#1 2017-03-26 23:04:11

 Collins

http://s2.ifotos.pl/img/tpepng_anxxpha.png

Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 1060
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: CM Punk, AJ Styles i DZ
Ulubiona Diva: AJ Lee i Sasha Banks
Ulubione PPV: Royal Rumble i MITB

NEWSY z 26.03.2017

http://s10.ifotos.pl/img/NewsTopNE_anxxpna.png

- Dzisiaj byliśmy świadkami trzeciej edycji największej gali w WES - Wrestlefest! Tym razem federacja zawitała do Chicago. W arenie zgromadziło się aż 110 tysięcy fanów, co jest rekordem jeżeli chodzi o ilość sprzedanych biletów. Przed telewizorami zasiadło ich aż 250 tysięcy. Ogólna ocena gali wynosi 7/10.

- AJ Styles pokonał Kurta Angle tym samym odnotowując szóste zwycięstwo. Federacja dotychczas nie miała dla niego planów, a feud ze Złotym Medalistą Olimpijskim był tylko po to, aby Styles pojawił się na największej gali WES. Federacja ma zamiar wprowadzić AJ'a do czołówki gwiazd. Prawdopodobnie nastąpi to już niedługo i The Phenomenal One dostanie solidny push i zobaczymy go przy pasie Interkontynentalnym bądź Asylum.

- Vipers Family po raz kolejny nie zjawiło się na zapowiedziany pojedynek z ich udziałem. Zarząd WES doszedł do wniosku, że jeśli po raz kolejny Randy Orton i Rusev nie staną w obronie pasów WES Tag Team, to zostaną im one odebrane. Już na najbliższym Ultrazine Vipers Family stanie do walki z The Weterans.

- Podczas dzisiejszej gali do ringu WES powrócili bracia Hardy oraz Neville. Były to tylko jednorazowe powroty, a federacja sprowadziła do siebie byłe gwiazdy, aby podkreślić jak ważną galą w świecie wrestlingu jest Wrestlefest.

- Shaken, z którym niedawno federacja podpisała kontrakt, dzisiejszego wieczora pokonał Jussi'ego w Barbed Wire Massacre Matchu zostając tym samym nowym Asylum Championem. Jussi69 zanotował tym samym swoją pierwszą porażkę od czasu debiutu w WES.

- Elias Samson, który stanął do obrony swojego mistrzostwa Interkontynentalnego w 4-Way Ladder Matchu dzisiaj pożegnał się ze swoim pasem. Will Ospreay, z którym w piątek WES podpisało kontrakt, dołączył do wspomnianego starcia i zgarnął pas Intercontinental Championship pokonując Cesaro, Sami'ego Zayna i byłego już posiadacza tego tytyłu - Eliasa Samsona.

- Prezes WES, Spazmbite, na dzisiejszej gali zmierzył się z Y2J'em Chrisem Jericho. Purple Warrior pokonał byłego niekwestionowanego mistrza WES tym samym odnotowując drugie zwycięstwo nad Jericho.

- Roman Reigns natomiast ponownie był górą w starciu z Collinsem i sukcesywnie obronił swoje mistrzostwo WES World Championship. Początkowo to The Polish Eagle był faworytem do zwycięstwa, gdyż kontrakt, który WES podpisało z Romanem obowiązywał tylko na okres dwóch gal PPV. The Big Dog jednak postanowił przedłużyć współpracę z federacją, co przełożyło się na jego dzisiejszą wygraną.

- Collins podczas dzisiejszej walki, a dokładniej upadku ze szczytu klatki nabawił się poważnej kontuzji oraz kilku pomniejszych urazów. Nie wiadomo jednak na razie jaki jest to rodzaj kontuzji, jaki będzie ona miała wpływ na dalsze losy zawodnika i ile będzie musiał on pauzować od występów w ringu. The Polish Eagle jest jednak zapowiedziany na środowe Ultrazine, podczas którego prawdopodobnie dostaniemy odpowiedź na wszystkie pytania.

- Na środowe Ultrazine zapowiedziane zostały dwa starcia z udziałem nowych mistrzów. Nowy Asylum Champion Shaken stanie do walki z byłym Intercontinental Championem Eliasem Samsonem w Steel Cage Matchu. W walce wieczoru niebieskiej tygodniówki, nowy Intercontinental Champion Will Ospreay zmierzy się z byłym Asylum Championem Jussim69 w Last Man Standing Matchu.


Collins
Statystyki: 8 | 0 | 3

AJ Styles
Statystyki: 7 | 0 | 0

CM Punk
Statystyki: 0 | 0 | 0

Offline

 
Administracja Ważne linki Partnerzy

Spazmbite
Prezes WES


Collins
GM Ultrazine


Crls
-

PBF - Toplista gier PBG


Play By Forum Games ToplistaStopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
chetna na cyberek gg 3gp darmowe zmienniak plamisty choroby jak poznac saletre potasową silnik 1.9 105 km bierze plyn