Ogłoszenie


#9 2015-03-18 20:25:23

 Spazmbite

http://s10.ifotos.pl/img/am2png_anxrqeh.png

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-11-10
Posty: 2120
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: Jeff Hardy Finn Balor CM Punk
Ulubiona Diva: Paige, Becky Lynch
Ulubione PPV: Royal Rumble

Re: #15 WES Wednesday Night Ultrazine

To już pewne! Solomone dostał bilet prosto na WES Top Secret na walkę o pas Te-Lie-Vision! Przed nami kooolejne strarcie!


3#Match
Hardcore Match
Kevin Owens vs. AJ Styles
(czas na post - 10 minut)


http://s10.ifotos.pl/img/Spazmbite_asphapw.png
Spazmbite
Streak: 11/0/3

Offline

 

#10 2015-03-18 20:27:28

 Collins

http://s2.ifotos.pl/img/tpepng_anxxpha.png

Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 1060
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: CM Punk, AJ Styles i DZ
Ulubiona Diva: AJ Lee i Sasha Banks
Ulubione PPV: Royal Rumble i MITB

Re: #15 WES Wednesday Night Ultrazine

*Słychać końcowy gong*
- Jeżeli wygra AJ Styles! - AJ Styles celebruje swoje dzisiejsze zwycięstwo nad Kevinem Owensem ... Nagle gasną światła! Gdy po chwili się zapalają, za plecami Stylesa stoi Collins ze stalowym krzesłem. Bez chwili zastanowienia atakuje AJ'a! Gdy ten nie ma już sił i jest cały obolały, Polish Eagle prosi o mikrofon,

- Jeżeli wygra Kevin Owens! - Kevin Owens celebruje swoje dzisiejsze zwycięstwo nad AJ Stylesem ... Nagle gasną światła! Po chwili na stage pada jasny promień i następnie rozbrzmiewają słowa "Under the Gun", Collins pojawia się na arenie i biegnie w stronę ringu. Gdy dociera do kwadratowego pierścienia spogląda na Owensa, lecz zabiera się za atakowanie Stylesa! Wstępnie okopuje AJ'a, a następnie podnosi go i wykonuje Headlock Driver. Potem Polish Eagle prosi o mikrofon,

- Dodajesz to po wklejeniu odpowiedniego posta z powyższych! - "AJ ... Na Warfare pozwoliłeś sobie na zbyt wiele! To co zaczęło się w poniedziałek, zakończy się w najbliższy piątek. Ty i ja... No Holds Barred Match... Na Destruction! Nie masz możliwości odmowy."
Następnie Collins wyrzuca mikrofon za ring ... Podnosi AJ Stylesa, który inkasuje Fameasser! Po swojej firmowej akcji, Polski Orzeł opuszcza arenę przy owacji ze strony fanów.


Collins
Statystyki: 8 | 0 | 3

AJ Styles
Statystyki: 7 | 0 | 0

CM Punk
Statystyki: 0 | 0 | 0

Offline

 

#11 2015-03-18 20:28:49

 Szajba45pl

http://s2.ifotos.pl/img/ranuserpn_whaenah.png

Zarejestrowany: 2015-03-01
Posty: 215
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: Kevin Owens, Finn Balor
Ulubiona Diva: Trish Stratus
Ulubione PPV: Hell in a Cell

Re: #15 WES Wednesday Night Ultrazine

Witamy państwa z powrotem i zapraszamy na walkę na zasadach hardkorowych pomiędzy Kevinem Owensem i Aj Styles'em. I już na arenie gasną światła i przy swoim theme song'u pojawia się Kevin Owens, który wczoraj zapowiedział że zakończy karierę lotnika. Owens już jest w kwadratowym pierścieniu i rozbrzmiewa theme Get Ready to Fly i na stage'u pojawia się zmotywowany Aj Styles który pewnym krokiem wchodzi do ringu. Aj wie że walczy o swój honor w WES. I jest gong ale co to Owens spluwa w twarz Styles'a. I zaczynamy Aj rusza z pięściami na kanadyjczyka. Headlock. Pchnięcie na liny. Przeskok, drugi i dropkick z miejca od Fenomenalnego. Owens jest za ringiem.Aj odbija się od lin i mamy baseball slide. Kevin obija się o barierkę. Styles nie traci czasu i wyciąga spod ringu dwie pokrywki i kosz na śmieci które wrzuca do ringu. Aj bierze głowę Owensa i ciska nią o stalowe schody. I znowu. I jeszcze raz. Irish whip i Kevin trafia głową w stalowy narożnik. Pojawiła się pierwsza krew. Aj wyciąga śrubokręt. Wbija go w ranną głowę kanadyjczyka ! Co za ból. I jeszcze jedno uderzenie prosto w czóbek głowy. Owens sam wcząłguje się do ringu ale Styles nie czeka i robi to samo. Bierze pokrywkę i uderza w głowę Kevina. I znowu. Owens stoi w narożniku. Stinger splah od Styles'a. I suplex. 1,2 nie. Kolejny Irish whip w corner. Aj wchodzi na drugą linę a zaczyna się seria uderzeń a fani liczą razem z nim 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10 ale mamy atomic drop od Kevina. Closeline ale minięty. Kopnięcie prosto w brzuch. I w twarz. Lewy, prawy,lewy,prawy i kop. I łokieć. I kolejne kopnięcie w brzuch. Odbicie od lin i running dropkick. I elbow. Count 1,2 nie. Aj bierze znowu pokrywkę i uderza w głowę Owensa. I kolejny. Kevin jest na kolanach i też bierze pokrywkę. I uderzenie od Owensa i do Aj'a i znowu Kevin i Aj i znowu Owens, który zaczyna zdobywać przewagę. Odbicie od lin ale Styles chwyta w ostatniej chwili kosz i i uderza nim nabiegającego Owensa. I moonsault z miejsca. Liczenie 1,2 kickout. Styles wychodzi z ringu i wyciąga pinezki. Rozsypuje je w okolicach narożnika. Kopnięcie, wyniesienie pod Styles Clash ale kontra i Back Body Drop na pinezki ! Kandyjczyk jest nakręcony. Closeline i kolejny. Irish whip w corner i big boot. I zaczynamy serie 10 closeline'ów w narożniku. I senton ! To nie koniec bo Owens wykonuje Pumphandle Neckbreaker

https://33.media.tumblr.com/f5142388e8c07ac2bdee2704d7e6599a/tumblr_nggygj36fX1qhjbxeo4_500.gif  ! Odliczanie 1,2 znowu nie. Owens sadza Aj'a na narożniku jakby chciał wykonać superplex na pinezki. Już jest na drugiej linie ale Styles się budzi i mamy headbutt i kolejny i łokieć. Aj schodzi z narożnika i wykonuje kopnięcie prosto w twarz i Kevin spada na pinezki. Ale Styles nie kończy wchodzi na trzecią linę i mamy Double Foot Stomp ! 1,2 kickout ! On odkopał ! Aj wychodzi z ringu i wyciąga stół. Umieszcza go w środku ringu. Czy on ?! Tak on chce wykonać suplex na stół. Ale Owens blokuje i suplex ale w drugą stronę. Aj stoi w narożniku. Próba spear'u ale kanadyjczyk nie trafia. Roll up ! 1,2 nie ! I enzugiri od Styles'a. Owens leży na stole. A Aj nie czekając ponownie wchodzi na narożnik i mamy Frog Splah ! 1,2 znowu nie ! Jak on to wytrzymuje ?! Kevin jest poza ringiem. Aj nie czeka. Odbicie od lin. Suicide Dive ale Kevin wykonuje Superkick znikąda ! Aj jest nie przytomny. Zostaje wrzucony do pierścienia. Kevin też do niego wraca. Czeka na Aj'a jak tygrys na zwierzynę. I mamy Pop Up Powerbomb ! 1,2 kickout ! Jak to możliwe ! Owens nie moze w to uwierzyć. Wyciąga następny stół. Sygnalizuje kolejny Power Bomb. Wynosi przeciwnika ale kontra i face first na stół ! Ale Styles nie jest w stanie przypiąć. Oboje już stoją i zaczyna się typowa walka prawy na prawy. I Aj i Owens i znowu Aj i znowu Owens i poraz kolejny Aj i znowu Owens. Ale Styles zdobywa przewagę okłada pięściami kanadyjczyka. Irish whip kontra. Ale mamy łokieć od Styles'a. I Spinning Heel Kick ale nie koniec bo Styles wykonuje Falcon Arrow. 1,2 i nie. Aj wykonuje Body Slam i wchodzi na corner jakby chciał wykonać moonsault ale Owens się przebudził i wchodzi równierz ale od razu otrzymuje łokieć i leży pół przytomny a Styles wykonuje Phoenix Splash ! Mój Boże ! Styles ponownie wchodzi na corner  ale Kevin to widzi ale Styles równierz więc przeskakuje nad kandykczykiem. Próba Flying Kick ale Kevin mija i wykonuje german suplex. Próba Package Piledriver  ale Aj kontruje i mamy katapulte w narożnik i Pele Kick ! I Styles Clash na pinezki ! 1,2 kickout ! Aj wyciąga kolejny stół i kładzie na nim Owensa. Wchodzi na krawędź i mamy Springboard 450 Splash ale Kevin w porę się rusza i Aj trafia w pustkę ! Szybko podnosi Styles'a i wykonuje Package Piledriver ! 1,2 kickout ! Próba kolejnego ale Back Drop i Flying Kick. Ale Aj nie przypina tylko wchodzi na krawędź ringu i mamy Springboard 450 Splash ! To już koniec 1,2 No ! No ! No ! Styles z trudem wchodzi na narożnik. Leg Drop ale Owens przechwytuje go w locie  i Power Bomb ! Ale to nie koniec bo Kevin wyciąga kolejny stół i wykonuje kolejny Power Bomb ! 1,2 kickout ! Ale Kevin ni kończy i wyciąga kolejny stół oraz kanister. Oblewa go paliwem i wykonuje kolejny Power Bomb ! Mój Boze on go rzucił na zaplaony stół ! Ale to nie koniec bo Owens wykonuje Package Piledriver ! 1,2,3 i mamy zwycięzcę. Aj jest znowu pokonany a na arenę wjeżdża ekipa medyczna. Wkłada Aj'a na nosze ale Owens bierze mikrofon i mówi: pmaiętasz jak mówiłem że zakończę twoją karierę ? Teraz to zrobię ! Kevin wychodzi poza ring i wywraca nosze na których leżał Styles i rzuca na stół komentatorski. Również na niego wchodzi i wykonuje Package Piledriver ! Z Aj'a leci krew. Ale to nie koniec bo wykonuje Power Bomb na krawedź ringu http://i.imgur.com/Yjj7L6Q.gif ! I jeszcze nie kończy. Kolejny Power Bomb  tym razme na nosze, które łamią się ! Czy to już koniec kariery Aj'a ?


https://zerepwrestling.files.wordpress.com/2014/02/bc2.jpg

Offline

 

#12 2015-03-18 20:35:29

 Spazmbite

http://s10.ifotos.pl/img/am2png_anxrqeh.png

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-11-10
Posty: 2120
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: Jeff Hardy Finn Balor CM Punk
Ulubiona Diva: Paige, Becky Lynch
Ulubione PPV: Royal Rumble

Re: #15 WES Wednesday Night Ultrazine

Witamy państwa z powrotem i zapraszamy na walkę na zasadach hardkorowych pomiędzy Kevinem Owensem i Aj Styles'em. I już na arenie gasną światła i przy swoim theme song'u pojawia się Kevin Owens, który wczoraj zapowiedział że zakończy karierę lotnika. Owens już jest w kwadratowym pierścieniu i rozbrzmiewa theme Get Ready to Fly i na stage'u pojawia się zmotywowany Aj Styles który pewnym krokiem wchodzi do ringu. Aj wie że walczy o swój honor w WES. I jest gong ale co to Owens spluwa w twarz Styles'a. I zaczynamy Aj rusza z pięściami na kanadyjczyka. Headlock. Pchnięcie na liny. Przeskok, drugi i dropkick z miejca od Fenomenalnego. Owens jest za ringiem.Aj odbija się od lin i mamy baseball slide. Kevin obija się o barierkę. Styles nie traci czasu i wyciąga spod ringu dwie pokrywki i kosz na śmieci które wrzuca do ringu. Aj bierze głowę Owensa i ciska nią o stalowe schody. I znowu. I jeszcze raz. Irish whip i Kevin trafia głową w stalowy narożnik. Pojawiła się pierwsza krew. Aj wyciąga śrubokręt. Wbija go w ranną głowę kanadyjczyka ! Co za ból. I jeszcze jedno uderzenie prosto w czóbek głowy. Owens sam wcząłguje się do ringu ale Styles nie czeka i robi to samo. Bierze pokrywkę i uderza w głowę Kevina. I znowu. Owens stoi w narożniku. Stinger splah od Styles'a. I suplex. 1,2 nie. Kolejny Irish whip w corner. Aj wchodzi na drugą linę a zaczyna się seria uderzeń a fani liczą razem z nim 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10 ale mamy atomic drop od Kevina. Closeline ale minięty. Kopnięcie prosto w brzuch. I w twarz. Lewy, prawy,lewy,prawy i kop. I łokieć. I kolejne kopnięcie w brzuch. Odbicie od lin i running dropkick. I elbow. Count 1,2 nie. Aj bierze znowu pokrywkę i uderza w głowę Owensa. I kolejny. Kevin jest na kolanach i też bierze pokrywkę. I uderzenie od Owensa i do Aj'a i znowu Kevin i Aj i znowu Owens, który zaczyna zdobywać przewagę. Odbicie od lin ale Styles chwyta w ostatniej chwili kosz i i uderza nim nabiegającego Owensa. I moonsault z miejsca. Liczenie 1,2 kickout. Styles wychodzi z ringu i wyciąga pinezki. Rozsypuje je w okolicach narożnika. Kopnięcie, wyniesienie pod Styles Clash ale kontra i Back Body Drop na pinezki ! Kandyjczyk jest nakręcony. Closeline i kolejny. Irish whip w corner i big boot. I zaczynamy serie 10 closeline'ów w narożniku. I senton ! To nie koniec bo Owens wykonuje Pumphandle Neckbreaker

https://33.media.tumblr.com/f5142388e8c07ac2bdee2704d7e6599a/tumblr_nggygj36fX1qhjbxeo4_500.gif  ! Odliczanie 1,2 znowu nie. Owens sadza Aj'a na narożniku jakby chciał wykonać superplex na pinezki. Już jest na drugiej linie ale Styles się budzi i mamy headbutt i kolejny i łokieć. Aj schodzi z narożnika i wykonuje kopnięcie prosto w twarz i Kevin spada na pinezki. Ale Styles nie kończy wchodzi na trzecią linę i mamy Double Foot Stomp ! 1,2 kickout ! On odkopał ! Aj wychodzi z ringu i wyciąga stół. Umieszcza go w środku ringu. Czy on ?! Tak on chce wykonać suplex na stół. Ale Owens blokuje i suplex ale w drugą stronę. Aj stoi w narożniku. Próba spear'u ale kanadyjczyk nie trafia. Roll up ! 1,2 nie ! I enzugiri od Styles'a. Owens leży na stole. A Aj nie czekając ponownie wchodzi na narożnik i mamy Frog Splah ! 1,2 znowu nie ! Jak on to wytrzymuje ?! Kevin jest poza ringiem. Aj nie czeka. Odbicie od lin. Suicide Dive ale Kevin wykonuje Superkick znikąda ! Aj jest nie przytomny. Zostaje wrzucony do pierścienia. Kevin też do niego wraca. Czeka na Aj'a jak tygrys na zwierzynę. I mamy Pop Up Powerbomb ! 1,2 kickout ! Jak to możliwe ! Owens nie moze w to uwierzyć. Wyciąga następny stół. Sygnalizuje kolejny Power Bomb. Wynosi przeciwnika ale kontra i face first na stół ! Ale Styles nie jest w stanie przypiąć. Oboje już stoją i zaczyna się typowa walka prawy na prawy. I Aj i Owens i znowu Aj i znowu Owens i poraz kolejny Aj i znowu Owens. Ale Styles zdobywa przewagę okłada pięściami kanadyjczyka. Irish whip kontra. Ale mamy łokieć od Styles'a. I Spinning Heel Kick ale nie koniec bo Styles wykonuje Falcon Arrow. 1,2 i nie. Aj wykonuje Body Slam i wchodzi na corner jakby chciał wykonać moonsault ale Owens się przebudził i wchodzi równierz ale od razu otrzymuje łokieć i leży pół przytomny a Styles wykonuje Phoenix Splash ! Mój Boże ! Styles ponownie wchodzi na corner  ale Kevin to widzi ale Styles równierz więc przeskakuje nad kandykczykiem. Próba Flying Kick ale Kevin mija i wykonuje german suplex. Próba Package Piledriver  ale Aj kontruje i mamy katapulte w narożnik i Pele Kick ! I Styles Clash na pinezki ! 1,2 kickout ! Aj wyciąga kolejny stół i kładzie na nim Owensa. Wchodzi na krawędź i mamy Springboard 450 Splash ale Kevin w porę się rusza i Aj trafia w pustkę ! Szybko podnosi Styles'a i wykonuje Package Piledriver ! 1,2 kickout ! Próba kolejnego ale Back Drop i Flying Kick. Ale Aj nie przypina tylko wchodzi na krawędź ringu i mamy Springboard 450 Splash ! To już koniec 1,2 No ! No ! No ! Styles z trudem wchodzi na narożnik. Leg Drop ale Owens przechwytuje go w locie  i Power Bomb ! Ale to nie koniec bo Kevin wyciąga kolejny stół i wykonuje kolejny Power Bomb ! 1,2 kickout ! Ale Kevin ni kończy i wyciąga kolejny stół oraz kanister. Oblewa go paliwem i wykonuje kolejny Power Bomb ! Mój Boze on go rzucił na zaplaony stół ! Ale to nie koniec bo Owens wykonuje Package Piledriver ! 1,2,3 i mamy zwycięzcę. Aj jest znowu pokonany a na arenę wjeżdża ekipa medyczna. Wkłada Aj'a na nosze ale Owens bierze mikrofon i mówi: pmaiętasz jak mówiłem że zakończę twoją karierę ? Teraz to zrobię ! Kevin wychodzi poza ring i wywraca nosze na których leżał Styles i rzuca na stół komentatorski. Również na niego wchodzi i wykonuje Package Piledriver ! Z Aj'a leci krew. Ale to nie koniec bo wykonuje Power Bomb na krawedź ringu http://i.imgur.com/Yjj7L6Q.gif ! I jeszcze nie kończy. Kolejny Power Bomb  tym razme na nosze, które łamią się ! Czy to już koniec kariery Aj'a ? Kevin Owens celebruje swoje dzisiejsze zwycięstwo nad AJ Stylesem ... Nagle gasną światła! Po chwili na stage pada jasny promień i następnie rozbrzmiewają słowa "Under the Gun", Collins pojawia się na arenie i biegnie w stronę ringu. Gdy dociera do kwadratowego pierścienia spogląda na Owensa, lecz zabiera się za atakowanie Stylesa! Wstępnie okopuje AJ'a, a następnie podnosi go i wykonuje Headlock Driver. Potem Polish Eagle prosi o mikrofon, "AJ ... Na Warfare pozwoliłeś sobie na zbyt wiele! To co zaczęło się w poniedziałek, zakończy się w najbliższy piątek. Ty i ja... No Holds Barred Match... Na Destruction! Nie masz możliwości odmowy."
Następnie Collins wyrzuca mikrofon za ring ... Podnosi AJ Stylesa, który inkasuje Fameasser! Po swojej firmowej akcji, Polski Orzeł opuszcza arenę przy owacji ze strony fanów.


http://s10.ifotos.pl/img/Spazmbite_asphapw.png
Spazmbite
Streak: 11/0/3

Offline

 

#13 2015-03-18 20:36:57

 Spazmbite

http://s10.ifotos.pl/img/am2png_anxrqeh.png

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-11-10
Posty: 2120
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: Jeff Hardy Finn Balor CM Punk
Ulubiona Diva: Paige, Becky Lynch
Ulubione PPV: Royal Rumble

Re: #15 WES Wednesday Night Ultrazine

Woah cóż za przekaz od Collinsa! Więcej dowiemy się już na Destruction, a przed nami Sucide, którego zobaczymy dziś tylko z mikrofonem!


Segment
W Ringu
Suicide


http://s10.ifotos.pl/img/Spazmbite_asphapw.png
Spazmbite
Streak: 11/0/3

Offline

 

#14 2015-03-18 20:37:30

tomala100

http://s5.ifotos.pl/img/HoFpng_anxrahp.png

Zarejestrowany: 2014-11-20
Posty: 191
Punktów :   

Re: #15 WES Wednesday Night Ultrazine

Konferansjer ringowy zapowiada pojawienie się byłego niekwestionowanego mistrza WES! Po krótkiej chwili zaczyna grać tajemnicza muzyka, która od jakiegoś czasu towarzyszy Suicide'owi!



Tymczasem nad ringiem pojawia się chmura białego dymu.Po dłuższej chwili widzimy Samobójcę, stojącego w ringu z mikrofonem-już w swoim tradycyjnym, czarnym stroju. Fani są podzieleni. Oczywiście jest część fanów, którzy cieszą się z pojawienia Dark/Light Savior'a, ale to na prawdę najwierniejsi fani. Stanowią oni mniejszośći zostają zagłuszeni przez buczenie. Samobójca przykłada mikrofon do ust i mówi zmodyfikowanym głosem:

-W życiu podejmuje się wiele decyzji. Jedne z nich stanowią o trudniejszej przeprawie przez życie, inne zaś sprawiają, że jest ono zdecydowanie łatwiejsze. Ja podjąłem decyzję o znacznie trudniejszym życiu. Dla tych ciekawskich powiem, że nie zrezygnowałem z przysługującego mi rewanżu o pas WES. Do Jericho wrócę......wkrótce. Natomiast teraz mam zamiar wyjaśnić to co zaszło na Warfare(Suicide wskazuje na ekran, na którym jest przebieg ostatnich zdarzeń na poniedziałkowej gali-brutalnego ataku na Mistrza Interkontynentalnego)Tak więc Adrianie, wiedz, że Cię szanuję, ale to ty byłeś głównym powodem mojej przegranej na WrestleFest....to ty sprawiłeś, że ja musiałem stanąć w cieniu Y2J. To ty zrzuciłeś mnie z piedestału, kilka dni wcześniej kontuzjując moją nogę, mimo że nie musiałeś, a wręcz nie było to wskazane. Ja musiałem się stawić na największej gali ze wszystkich, z przesuniętą rzepką w kolanie.....To smutne, ale....*Krzyczy* NIE OBCHODZI MNIE, ŻE AMBROSE JEST PRETENDENTEM DO TWOJEGO TYTUŁU, NIE OBCHODZI MNIE TO KOMPLETNIE, I JEŻELI NIE JESTEŚ TCHÓRZEM TO PRZYJMIESZ MOJE WYZWANIE I ZAWALCZYSZ ZE MNĄ NA TOP SECRET! Dean dostanie swoją walkę o pas innym razem, ja mam zamiar Cię zniszczyć na TS! Jeżeli chodzi o twój pas......to wyznaczenie go, jako stawki w tym pojedynku, byłoby jedynie dodatkiem do destrukcji jakiej na tobie dokonam. Neville'u-Mam nadzieję, że nie uciekniesz przed wyzwaniem......

Nagle światła gasną, a ring zostaje pusty, po ponownym zapaleniu..... 


http://s5.ifotos.pl/img/SUICIDEWE_wsqrqwx.png

Offline

 

#15 2015-03-18 20:42:43

 Spazmbite

http://s10.ifotos.pl/img/am2png_anxrqeh.png

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-11-10
Posty: 2120
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: Jeff Hardy Finn Balor CM Punk
Ulubiona Diva: Paige, Becky Lynch
Ulubione PPV: Royal Rumble

Re: #15 WES Wednesday Night Ultrazine

Cóż za niespodziewane słowa, czyżby na WES Top Secret to Suicide pojawił się w walce o pas Interkontynentalny? Z pewnością dowiemy się już wkrótce, tymczasem przed nami kolejna walka dzisiejszego wieczoru!


4#Match
Normal Match
Edge vs. Seth Rollins
(czas na post - 10 minut)


http://s10.ifotos.pl/img/Spazmbite_asphapw.png
Spazmbite
Streak: 11/0/3

Offline

 

#16 2015-03-18 20:43:58

lukiiluki

http://s10.ifotos.pl/img/ultrazine_anxrsqr.png

Zarejestrowany: 2014-11-22
Posty: 65
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: Randy Orton
Ulubiona Diva: Paige
Ulubione PPV: Royal Rumble

Re: #15 WES Wednesday Night Ultrazine

Proszę państwa do ringu zmierza razem ze swoją muzyką i fajerwerkami warzący 109 kg oraz mierzący 198 cm
Rated R Superstar EDGE
https://farm6.staticflickr.com/5267/5740818695_5b63498411_o.gif
(wejście przeciwnika)

W ringu są już obaj zawodnicy i patrzą sobie prosto w oczy ze skupieniem.Seth jeszcze coś wykrzykuje do Edga ale sędzia rozpoczyna już walkę.Seth od razu rzuca się na Edga i wkonuje kilka mocnych punchów w narożniku i dopiero sędzia go odciąga.Gdy sędzia mówi coś jeszcze do Setha to w tym momencie Edge wykorzystuje sytuacje i odpycha sędziego i wykonuje gut kick i zaraz potym irish whip,Rolins odbija się od lin i mamy back body drop na Rolinsie.Seth powoli wstaje a Edge już na niego czeka i gdy Rolins już wstaje i mamy mocne kopnięcie znikąd a Edge już trzyma się za swów brzuch ale tym razem Seth dokłada kolejne kopnięcie tym razem w nogę a Edge już jest na kolanach.Rolins się odsuwa i wykonuje potężną Avade kevadre i mamy pin 1…2… i nie Edge odpycha Setha.Edge już wstaje na własne nogi a;e Seth był szybszy i wykonał irish whip ipróbuje wykonać kopnięcie ale Edge wykonuje unik i mamy EDGEOMATIC 

http://www.accelerator3359.com/Wrestling/pictures/finishers/edgeomaticanimated.gif
Ledwo Edge przypina 1…2… I nie mamy zwycięstwa edge w tym matchu póki co.Edge ledwo na nogach oparty o liny i nie wie co może jeszcze zrobić ale Seth powoli już wstaje po tej akcji więc Edge postanawia iść do narożnika i wykonać SPEARA ale gdy Rated R Superstar biegnie Seth unika i Edge z mocnym impetem wpada w narożnik i upada na mate.Seth wchodzi na trzecią linę by wykonać diving high knee ale Edge się odsuwa odbija się od lin i wykonuje potężnego closeline.Po tej akcji Rolins leży nieprzytomy ale Edge szybko przechodzi do swojej firmowej akcji czyli EDGECATOR
http://www.accelerator3359.com/Wrestling/pictures/finishers/edgecatoranimated.gif
Seth krzyczy z bólu I ledwo co dochodzi do lin I sędzia odciąga Edga a Seth bardzo powoli podnosi się za pomocą lina ale za nim w pełni wstał na nogi Edge zaczął już go obijać ale Seth go odpycha ale Edge wykorzystuje okazje i wykonuje SPEAR mamy pin 1….2…3
http://www.accelerator3359.com/Wrestling/pictures/finishers/edgespearanimated.gif
I tym sposobem Edge wygrywa pierwszą walkę w WES.Po celebracji w ringu Edge opuszcza ring i wychodzi na arene.


https://cdn3.vox-cdn.com/thumbor/QKocAiFg6dCO3kZN9YRPN2qe2r0=/800x0/filters:no_upscale()/cdn0.vox-cdn.com/uploads/chorus_asset/file/5930965/tumblr_o1hq4gGqQF1sj4xr4o5_500.0.gif
Uczestnik pierwszej gali w historii WES
Kevin Owens 0/0/0
Sami Zayn 2/1/0

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi