Ogłoszenie


#1 2017-02-27 23:34:14

 Collins

http://s2.ifotos.pl/img/tpepng_anxxpha.png

Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 1060
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: CM Punk, AJ Styles i DZ
Ulubiona Diva: AJ Lee i Sasha Banks
Ulubione PPV: Royal Rumble i MITB

NEWSY z 27.02.2017

http://s10.ifotos.pl/img/NewsTopNE_anxxpna.png

- Podczas wczorajszej gali PPV Anarchy, w arenie znalazło się 50 tysięcy fanów, a przed telewizorami natomiast show oglądało 250 tysięcy. Anarchy zostało ocenione przed zarząd WES i ocena PPV wynosi 5/10.

- Wczorajszego wieczora doszło do zmiany posiadaczy wszystkich trzech singlowych tytułów. Jussi69 pokonał Johna Cene i tym samym został nowym mistrzem Asylum. Randy Orton natomiast musiał uznać wyższość Eliasa Samsona, który jest nowym Intercontinental Championem. Natomiast Hall of Famer, a zarazem już WES World Champion, Roman Reigns pokonał byłego już mistrza WES - Collinsa.

- Na zapleczu podczas wczorajszej gali obecny był Kurt Angle. Była gwiazda WWE i TNA zjawiła się tam po to, aby podpisać kontrakt z federacją. Od teraz Złoty Medalista Olimpijski jest członkiem rosteru WES i swoją debiutancką walkę odbędzie już w tę środę na Ultrazine, gdzie zmierzy się z Kevinem Owensem.

- AJ Styles, którego postać przycichła trochę po ostatnim feudzie z Eliasem Samsonem już niedługo prawdopodobnie odżyje. Zawodnik od kilku tygodni dostawał od federacji łatwe walki, które nie trwały dłużej niż 5 minut. Teraz natomiast zarząd ma plany, aby to właśnie The Phenomenal One był pierwszym rywalem Kurta Angla na zbliżającym się PPV Wrestlefest III. Zawodnicy rozpoczną feud między sobą prawdopodobnie już niedługo.

- Podczas środowego epizodu Ultrazine zapowiedziany został segment z udziałem Collinsa. The Polish Eagle pojawi się, aby wypowiedzieć się na temat przegranej walki na Anarchy i ponownej utraty pasa. Wszystko po to, aby kontynuować jego feud z Romanem Reignsem, który prawdopodobnie zakończy się na Wrestlefest III, bądź na kolejnej gali PPV po wspomnianym przed chwilą Wrestlefest.

- Roman Reigns nie jest awizowany na nadchodzący epizod Ultrazine. Wszystko jednak może się jeszcze zmienić. Pewnym jest natomiast, że nowego mistrza WES zobaczymy na Wednesday Night Ultrazine już w przyszłą środę.

- W walce wieczoru Ultrazine, które odbędzie się już w tę środę, będziemy świadkami Champion vs. Champion Matchu. Intercontinental Champion Elias Samson zmierzy się z Asylum Championem Jussim69 w Steel Cage Matchu.

- Lokalnie awizowany na środowe Ultrazine jest Y2J Chris Jericho. Mimo, że jego pojawienie się nie zostało oficjalnie przedstawione w karcie niebieskiej tygodniówki, to na plakatach w Salt Lake City zapowiadany jest segment z udziałem Chrisa Jericho.


Collins
Statystyki: 8 | 0 | 3

AJ Styles
Statystyki: 7 | 0 | 0

CM Punk
Statystyki: 0 | 0 | 0

Offline

 

#2 2017-02-28 18:30:50

Strong

http://s10.ifotos.pl/img/ultrazine_anxrsqr.png

Zarejestrowany: 2017-02-26
Posty: 6
Punktów :   

Re: NEWSY z 27.02.2017

Ocena PPV zadziwiająco niska, a dosłownie rzecz biorąc pół na pół, czyli średniawa, mówię niska, ponieważ spodziewałem się większej, gdyż na to zasługiwała, chociażby przez sam Main Event, który był epicki (to mało powiedziane z drugiej strony). Skomentowałem już zmiany mistrzowskie na czacie, więc swoje stanowisko jako tako mam wyjaśnione w tej kwestii. Pojawienie się Angle'a na zapleczu Anarchy to nie przypadek :> Wielkie rzeczy mam nadzieję, będą miały miejsce z moim udziałem, jestem zdeterminowany aby wygrać w debiucie właśnie z Owensem. Czyli Collins nie zartował z Angle vs. Styles na Wrestlefest III, zobaczymy jak to wyjdzie, jestem za tym feudem i będę czekał na jakiś sygnał. Czyli na Wrestlefest III rewanż między Collinsem a Romanem. Zobaczymy, czy Hall of Famer zdoła utrzymać tytuł na najważniejszej gali, z tego co mi wiadomo. Po takiej walce ma prawo sobie robić wolne, a jeśli to przykrywka? Jeśli Roman zaatakuje Collinsa już w tę środę, czyli jutro? Wszystko jest możliwe. Jakoś tak średnio jestem podekscytowany na walkę Jussi vs. Samson. Ten pierwszy pokazał na Anarchy na co go stać, jednak Elias mimo zwycięstwa mnie ani trochę nie zachwycił, mam nadzieję, że się to zmieni i będziemy mieli zaciekły Main Event już jutro. Czyżby Highlight Reel? Tylko z kim? Dowiemy się jutro Skromnie bo skromnie, ale liczą się dobre chęci


http://i.makeagif.com/media/2-28-2017/IoCu46.gif



DoNK! DOnK! DONk! dONK!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi