Ogłoszenie


#25 2016-12-30 20:50:17

 Spazmbite

http://s10.ifotos.pl/img/am2png_anxrqeh.png

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-11-10
Posty: 2120
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: Jeff Hardy Finn Balor CM Punk
Ulubiona Diva: Paige, Becky Lynch
Ulubione PPV: Royal Rumble

Re: Główne Biuro Prezesa WES

Prezes układa stos dokumentów, które wymagają wypełnienia po Świętach. Kątem oka zauważa, jak Harvey wchodzi do jego biura, lecz bez utrzymywania kontaktu wzrokowego, uważanie słucha swojego gościa. Gdy Double H kończy ostatnie słowo, Spazmbite w końcu wznosi wzrok i zauważa dobrze zbudowanego zawodnika. Spokojnym tonem zaczyna mówić.

Spazmbite:
"Witaj Harvey, bardzo dobrze Cie widzieć. Co prawda nie spodziewałem się Ciebie tutaj podczas naszej przerwy zimowej, ale nie ukrywam mojego zadowolenia, bardzo chciałem w końcu z Tobą porozmawiać. Usiądź proszę. Nie mieliśmy okazji lepiej się poznać, gdyż nawet nie zdążyliśmy zamienić słowa podczas podpisywania kontraktu, ale sam rozumiesz, dział kadr woli wszystko robić oficjalnie. Słyszałem o Twoich osiągnięciach na scenie międzynarodowej, nawet mógłbym powiedzieć, że miło zobaczyć kogoś, kto wręcz odnosił na nich sukcesy. Jednakże to jest WES. Tutaj się nie patyczkujemy, tutaj się nie "bawimy". Tutaj ciężko pracujemy! Pojawiając się w naszej federacji podlegasz pewnym prawom. Lecz większość z nich już znasz, poniekąd zostały Ci one przedstawione parę tygodni temu podczas podpisywania kontraktu, nieprawdaż? Chce Ci tylko przypomnieć, że zaczynasz od zera. Nieważne czy byłeś Mistrzem Świata w Stanach Zjednoczonych, Europie, Azji, Australii, Afryce, czy na jebanym Księżycu. Twoje osiągnięcia nie mają tutaj znaczenia, na wszystko musisz zapracować. W swoim kontrakcie masz wpisaną "Kontrolę na gimmickiem". Tym samym możesz wejść do ringu i zrobić co Ci się żywnie podoba. Wykorzystaj to! 11 stycznie na Ultrazine, Collins wyznaczy Ci walkę. Może to będzie debiutujący Godfather? A może jakiś inny zawodnik? Pokaż w tej walce na co Cie stać. Jeżeli pokażesz te same umiejętności, które pokazywałeś na całym świecie, zadbam, abyś osiągnął tutaj wiele. Co do Twojej szatni - jak sam widziałeś, aktualnie nasza siedziba świeci pustkami, każdy korzysta z urlopu. Kto miał przygotować szatnie.. Ja..? Wszystko w swoim czasie, ale spokojnie, dostaniesz to co każdy, nie zostaniesz pominięty. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania, bardzo chętnie je wysłucham."

The Fanatic ponownie opuszcza wzrok na stos papierów i zaczyna je układać w jakiejś tajemniczej kolejności.


http://s10.ifotos.pl/img/Spazmbite_asphapw.png
Spazmbite
Streak: 11/0/3

Offline

 

#26 2017-01-01 05:48:00

HeavyHarvey

http://s10.ifotos.pl/img/ultrazine_anxrsqr.png

Zarejestrowany: 2016-12-17
Posty: 7
Punktów :   

Re: Główne Biuro Prezesa WES

Harvey wysłuchuje słów Prezesa i z każdym następnym zdaniem coraz bardziej pęcznieje mu twarz ze złości. Gdy Spazmbite wypowiada ostanie zdanie i najspokojniej w świecie wraca do przekładania papierów, Harvey wali pięścią w biurko Prezesa, na którym aż podskakuje parę przedmiotów, a samo krzesło The Fanatica lekko poderwało się do góry. Dominator z pełnym złości spojrzeniem cedzi Prezesowi w twarz:

HARVEY:
Co Ty kurwa powiedziałeś? "Tutaj się nie "bawimy". Tutaj ciężko pracujemy!". Udajesz, że wiesz kim jestem, ale tak na prawdę nie masz o mnie żadnej wiedzy, oprócz tego co wyczytałeś z tych jebanych gówno wartych papierów! - Harvey strąca z biurka wcześniej ładnie ułożony stosik papierów - Pozwól, że Ci wyjaśnię. Jestem Heavy Harvey, Dominator, niszczyciel i lokomotywa wpierdolu, która właśnie wjechała na peron "WES". Jeśli uważasz, że miałem zamiar się tu "bawić" to byłeś w błędzie. Nie lubię marnować czasu na zabawę jedzeniem. Jestem w stanie w parę minut rozpierdolić Twojego najlepszego zawodnika i prawdopodobnie jesteś tego świadom. Powiedz, jakie szanse dałbyś PJ Blake'owi, Bobby'emu Fishowi, czy samemu sobie w starciu ze mną?
Czy którykolwiek z tych gówno wartych zawodników z rosteru, jest tak szybki, inteligentny, silny i zabójczo skuteczny jak ja? W wielu federacjach rozpierdoliłem legendy, które zawsze uchodziły za "niepokonane" ale jednak przy starciu ze mną "niepokonanie" przemieniało się w ból. Lepiej mnie nie zawiedź przeciwnikiem na Ultrazine, bo wiedz, że jeśli nie dostaję tego czego oczekuje, to sam to sobie biorę. Nie rzucam słów na wiatr, możesz to wszystko co Ci przed chwilą powiedziałem, zapisać na tych zjebanych kartkach, może chociaż część z tego zapamiętasz i nie popełnisz drugi raz błędu jakim było doprowadzenie mnie do wkurwu.

Harvey powoli się oddala od stolika, ale zatrzymuje się w progu drzwi i odwraca się do Prezesa:

HARVEY:
Jeszcze jedno pytanie, jak już tak spełniamy moje życzenia, to mógłbyś postawić mi w szatni automat ze słodyczami i białkiem? - Harvey staje wpatrzony w biurko z wyczekującą miną.

http://2.bp.blogspot.com/-XNEJS5K9cyM/TtY3Es7RXBI/AAAAAAAAAm0/4JT8mV0cCTA/s1600/Bobby-Lashley-2.jpg

Offline

 

#27 2017-01-14 20:59:09

HeavyHarvey

http://s10.ifotos.pl/img/ultrazine_anxrsqr.png

Zarejestrowany: 2016-12-17
Posty: 7
Punktów :   

Re: Główne Biuro Prezesa WES

Widzimy ponownie Harveya, który wraz z paczką pączków owiniętą kokardą maszeruje przez zaplecze.

HARVEY:


Kurwa zjebałem... Ten Blake... Ale mnie wkurwił. Rozjadę typa, nie dał mi szansy pokazać wszystkim na co mnie stać. Ośmieszył mnie... Kurwa no nie wytrzymam, zaraz coś rozjebie! Co ten pajac sobie wyobraża! Wielki kurwa mistrz "waleczny zawodnik". Chce kurwa walki? To ją dostanie.

Harvey staje przed drzwiami Spazmbite'a, grzecznie puka i wchodzi do środka.

HARVEY:


Witam szefa! Przyniosłem w ramach przeprosin za moją niesubordynację drobną słodkość - HH kładzie pączki na biurku - Mam nadzieję, że między nami wszystko ok. Chciałem tylko oświadczyć, że jestem lekko poddenerwowany tym co zrobił ze mną Blake na ostatnim Ultrazine i chciałbym mieć szansę się, że tak powiem, odegrać po koleżeńsku. Tym razem chciałbym jednak dać również Blake'owi się wykazać, co byś powiedział na taką małą walkę między mną a Blakiem z pasem na szali na następnym Ultrazine? To okazja na wykazanie się dla Blake'a i na mały rewanż dla mnie. PJ nie okazał mi należnego szacunku i uważam, że zasługuję na rekompensatę w postaci walki o pas.

Harvey opiera się o biurko i patrzy na Spazmbite'a oczekująco.

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/b/b9/Bobby_Lashley.jpg/150px-Bobby_Lashley.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi