#1 2017-04-30 20:40:20

 Collins

http://s2.ifotos.pl/img/tpepng_anxxpha.png

Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 1060
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: CM Punk, AJ Styles i DZ
Ulubiona Diva: AJ Lee i Sasha Banks
Ulubione PPV: Royal Rumble i MITB

NEWSY z 30.04.2017

http://s10.ifotos.pl/img/NewsTopNE_anxxpna.png

- W dniu dzisiejszym, po miesięcznej przerwie, WES ogłosiło, iż oficjalnie powraca z galami telewizyjnymi jak i Live Eventami. W ciągu wspomnianych 30 dni przerwy federacja znalazła nowych sponsorów. Niestety nie byli oni w stanie wypłacać pensji wielu zawodnikom, co poskutkowało zmianami w rosterze. Wiele gwiazd, jak i jobberów pożegnało się z WES. Zostali oni zastąpieni przez nowe, młode gwiazdy, których wynagrodzenie jest znacznie niższe, co nie obciąża zbytnio budżetu federacji.

- Najbliższą galę telewizyjną będzie Wednesday Night Ultrazine, które odbędzie się już w tę środę i zawita do St. Louis w stanie Missouri. Openerem gali będzie No-DQ Match pomiędzy Randym Ortonem a AJ Stylesem o miano pretendenta do pasa Interkontynentalnego. Następnie we 3-Way Matchu zmierzą się Jussi69, Viscera i Ben-K. W walce wieczoru zobaczymy Last Man Standing Champion vs. Champion Match, w którym Asylum Champion Shaken zmierzy się z Intercontinental Championem Willem Ospreay'em.

- CM Punk zamieścił na Wooferze bardzo ciekawy wpis, w którym mówi, iż "zbawiciel nadchodzi". Wielu fanów zaczęło snuć spekulacje, że wpis ten zwiastuje powrót Punka do WES. Sama federacja nie wydała nigdzie oficjalnej informacji o podpisaniu kontraktu z byłym zawodnikiem, więc trzeba podchodzić do tej informacji z dystansem.

- Collins cały czas jest pod obserwacją lekarzy i dzielnie walczy o możliwość ponownej walki w ringu. Niestety, jego rehabilitacje na chwilę obecną nie dają zbyt dużych efektów i prawdopodobnie The Polish Eagle będzie zmuszony do przejścia kolejnej operacji, która nie tylko opóźni jego ewentualny powrót do kwadratowego pierścienia, ale może także go całkowicie wykluczyć.


Collins
Statystyki: 8 | 0 | 3

AJ Styles
Statystyki: 7 | 0 | 0

CM Punk
Statystyki: 0 | 0 | 0

Offline

 
Administracja Ważne linki Partnerzy

Spazmbite
Prezes WES


Collins
GM Ultrazine


Crls
-

PBF - Toplista gier PBG


Play By Forum Games ToplistaStopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
ryby słonowodne www.sferia.pun.pl plyn chlodniczy tdi jak poznac saletre potasową inspiracje do rysowania