodki! Daniel wchodzi z Skilletem  na schody i usiłuje wykonać Suplexa, ale Skilleta umiejętnie blokuje to i po chwili sam wykonuje Suplexa! Wracają do pierścienia, Skillet wykonuje przypięcia ale dwa klepnięcia sędziego w matę. Skillet  przechodzi do wyprowadzania ciosów w narożniku. Następnie wbijający Irish Whip w przeciwległy narożnik. Skillet  wyprowadza jeszcze mocne kopnięcie, oraz Sit Down PowerBomb! Przypięcie 1...2...Kick Out! Skillet  przechodzi do Headlocku...wstają Daniel wydostaje się wyprowadzając kilka ciosów, po czym cała seria kopnięć w klatkę w cornerze. Bryan poczuł się pewnie i Skillet skarcił go atakiem z kolana w brzuch. Następnie Irish Whip do narożnika...Skillet chce atakować, ale Daniel w swoim stylu przeskakuje nad rywalem. Bryan wskakuje na falę, odbija się od lin i Lariat Takedown! Danielson przechodzi do kopnięć w klatkę, po całej serii próba nokautującego Roundhouse Kicka, jednak Skillet unika tego. Skillet  rusza i wykonuje dwa Shoulder Tackle i następnie Proto Bomb.   Skillet wykonuje Super Kicka a Bryan chwieje sie na nogach !! Skillet już chciał wykonać speara lecz Bryan unika tego wiec Skillet wpada w narożnik i po chwili wraca . Bryan wskakuje na górną linę i mamy imponujący Missile Front Drop Kick! Przypięcie 1...2...Kick Out! Daniel wyprowadził trzy mocne kopnięcia w rękę, po czym akcja wróciła do stójki. Daniel jest bezlitosny i w podłożu ponownie wyprowadza mocne kopnięcia w rękę. W stójce próba naciągnięcia na swój bark... jednak kontra i Drop Toe Hold od Skilleta !    Danielson wykonuje Germana z pinem, ale kończy się fiaskiem . Danielson próbuje drugiego Germana ale Skillet to zablokował i próbuje wykonać german suplexa  jednak wydostał się i YESLock! Skillet zdołał się wydostać z akcji, ale Daniel miał w zanadrzu inną dźwignię...gilotyna! Skillet  w pewnym momencie "zgasł", ale zdołał dojść do siebie i wbił Daniela w narożnik, jednak nie puścił od dźwigni. Skillet zdołał wyjść z suba Back Body Dropem na narożnik. Akcja na chwilę poprzestała. Nagle Daniel rusza na Siklleta , ale trafia prosto na spear !! Przypięcie 1...2...Kick Out! Skillet  wchodzi na narożnik, ale Bryan zdołał powstrzymać go. Skillet dwukrotnie zdołał zrzucić Daniela z narożnika, za trzecim razem Daniel solidniej zaatakował bo wymierzył Drop Kicka! Następnie SuperPlex! Bryan wraca na górną linę i wykonuje Diving Headbutt'a! Pin 1...2...Kick Out!! Skillet wyczołgał się poza ring a Daniel chciał to wykorzystać i wykonać Suicide Dive, jednak Skillet był na to przygotowany i wyprowadził cios z łokcia! Po chwili, Skillet  wchodzi na górną linę i wykonuje imponującego Diving Leg Dropa! Przypięcie 1...2...Kick Out! Skillet  ustawia rywala na górnej linie i wynosi go na barki Daniel jednak zaczął wyprowadzać ciosy z łokcia w głowę i po całej serii, próba Frankenstainera, jednak Skillet złapał go za nogi i zszedł z rywalem na matę . Na arenie słyszymy "Let's Go Bryan!"  Nagle Daniel pod wpływem adrenaliny wykonuje serię kopnięć w klatkę  i dokłada kopniaka w głowę. Skillet leży oszołomiony na macie  i to szansa dla Bryana na zapięcie YES Locka
http://i.imgur.com/9gxyf.gif
. Skillet  jak na niego przystało nie odklepał. Skillet wydostał się z dźwigni dochodząc do lin. Skillet znajduje się w narożniku,. a Daniel częstuje Go potężnym Front Drop Kickiem! Następnie ponownie ta akcja! Bryan chce wykonać Drop Kicka, po raz trzeci ale teraz zostaje zatrzymany potężnym Clotheslinem! Na arenie chanty "This is Awesome!" W stójce mamy wymianę ciosów… nagle równocześnie odbijają się od lin i trafiają na siebie! Na arenie ponownie, w pełni zasłużone chanty "This is Awesome!" Panowie ostatkiem sił wracają na nogi, nagle Skillet  wymierza Slapa! Skillet  prowokuje Daniela żeby też Go uderzył i tak się dzieje! Mamy teraz wymianę! Slap za Slap! Kontrolę zdołał przejąć Daniel i zasypał rywala całą serią uderzeń. Następnie dwa kopniaki, jednak kontra i kopniak od Skilleta . Następnie Irish Whip do narożnika… Daniel chciał w swój rozpoznawczy sposób przeskoczyć oponenta ale został złapany! Skillet  ma rywala na barkach jednak  Bryan kontruje  i mamy DDT! Skillet wstaje a  Danielson nie trafia Roundhousem kickiem z lewej nogi ale udaje mu się wyprowadzić kicka z prawej!
http://stream1.gifsoup.com/view8/20131210/4919582/daniel-bryan-running-knee-fandango-o.gif
Daniel podszedł do narożnika i wraz z fanami zaczął chantować "YES" "YES" "YES" Skillet  podniósł się a Bryan wymierzył potężne BKnee Running ! Przypięcie 1...2...3!! Walkę wygrywa Bryan


https://zerepwrestling.files.wordpress.com/2014/02/bc2.jpg

Offline

 

#6 2015-04-03 20:15:43

 Szajba45pl

http://s2.ifotos.pl/img/ranuserpn_whaenah.png

Zarejestrowany: 2015-03-01
Posty: 215
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: Kevin Owens, Finn Balor
Ulubiona Diva: Trish Stratus
Ulubione PPV: Hell in a Cell

Re: #17 WES Friday Night Destruction

Cóż za debiut w wykonaniu Bryana ! A przed nami kolejny czyli walka Aj Styles vs Bobby Roode
2#Match
Normal Match
Bobby Roode vs. AJ Styles


https://zerepwrestling.files.wordpress.com/2014/02/bc2.jpg

Offline

 

#7 2015-04-03 20:16:32

Grand

http://s5.ifotos.pl/img/userpng_anxrsae.png

Zarejestrowany: 2015-03-28
Posty: 2
Punktów :   

Re: #17 WES Friday Night Destruction

Tuż po reklamach na odbiorniki telewizorów powróciło niesamowite Show, które powoli nabierało tempa, a to równało się z ogromnymi emocjami. Obecnie w ringu znajdował się Booby Roode, który stał na narożniku. Heat jaki go za to spotkał był okropny, jednak jego cieszyła taka reakcja. Przygotowany był na takie przywitanie ze swoimi "ulubieńcami".

https://38.media.tumblr.com/7094ec7ebdfadce608f5454fd9c64275/tumblr_mrnxt0TBPS1qheak7o3_500.gif


Po krótkiej chwili w ringu zjawił się również mój oponent- AJ Styles. Obaj byliśmy gotowi do działania, przed sobą mieliśmy trudne wyzwanie, jednak który z was zdoła je udźwignąć? Po usłyszeniu gongu, momentalnie ruszyliśmy w środek ringu, w którym mieliśmy rozstrzygnąć pierwszy akt przemocy. Staliśmy naprzeciwko, spoglądając sobie głęboko w oczy. Pierwszy pękł rywal, który momentalnie rzucił się na moja szyję. Odzwierciedliłem ów poczynanie, w którym dość szybko okazałem się być lepszy. Zwyciężony klincz pozwolił mi na przejście do headlocku! Starałem się sprowadzić rywala do parteru, jednakże w końcowej fazie popełniłem błąd, który wykorzystał mój przeciwnik. Kilka punch'y z jego strony zameldowały się na mym ciele, co spowodowało, iż puściłem dźwignię. Natychmiastowo powstałem na nogi i wycofałem się z ofensywy, jednakże wściekły AJ również pojawił się w pionie i niczym wściekły byk ruszył w mą stronę. "Jego błąd, jego wielki błąd!"- pomyślałem i również ruszyłem w jego stronę. Nasze spotkanie na środku ringu zakończyło się potężnym Big Boot'em dla mego rywala. Obaj lekko zmęczyliśmy się, jednakże nadal mieliśmy siłę na kontynuację boju. Energicznie chwyciłem swego adwersarza za rękę i szybkim ruchem ustawiłem go do pionu, po czym Irish Wship'em posłałem go na liny. AJ odbił się od nich, jednak był w pełnej świadomości, gdyż wyprowadził niespodziewanego Dropkick'a, który natychmiastowo rozłożył mnie na łopatki. Zdziwiony całą sytuacją, przeturlałem się do lin i za ich pomocą starałem powstać na równe nogi. Nadal za plecami czułem, że Styles na mnie czyha. Gdy odwróciłem się w jego stronę, wymierzył mi potężnego kopniaka w brzuch, po czym objął mą szyję wykonując na mnie DDT. Zostałem lekko oszołomiony, jednakże wiedziałem, co powinienem czynić, aby z tej batalii wyjść zwycięsko. Błękitno oczy zapaśnik nie miał zamiaru czekać, aż wstanę dlatego też sam uniósł me ciało do góry. Gdy tylko chwycił mnie za rękę, wymierzyłem mu cios z zaciśniętej pięści prosto w szczękę, który potocznie zwany jest punch'em. Dodatkowo do akcji wykonanej wcześniej dołożyłem potężnego Lariat'a. Odskoczyłem od oponenta, tylko po to, aby spojrzeć na znienawidzoną przeze mnie publikę, która w tym momencie chciał mnie pożreć. Mój szyderczy uśmieszek, zagościł na mej twarzy. Heat, jaki za to otrzymałem, był jeszcze bardziej motywujący niż ten marny cheer. Kątem oka zauważyłem wstającego oponenta, dlatego też podszedłem do niego i założyłem jego rękę na swój kark i wymierzyłem mu Belly To Back Suplex. W momencie , w którym powstałem na swe nogi spojrzałem w kierunku swego niedawnego oprawcy. Byłem wściekły na niego, siebie i publiczność. Dlatego wskoczyłem na rywala i wykonałem morderczą serię uderzeń, poprzez akcję Lou Thesz Press. Czułem, że koniec tego pojedynku jest bliższy niż myślałem. Po swym powstaniu, skierowałem się do jednego z narożników kwadratowego pierścienia, w którym przystanąłem i spoglądnąwszy na antagonistę, wyczekiwałem aż uniesie swe dupsko, abym mógł zaatakować. Ujrzawszy jego pozycję, natychmiastowo ruszyłem w jego kierunku, niestety był to bolesny błąd! Styles zszedł z linii strzału, a ja z impetem trafiłem barkiem w metalowy słupek, który znajdował się w narożniku. AJ natychmiastowo to wykorzystał! Podbiegł do mnie i Roll Up'em przypiął mnie.
1..
2..
Kick Out! W ostatniej chwili odskoczyłem! Byłem zdezorientowany, a zarazem zdenerwowany.  Dałem się podejść jak małe dziecko, jednak wiem, że nadal posiadam dość duże szansę na zwycięstwo w tym pojedynku. Styles podniósł mnie, po czym rzucił do narożnika, w którym wykonał na mnie serię punchy, które osłabiły mnie. AJ odszedł ode mnie i rzuciwszy się na naprężone liny, odbił swe ciało, który z zabójczą prędkością zbliżało się do mnie. Seria uderzeń dała się we znaki, jednakże nadal wiedziałem co i jak, dlatego w ostatniej chwili, pochyliłem się w przód i również ruszyłem w jego kierunku! Spear zaaplikowany! Natychmiastowo przeszedłem do szybkiego pinu!
1..
2..
3..
Jednak nie! Kick Out, dosłownie w ostatniej chwili. "This is Awsome!"- krzyczała publiczność, jednak nadal można było słyszeć heat, który miał mnie zniechęcić do walki. Nie patrząc na nic i na nikogo, powstałem   przy okazji chwyciłem swego oponenta i zważając na okoliczności wymierzyłem Roode Bomb. Natychmiastowo dosiadłem ciało, mdlejącego już przeciwnika, po czym odliczyłem go do trzech.
1..
2..
3..
Gong oznaczał zakończony pojedynek, natychmiastowo wy turlałem się z ringu i przy ogromnym heat'cie opuściłem arenę.
_________
akcje- akcje uniwersalne.
akcje- Akcje Bobbiego.
akcje-Akcje AJ'a.




http://fc08.deviantart.net/fs71/f/2012/059/f/8/bobby_roode_by_schmosby-d4r9k21.jpg
Karta Postaci:
Bobby Roode!
Streak: 1 / 0 / 0

http://fc09.deviantart.net/fs71/f/2012/003/2/7/motocross___signature_by_ex_works1-d4l57qw.png

Offline

 

#8 2015-04-03 20:27:57

 Szajba45pl

http://s2.ifotos.pl/img/ranuserpn_whaenah.png

Zarejestrowany: 2015-03-01
Posty: 215
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: Kevin Owens, Finn Balor
Ulubiona Diva: Trish Stratus
Ulubione PPV: Hell in a Cell

Re: #17 WES Friday Night Destruction

Tuż po reklamach na odbiorniki telewizorów powróciło niesamowite Show, które powoli nabierało tempa, a to równało się z ogromnymi emocjami. Obecnie w ringu znajdował się Booby Roode, który stał na narożniku. Heat jaki go za to spotkał był okropny, jednak jego cieszyła taka reakcja. Przygotowany był na takie przywitanie ze swoimi "ulubieńcami".Po krótkiej chwili w ringu zjawił się również mój oponent- AJ Styles. Obaj byliśmy gotowi do działania, przed sobą mieliśmy trudne wyzwanie, jednak który z was zdoła je udźwignąć? Po usłyszeniu gongu, momentalnie ruszyliśmy w środek ringu, w którym mieliśmy rozstrzygnąć pierwszy akt przemocy. Staliśmy naprzeciwko, spoglądając sobie głęboko w oczy. Pierwszy pękł rywal, który momentalnie rzucił się na moja szyję. Odzwierciedliłem ów poczynanie, w którym dość szybko okazałem się być lepszy. Zwyciężony klincz pozwolił mi na przejście do headlocku! Starałem się sprowadzić rywala do parteru, jednakże w końcowej fazie popełniłem błąd, który wykorzystał mój przeciwnik. Kilka punch'y z jego strony zameldowały się na mym ciele, co spowodowało, iż puściłem dźwignię. Natychmiastowo powstałem na nogi i wycofałem się z ofensywy, jednakże wściekły AJ również pojawił się w pionie i niczym wściekły byk ruszył w mą stronę. "Jego błąd, jego wielki błąd!"- pomyślałem i również ruszyłem w jego stronę. Nasze spotkanie na środku ringu zakończyło się potężnym Big Boot'em dla mego rywala. Obaj lekko zmęczyliśmy się, jednakże nadal mieliśmy siłę na kontynuację boju. Energicznie chwyciłem swego adwersarza za rękę i szybkim ruchem ustawiłem go do pionu, po czym Irish Wship'em posłałem go na liny. AJ odbił się od nich, jednak był w pełnej świadomości, gdyż wyprowadził niespodziewanego Dropkick'a, który natychmiastowo rozłożył mnie na łopatki. Zdziwiony całą sytuacją, przeturlałem się do lin i za ich pomocą starałem powstać na równe nogi. Nadal za plecami czułem, że Styles na mnie czyha. Gdy odwróciłem się w jego stronę, wymierzył mi potężnego kopniaka w brzuch, po czym objął mą szyję wykonując na mnie DDT. Zostałem lekko oszołomiony, jednakże wiedziałem, co powinienem czynić, aby z tej batalii wyjść zwycięsko. Błękitno oczy zapaśnik nie miał zamiaru czekać, aż wstanę dlatego też sam uniósł me ciało do góry. Gdy tylko chwycił mnie za rękę, wymierzyłem mu cios z zaciśniętej pięści prosto w szczękę, który potocznie zwany jest punch'em. Dodatkowo do akcji wykonanej wcześniej dołożyłem potężnego Lariat'a. Odskoczyłem od oponenta, tylko po to, aby spojrzeć na znienawidzoną przeze mnie publikę, która w tym momencie chciał mnie pożreć. Mój szyderczy uśmieszek, zagościł na mej twarzy. Heat, jaki za to otrzymałem, był jeszcze bardziej motywujący niż ten marny cheer. Kątem oka zauważyłem wstającego oponenta, dlatego też podszedłem do niego i założyłem jego rękę na swój kark i wymierzyłem mu Belly To Back Suplex. W momencie , w którym powstałem na swe nogi spojrzałem w kierunku swego niedawnego oprawcy. Byłem wściekły na niego, siebie i publiczność. Dlatego wskoczyłem na rywala i wykonałem morderczą serię uderzeń, poprzez akcję Lou Thesz Press. Czułem, że koniec tego pojedynku jest bliższy niż myślałem. Po swym powstaniu, skierowałem się do jednego z narożników kwadratowego pierścienia, w którym przystanąłem i spoglądnąwszy na antagonistę, wyczekiwałem aż uniesie swe dupsko, abym mógł zaatakować. Ujrzawszy jego pozycję, natychmiastowo ruszyłem w jego kierunku, niestety był to bolesny błąd! Styles zszedł z linii strzału, a ja z impetem trafiłem barkiem w metalowy słupek, który znajdował się w narożniku. AJ natychmiastowo to wykorzystał! Podbiegł do mnie i Roll Up'em przypiął mnie.
1..
2..
Kick Out! W ostatniej chwili odskoczyłem! Byłem zdezorientowany, a zarazem zdenerwowany.  Dałem się podejść jak małe dziecko, jednak wiem, że nadal posiadam dość duże szansę na zwycięstwo w tym pojedynku. Styles podniósł mnie, po czym rzucił do narożnika, w którym wykonał na mnie serię punchy, które osłabiły mnie. AJ odszedł ode mnie i rzuciwszy się na naprężone liny, odbił swe ciało, który z zabójczą prędkością zbliżało się do mnie. Seria uderzeń dała się we znaki, jednakże nadal wiedziałem co i jak, dlatego w ostatniej chwili, pochyliłem się w przód i również ruszyłem w jego kierunku! Spear zaaplikowany! Natychmiastowo przeszedłem do szybkiego pinu!
1..
2..
3..
Jednak nie! Kick Out, dosłownie w ostatniej chwili. "This is Awsome!"- krzyczała publiczność, jednak nadal można było słyszeć heat, który miał mnie zniechęcić do walki. Nie patrząc na nic i na nikogo, powstałem   przy okazji chwyciłem swego oponenta i zważając na okoliczności wymierzyłem Roode Bomb. Natychmiastowo dosiadłem ciało, mdlejącego już przeciwnika, po czym odliczyłem go do trzech.
1..
2..
3..
Gong oznaczał zakończony pojedynek, natychmiastowo wy turlałem się z ringu i przy ogromnym heat'cie opuściłem arenę.


https://zerepwrestling.files.wordpress.com/2014/02/bc2.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi