#1 2017-03-02 17:23:08

 Collins

http://s2.ifotos.pl/img/tpepng_anxxpha.png

Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 1060
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: CM Punk, AJ Styles i DZ
Ulubiona Diva: AJ Lee i Sasha Banks
Ulubione PPV: Royal Rumble i MITB

NEWSY z 02.03.2017

http://s10.ifotos.pl/img/NewsTopNE_anxxpna.png

- Wczorajsze Ultrazine przed telewizorami oglądało ponad 150 tysięcy osób. Podczas gali w Salt Lake City, w arenie, zasiadło niespełna 50 tysięcy fanów. Ogólna ocena gali wynosi 7/10.

- Podczas wczorajszego show, The Phenomenal One AJ Styles zaatakował Kurta Angle'a po jego debiutanckiej walce. Złoty Medalista Olimpijski pokonał Kevina Owensa tym samym zgarniając pierwsze zwycięstwo w WES. Ostatnio wspominaliśmy o możliwym feudzie tej dwójki i wszystko wskazuje na to, że wczorajsze wydarzenia są początkiem sporu na linii AJ Styles - Kurt Angle.

- Wczoraj do ringu WES powrócił Kane. Zawodnik kilka miesięcy temu został zwolniony z federacji. Natomiast na ostatnim Ultrazine pokonał Jakubixa. Już w przyszłym tygodniu będziemy świadkami walki Kurta Angle właśnie z Kanem.

- Pozostając przy powrotach, to ponownie w ringu WES będziemy mogli oglądać Szwajcarskiego Supermana - Cesaro. Zawodnik ponownie zawita do federacji. Jego pierwsze starcie będą niestety mogli oglądać tylko fani zgromadzeni podczas Live Eventu na Haiti, który będzie miał miejsce już w tę niedzielę.

- Collins w swoim segmencie oficjalnie zapowiedział, że ma zamiar odebrać swój rewanż podczas Main Eventu gali Wrestlefest III. Nie jest to żadnym zaskoczeniem, gdyż walka ta była niemalże pewna. Podczas niedzielnego Live Eventu pojawi się Spazmbite, który wypowie się na temat obu zawodników i prawdopodobnie oficjalnie zatwierdzi pojedynek.

- Chris Jericho, który lokalnie awizowany był na wczorajsze Ultrazine, pojawił się na arenie dopiero po zakończeniu transmisji telewizyjnej. Y2J przywitał się z fanami, a następnie rozdawał autografy. Jericho jest natomiast oficjalnie zapowiedziany na przyszłotygodniowy epizod niebieskiej tygodniówki.

- Ponadto, na tym samym show, Roman Reigns pojawi się po raz pierwszy od czasu Anarchy, gdzie to wygrał mistrzostwo WES World Championship. W swoim segmencie wypowie się on głównie na temat swojej walki na PPV, zdobycia pasa WES i na temat samego Collinsa, i kolejnej walki z Polakiem.

- Podczas niedzielnego Live Eventu na Haiti odbędzie się starcie o pasy WES Tag Team. Będzie to Tornado Tag Team Matchu, który zamknie wspomnianą galę. Obecni mistrzowie - Vipers Family - staną w obronie tytułów przeciwko The Outlaws.

- John Cena natomiast na przyszłym odcinku Wednesday Night Ultrazine otrzyma starcie rewanżowe o pas Asylum Championship. Jussi będzie bronił swojego mistrzostwa przeciwko liderowi Cenation w Hardcore Matchu.

- Wczorajszego wieczora oficjalnie rozpoczęta została droga do Wrestlefest III. Do największej gali w WES zostały zaledwie już niespełna trzy tygodnie. Czekają nas jeszcze trzy epizody Ultrazine, podczas których rozpoczną się, bądź będą kontynuowane rywalizacje, które po części sfinalizowane zostaną właśnie na Wrestlefest. WES chce również podnieść zarówno prestiż jak i sprzedaż biletów na galę, dlatego w najbliższym czasie do ringu powrócą part-timerzy, jak i legendy WES. Na chwilę obecną federacja planuje powrót Cracca i Neville'a.


Collins
Statystyki: 8 | 0 | 3

AJ Styles
Statystyki: 7 | 0 | 0

CM Punk
Statystyki: 0 | 0 | 0

Offline

 
Administracja Ważne linki Partnerzy

Spazmbite
Prezes WES


Collins
GM Ultrazine


Crls
-

PBF - Toplista gier PBG


Play By Forum Games ToplistaStopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sferia.pun.pl szukam dziewczynę w wieku 13 14 lat is 250 zawieszenie przod niskie jak poznac saletre potasową silnik 1.9 105 km bierze plyn