#1 2017-03-12 22:23:04

 Collins

http://s2.ifotos.pl/img/tpepng_anxxpha.png

Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 1060
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: CM Punk, AJ Styles i DZ
Ulubiona Diva: AJ Lee i Sasha Banks
Ulubione PPV: Royal Rumble i MITB

NEWSY z 12.03.2017

http://s10.ifotos.pl/img/NewsTopNE_anxxpna.png

- Środowe Ultrazine zgromadziło w arenie zaledwie 150 tysięcy fanów. Przed telewizorami zasiadło natomiast 250 tysięcy osób. Dwunasty epizod niebieskiej tygodniówki został oceniony na 4/10.

- Podczas Wednesday Night Ultrazine do federacji powrócił Y2J Chris Jericho! Jericho odpowiedział między innymi na słowa Spazmbite'a, które prezes WES skierował w jego stronę kilka tygodni temu. Wszystko oczywiście ma na celu doprowadzić do walki obu panów na Wrestlefest III.

- Starcie Collinsa z Romanem Reignsem na nadchodzącym PPV zostało oficjalnie zatwierdzone przez prezesa WES - Spazmbite'a. Generalny Manager Ultrazine zapowiedział również stypulację wspomnianej walki. Obaj panowie zmierzą się w Main Evencie Wrestlefest III i staną w piekielnej klatce Hell in a Cell. Starcie tej dwójki w dokładnie tej samej stypulacji mieliśmy przyjemność oglądać podczas pierwszej edycji Wrestlefest.

- Jussi69 sukcesywnie obronił swoje mistrzostwo Asylum podczas zeszłego odcinka Ultrazine. Pokonał on byłego posiadacza tego tytułu, Johna Cene, który odbył starcie rewanżowe o wspomniany pas. Aktualnie nie wiadomo kto będzie rywalem Jussi'ego podczas Wrestlefest III.

- Podczas ostatniego epizodu Ultrazine wielu zawodników postanowiło nie pojawić się na swoich zapowiedzianych walkach. Sytuacja w WES coraz bardziej się pogarsza, gdyż zawodnicy coraz częściej opuszczają zapowiedziane starcia. Jeżeli sytuacja się nie zmieni, federacja dokona wielu zwolnień, co niestety znacznie osłabi roster.

- Na przyszłotygodniowe Wednesday Night Ultrazine zapowiedziane zostało starcie z udziałem The Outlaws i debiutującej drużyny The Baldguns. W skład drugiego teamu wchodzą powracający Karl Anderson oraz Cesaro. Obie drużyny staną do walki o miano pretendentów do pasów WES Tag Team, o które zmierzą się podczas Wrestlefest III, gdzie w ich obronie staną obecni mistrzowie - The Vipers Family.

- Podczas przyszłotygodniowego epizodu Ultrazine będziemy świadkami segmentu z udziałem Collinsa, który pojawi się Via Satellite na gali w Detroit, Michigan. The Polish Eagle będzie kontynuował jego feud z Romanem Reignsem.

- WES podpisało kontrakt z nowym zawodnikiem z USA. Shaken, gdyż taki ring name przyjął nowy nabytek federacji, pochodzi z Detroit, Michigan. Jest to miejscowość, w której odbędzie się przyszłotygodniowe Ultrazine, na którym to właśnie zadebiutuje Shaken. Stanie on w kwadratowym pierścieniu z Jakubixem.


Collins
Statystyki: 8 | 0 | 3

AJ Styles
Statystyki: 7 | 0 | 0

CM Punk
Statystyki: 0 | 0 | 0

Offline

 
Administracja Ważne linki Partnerzy

Spazmbite
Prezes WES


Collins
GM Ultrazine


Crls
-

PBF - Toplista gier PBG


Play By Forum Games ToplistaStopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
budowa wymienia krowy szukam dziewczynę w wieku 13 14 lat kody do gta 4 xbox 360 na nieskonczona amunicje kody do giete waj siti silnik 1.9 105 km bierze plyn